SINGUR SI TRIST CATEODATA CA NU SUNT CU FEMEIA IDEALA

De la: Axl_22, la data 2011-09-07 21:15:46 iote o DILEMA...io-s AXL...deci barbat...dar sunt femeie...si avatarul e copil....acu ...va intreb eu...ce fel de ideal sa-mi caut....ioooooiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [/quot



simplu, fiecare ideal cand il stabilesti are un inceput.......dupa avatar esti un bebe sexul ti/l hotarasti singur/.a.......si apoi incepi sti stabilesti obtiunile,dorintele,pasiunile.....mai faci pipi pe tine ....sau faci la olita ......etc
ratuscaceaurata
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:24
m-am balbait....
Axl_22
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:29
nu fac mna...am pampers.
Axl_22
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:29
De la: Axl_22, la data 2011-09-07 21:29:54 nu fac mna...am pampers.






ai 2 pempersi odata sau separat?......
ratuscaceaurata
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:33
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-07 21:11:27
De la: walkiria, la data 2011-09-07 21:08:21no...dar idealurile sunt de mai multe feluri???? ...si cate????







pai sa le numaram....incepe raducu san.....cu idealul feminin.....eu urmez cu idealul masculin.....voi ce ziceti?

idealul tau spus pe fata fara retineri ..ce simti ..ce te apasa.. ? e cel mai important ideal pe care vreau sa-l aud acum
MadMax
Postat pe 7 Septembrie 2011 22:21
io pot sa spun ce ma apasa....n-am pe nimeni...sa-mi dea pijamaua!ioooi!

NB!
Axl_22
Postat pe 7 Septembrie 2011 22:25
azi e si ziua mea.....am tot ce mi.am propus......
...
ratuscaceaurata
Postat pe 8 Septembrie 2011 14:19
foxy sa-ti dea piamaua cum? jos? intr-o parte? pe spate?
alfheim
Postat pe 8 Septembrie 2011 14:47
De la: Axl_22, la data 2011-09-07 21:08:14eeiiii...Sal_fiecare cu masuratoarea...idealul........ma rog al lui.... parca stiai de gl...nu mai fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii asa serios....


Sigur ca stiu de gluma!
Umorul e un atu al oamenilor inteligenti numai ca glumind pe-aici , unii m-au luat ,,de prost".
Din fericire, asta pentru mine conteaza foarte putin, spre deloc.
SAL
Postat pe 8 Septembrie 2011 15:18
Alf ,ce curios esti!!
constance
Postat pe 8 Septembrie 2011 15:20
pai sa dea detalii complete ... nu asa, zburaturi de idei! sa fie clar pentru toata lumea! nu e bine sa lasam loc de interpretari... ca apoi cine stie cum se lasa cu pijamalele astea
alfheim
Postat pe 8 Septembrie 2011 16:17
Petrecere in pijamale , intre fete?
SAL
Postat pe 8 Septembrie 2011 17:02
mi/e lene sa citesc toate paginile, si/a gasit nenea asta femeia ideala ?
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 17:13
elo, nu si-a gasit-o ... a zis ca te asteapta
tu zici ca n-ai citit toate paginile n-ai ce citi de ele, citeste-i ineptiile lui din capul topicului, ca parca ar fi la zoo si de restul nu mai e nevoie...
oricum si-o gasi si el vreo patrupeda, intr-un tarziu!


salatzel petrecere in pijamale intre fete si apoi impreuna cu baietzii este petrecere fara pijamale
alfheim
Postat pe 8 Septembrie 2011 17:16
alfheim, nu glumi cu lucruri sfinte ! sotul meu mi/ a zis cand m/a cerut de nevasta ca n/a gasit femeia ideala, dar se multumeste cu mine
am citit capul topicului, eu am inteles ca nenea vrea o muta cu care sa se conecteze la inalta tensiune
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 17:24
nu glumesc deloc!!!
dupa cum vezi!

o fi zis si el la fel ca sotul tau, deh, unii se aseamana...!

oricum si daca ar zice si daca nu, cine crezi ca-l ia in seama??

