Cautam sef de magazin

In curand vom deschide Trai Strasnic - [b]magazinul destinat vegetarienilor si persoanelor care isi doresc sa manance sanatos[/b]. Pentru asta avem nevoie de ajutorul vostru in a gasi un [b]sef de magazin[/b]. Persoana pe care o cautam ar trebui sa aiba experienta in retailul alimentar si sa fie interesata de un stil de viata sanatos. Printre cele mai importante responsabilitati se numara comunicarea directa cu clientii si oferirea de informatii despre produsele comercializate. Va coordona echipa de vanzari si va monitoriza stocurile pentru a asigura buna aprovizionare cu produse. Cunostinte de operare PC sunt o cerinta eliminatorie: persoana respectiva trebuie sa stie sa lucreze in Excel, Word si email pentru a asigura o buna comunicare cu managementul. Daca sunteti interesati, sau cunoasteti pe cineva potrivit pentru job, va rog sa [b]trimiteti CV-ul pe adresa daniela . chirascu @ veggie.ro.[/b] Multumesc!
ralucaveggie
Postat pe 5 Octombrie 2011 14:03
OK>>>Daniela! ...dar unde avetzi magazinu?....limita de varsta?.....sa nu-mi spui ca nu este?
Axl_22
Postat pe 5 Octombrie 2011 14:07
Buna Axl,

Magazinul va fi deschis in urmatoarea luna, in Bucuresti, zona Aviatiei. Nu avem limitare de varsta, dar se cere experienta in domeniu.

Multumesc de raspuns!
ralucaveggie
Postat pe 5 Octombrie 2011 15:15
Multumesc si eu!
Axl_22
Postat pe 5 Octombrie 2011 15:16
experientza in care domeniu?
al vegetarianismului sau al vanzarilor?
sau al conducerii unui magazin?
alfheim
Postat pe 5 Octombrie 2011 15:23
al vanzarilor...si conducerii magazinului....

cred io....ca nu-s vegetarian/a

Axl_22
Postat pe 5 Octombrie 2011 15:26

un tip, plimbandu-se pe strada, vede un anunt:
Angajam translatori, cunoscatori de limba engleza, franceza sau germana.
Intra inauntru, o domnisoara binevoiatoare il intampina:
- Ce doritit?
- Am vazut anuntul de afara...
- Sunteti cunoscatorr de limba engleza?
- Nu, deloc.
- Limba franceza, atunci?
- Nu, Doamne fereste!
- Aaaaaa...stiti germana?!
- Nu, domnisoara, habar nu am....
- Si atunci, ce doriti?
- Am venit doar sa va spun ca pe mine sa nu va bazati!
dor72_
Postat pe 5 Octombrie 2011 17:44
DOR..
Axl_22
Postat pe 5 Octombrie 2011 17:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa faci bani pe timp de criza 2 De la: KITYSH 3 Februarie 2011 11:34
Vrei un job bine platit? Vrei sa devi model ? Salariu min 600$,media luna 1200$ 1 De la: Alina4Life 13 Aprilie 2011 13:38
miaunica82 6 De la: tutankhamon 5 Octombrie 2009 22:22
Cat de sigure sunt joburile in strainatate? 30 De la: estela 19 Aprilie 2010 00:49
castiga on line 5 De la: ameno 27 Ianuarie 2011 10:39
Setari Cookie-uri