Ce-aveti mai cu Vuvuzel ?

torinele nu mai pot sa-mi schimb usernameul napoi . Ca era asa de gluma cu schimbatu la MrBig. Chiar trebe scuze de rigoare ?. Si faza cu 25x17 ii tot la mishto ca nu exista ba nici un studiu !! Ba doar n-ati pus botu? . Da faza cu Rasputin ii chiar adevarata si ca sunt eu un Rasputin mai mic lafel.Ba da ce tot aveti cu Vuvuzel?. No hai ca m-am uitat si io azi sa vad cine-i vuvuzel , ca stiam doar de tanara alexandra ezoterica , speciala , cu magie asa cum imi place mie, asa cum sunt si eu. No si caut eu cateva minute si ghici peste ce dau > http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/13781/cum-ti-ai-cunoscut-fat-frumosul.html si citesc eu ca vuvu e femeie maritata a doua oara , ca acum e combinata cu un rusnac ea unguroaica, ca au copil mare si greu, doar ca ea nu imbatraneste . . Sa aiba ea 50 pe cronologic si 25 pe biologic ?. Baaa!!!!! da nici eu nu imbatranesc . Ba da arat tot de 18 ani si ma simt ca la 18 . Ca-s asa copil . Vesnic tanar si voios.....Infine.. Deci voi spuneti ca Alexandra e > Vuvuzel . Si ca Vuvuzel e RatzuscaCeaUrata ??. Pai RatzuscaCea Urata se da de 25 de ani . Ce ti si cu forumurile . Sau poate ca Ratusca nu-i defapt Vuvu ??. Hai ca m-am distrat destul . Acu imi fac bagajele si ma opresc la statia urmatoare . Da stati linistiti Ciuciu San nu a plecat de tot . In zile frumoase Ciuciu San o sa mai vina sa va dea cu veselie . Si cu sare si piper ca de nu mancarea zace. Gata !! mi-am dat seama . Imi trebe o femeie care fizic arata de 25 de ani si mental sa fie de vreo 40-50 asa m-ai inteleapta vrajitoare. Vuvu chiar arati de 25 ??
MadMax
Postat pe 10 Septembrie 2011 18:16
Da' pe "RICCI", sotul disparut (atunci!) de 15 ani si pe care-l cautai in urma cu vreo 2 (ani), prin filiera franceza, l-ai gasit, alexandramarilenacezarvuvuzelo(etc, etc, etc)?
Da' nevasta-ti nascu?

P.S. Big(ot) sau (ciuciu)San, gramatica e la fel de "prefecta"
panty_C
Postat pe 10 Septembrie 2011 23:36
i-ai urmarit toate episoadele ..asta spune multttt. Ori e ea prea special si nu vrei sa recunosti . Ori esti tu prea buhuhu asemeni altor prosti. Deci ce alegi ?. Partea cu ea special ? sau cea in care tu esti buhuhu ?. Apropos de pantera zis reptila. No si la ce episoade zici ca te-ai mai abonat recent ?. Ciuciu-San agramatical pt cultura ta generala ?
MadMax
Postat pe 11 Septembrie 2011 00:21
Ce aleg? Raport limbaj si user!
Musca bazaitoare iti intra in ochi, urechi, etc - deci nu-i nevoie sa-i urmaresti traiectoria
Si, iti fac onoarea de a-ti repeta: "pasi pe covoras"!
In rest, bla bla bla, din partea mea
panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2011 00:34
De la: pantera_neagra, la data 2011-09-11 00:34:10Ce aleg? Raport limbaj si user!
Musca bazaitoare iti intra in ochi, urechi, etc - deci nu-i nevoie sa-i urmaresti traiectoria
Si, iti fac onoarea de a-ti repeta: "pasi pe covoras"!
In rest, bla bla bla, din partea mea

Bondar baraitor ce sari din floare-n floare . Numindu-te "Pantera" o goanga bagatoare.Din subiect in subiect tu zbori mereu aici . Oare chiar nu-i vre-o sansa ?, in teapa sa te-n-figi ?
MadMax
Postat pe 11 Septembrie 2011 00:55
mey zarzarele...

ti-am mai zis ca esti dobitoc?...
din cate-mi aduc aminte, da.
ei bine, nu mai repet.:P

:)))
eu_geminy
Postat pe 11 Septembrie 2011 01:00
De la: eu_geminy, la data 2011-09-11 01:00:23mey zarzarele...

ti-am mai zis ca esti dobitoc?...
din cate-mi aduc aminte, da.
ei bine, nu mai repet.:P

:)))

iauzi aici. sa-ti fac un remix

Bondar baraitor ce sari din floare-n floare . Numindu-te "geminy" o goanga bagatoare.Din subiect in subiect tu zbori mereu aici . Oare chiar nu-i vre-o sansa ?, in cactus sa te-n-figi ?