poate doar el se ia in seama!

nici nu e pretentzios.
a zis ca nu vrea d'alea care sa urle ca vacile....
in schimb n-a pomenit nimic de scroafe sau de cotcodacitoare...
o sa-i fac o invitatzie in ograda bunicii ... sa isi aleaga de acolo din orataniile alea ceva pe gustul lui ... si pe alea sigur le conecteaza in absolut orice mod vrea el!
alfheim
Postat pe 8 Septembrie 2011 17:29
voila de vezi, am dat din casa si acum te iei de omul meu
stii vorba aia care circula frecvent printre femeile maritate " al meu ..."
deci "al meu" e barbatul ideal, nu seamana cu nenea asta, "al meu" m/a luat la pachet cu notar cu tot
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 17:36
De la: alfheim, la data 2011-09-08 14:47:11foxy sa-ti dea piamaua cum? jos? intr-o parte? pe spate?

DDD...dragul meu,doctor,drag!
era vb de un copil cu pampers....stie si o infirmiera ,cum se da pijamaua....si daca te-ai gandit la ce eu nu m-am gandit ....inseamna ca ai dileme -inca-de care numa talica stiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
pa...ne vedem la senatoriu.....si tratament vreau numai de la EU_!
mna....
Axl_22
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:29
bre ai zis ceva de pijama... n-ai zis nimic de pampers. parol!
iete acilea:
De la: Axl_22, la data 2011-09-07 22:25:22 io pot sa spun ce ma apasa....n-am pe nimeni...sa-mi dea pijamaua!ioooi!
........


elodia, lasa bre, ca toti e ideali, pana cand devin idealii altora... si pe urma e... ca'n vorbele irinucai!!
alfheim
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:37
bre! trebuia sa citesti ....ce am zis 'nainte....np!

omu' vede numai ce vrea sa vada.....
Axl_22
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:41
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-07 20:36:39




......citesc si eu ca si altii....uneori imi notez.....alteori doar retin.....si imi amintesc cand vine vorba despre.....am gasit atatea contraziceri incat realizez ca noi inca nu cunoastem nimic din adevarul atat de cautat de oameni.....

cine incearca sa/si impuna un punct de vedere .....este un totalitarist involuat....apropo de ...... [/quote]

e foarte bine . cautarea ta e cea buna findca intelegi exact unde esti .Asta inseamna mult. Ai gasit atatea contraziceri findca sunt atatea mentalitati si rationamente diferite. Bine ca nu te-ai hazardat crezand in ele.Ele oricum nu-s prea folositoare. Sunt doar povesti de care avem nevoie la inceput. Totusi inima e irationala . Ea nu judeca , ea simte . Ea e clar folositoare .Ea e urmatorul pas .
MadMax
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:25
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-08 14:19:41azi e si ziua mea.....am tot ce mi.am propus......
...


mna daca DA...atunci....
Axl_22
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:08
Toti alergam dupa ceva..daca am divortat,dupa timpul pierdut intr-o casnicie esuata,daca avem copiii alergam dupa ei si pentru ei, avem parinti ,alergam decate ori ne cheama,....in genere alergam tot timpul ,incercand sa recuperam....si nu ne dam seama ca de fapt noi pierdem clipa prezentului alaturi de cei dragi.Timpul tot de la noi trece.
Superficiale sunt unele dintre noi si simulam orgasmul atunci cand vrem ca partenerul sa termina mai repede ca sa putem pleca,asta este pentru ca o facem din obligatie,recunostiinta sau de cele mai multe ori din mila.
Eu cunosc femei care sunt sefe de sectie,comisari intr-o puscarie de maxima siguranta si iti pot spune ca nu sunt superficiale de loc.. sunt si femei si sef.Arta ascultarii nu este pentru oricine.Vorbeai de Tantra.Imi place .Nu toti pot sa savureze in liniste si in loc sa urle sa lase acel sentiment sa ii invadeze fiecare particica din corp.Pentru asta trebuie experienta si dorinta.
E greu sa gasesti femeia ideala dar nu imposibil.Poate ai cautat-o prea mult..las-o pe ea sa vina la tine,o vei simti..destinul ni-l mai si facem ....Ceea ce facem acum il primim in viitor.
lore01
Postat pe 9 Septembrie 2011 11:57
De la: alfheim, la data 2011-09-08 17:29:50nu glumesc deloc!!!
dupa cum vezi!