MadMax
Postat pe 11 Septembrie 2011 01:06
mai scrie odata mizeria asta, pls... iti face bine, vad...;)
:))))
eu_geminy
Postat pe 11 Septembrie 2011 01:12
mi dorrrrr de vuvuzelaaaaa
_blondyna
Postat pe 11 Septembrie 2011 01:18

cu alte cuvinte:repetir
Ciresica
Postat pe 11 Septembrie 2011 05:56
normal ca ti-e dor de vuvu...oare de ce nu ma mir?
da' uite ca ai gasit-o, chiar daca e iar in perioada masculina
'ai de paulele voastre
michelle_
Postat pe 11 Septembrie 2011 10:26
sis, pai nu vezi ca are ea un fetis de toamna? acum doi ani tot pe vremea asta aparuse cezarica ala cu nevasta-i fatatoare, care nu mai fata de elefanta ce era.
Thor_again
Postat pe 11 Septembrie 2011 10:44
mda...toamna asta are efecte bizare
pe mine ma remonteaza, altora, le da idei...cretze, ca sa precizez
michelle_
Postat pe 11 Septembrie 2011 10:47
De la: michelle_, la data 2011-09-11 10:26:22normal ca ti-e dor de vuvu...oare de ce nu ma mir?
da' uite ca ai gasit-o, chiar daca e iar in perioada masculina
'ai de paulele voastre


care bre ??. Te referi la mine ?. Habar nu aveam de situl asta (Garbo) pana acum cateva zile... Eu nu sunt obishnuit cu discutii virtuale . Nu am mai facut asa ceva pana acum , cu exceptia unor situri straine unde discutam probleme tehnice , strict profesional .....Acum revenind la socializare , ghiumbuslucuri...Credeam ca useri de pe Garbo ,sunt cei care se pretind a fi. Nu stiam ca asta e lumea caracterelor inventate. Dap de unde naiba sa stiu eu ca personaju Alehandra e defapt unu inventat, ca ea cea din viatza reala,este defapt o batranica pensionara la varsta a treia care inca isi cauta sotul Adica Alehandra care-si aminteste de vremurile tineretii . Da ma rog ..fiecare face ce vrea. Dacaa Alehandra se simte bine , bravo ei ...Oricum sunt cam multe personaje inventate pe forumurile astea ....Macar eu sunt eu . Tanar si voios . Da uneori o ard intr-un umor bengos , usor tendentios ..Pana la urma ar fi mai bine sa se intre cu buletinu pe aceste forumuri . Si cand zic buletin , ma refer la poze reale , verificate de administratori prin diverse metode. . Sincer nu-mi convine sa fiu vrajit de frazele Alehandrei ca apoi sa aflu ca a fost si ea candva tanara. Daca tot stati aici in lumea voastra si aveti 2000..3000.. 5000 am vazut chiar 18000 de postari .... pai atunci macar punetiva o poza reala . Sau va place virual ? 100% fictiv ? SF ?? Sunt prea nou aici ... Da stati linistiti crocodilior ca nu plec nicaieri
MadMax
Postat pe 12 Septembrie 2011 03:10
pasarel, dar di ce crezi tu ca vrea sa te vrajeasca cineva ?

poze reale ? ia, hai, incepe tu, vorba aia, ca puterea exemplului, nimic nu e
Freya__
Postat pe 12 Septembrie 2011 20:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poarta sufletului 57 De la: dor72_ 5 Septembrie 2011 16:55
cine sunt demonii? 44 De la: Thor_again 5 Mai 2011 17:27
Sondaj plansul public 2 De la: alfheim 31 August 2011 20:11
Nu a fost sa fie :( 4 De la: garbo_489332 23 Iunie 2018 14:35
impreuna sau fiecare cu viata lui?? 279 De la: georgy86 1 Iunie 2013 20:31
Setari Cookie-uri