o fi zis si el la fel ca sotul tau, deh, unii se aseamana...!

oricum si daca ar zice si daca nu, cine crezi ca-l ia in seama??

poate doar el se ia in seama!

nici nu e pretentzios.
a zis ca nu vrea d'alea care sa urle ca vacile....
in schimb n-a pomenit nimic de scroafe sau de cotcodacitoare...
o sa-i fac o invitatzie in ograda bunicii ... sa isi aleaga de acolo din orataniile alea ceva pe gustul lui ... si pe alea sigur le conecteaza in absolut orice mod vrea el!

zise cotcodacitoarea mai sus deh ca daca tot cotcodicaresti intruna iti cunosti bine ograda
MadMax
Postat pe 9 Septembrie 2011 15:36
plavanel submediocru nu vorbeam cu tine asa ca treci la cocina!
alfheim
Postat pe 9 Septembrie 2011 16:00
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-08 14:19:41azi e si ziua mea.....am tot ce mi.am propus......
...


for you http://www.youtube.com/watch?v=Ct04Kd5FiVE
MadMax
Postat pe 9 Septembrie 2011 16:52
De la: lore01, la data 2011-09-09 11:57:52

Eu cunosc femei care sunt sefe de sectie,comisari intr-o puscarie de maxima siguranta si iti pot spune ca nu sunt superficiale de loc.. sunt si femei si sef.Arta ascultarii nu este pentru oricine.Vorbeai de Tantra.Imi place .Nu toti pot sa savureze in liniste si in loc sa urle sa lase acel sentiment sa ii invadeze fiecare particica din corp.Pentru asta trebuie experienta si dorinta.
E greu sa gasesti femeia ideala dar nu imposibil.Poate ai cautat-o prea mult..las-o pe ea sa vina la tine,o vei simti..destinul ni-l mai si facem ....Ceea ce facem acum il primim in viitor.


Sefe sub un sef mai mare ? Sau ? ..Deh pai vorbeam si eu asa unpicut de idealuri .. Desii acum e o prapastie cam mare intre femei si barbati . Ca asa-i mentalitatea globala in ziua de azi adanc inradacinata din vremuri stravechi . Traditii mostenite .Reticenta, dominatia predomina inre dualitati. Deci trebe chiar mai mult ca sa se ajunga la o unitate intre el si ea si astfel dualitatile dispar . Doar daca el si ea treac peste mentalitatea actuala, si astfel ajung cu adevarat sa se cunoasca ...sentimente inocente ,departe de moda actuala . Asta sa fie o adevarata evolutie Ca mai rar vezi asa ceva. Dupaia urmeaza ce spuneai tu . Linistea si acel sentiment invadand fiecare particica din corp..
MadMax
Postat pe 9 Septembrie 2011 17:12
De la: RaduSan, la data 2011-09-09 17:12:19
De la: lore01, la data 2011-09-09 11:57:52

Eu cunosc femei care sunt sefe de sectie,comisari intr-o puscarie de maxima siguranta si iti pot spune ca nu sunt superficiale de loc.. sunt si femei si sef.Arta ascultarii nu este pentru oricine.Vorbeai de Tantra.Imi place .Nu toti pot sa savureze in liniste si in loc sa urle sa lase acel sentiment sa ii invadeze fiecare particica din corp.Pentru asta trebuie experienta si dorinta.
E greu sa gasesti femeia ideala dar nu imposibil.Poate ai cautat-o prea mult..las-o pe ea sa vina la tine,o vei simti..destinul ni-l mai si facem ....Ceea ce facem acum il primim in viitor.


Sefe sub un sef mai mare ? Sau ? ..Deh pai vorbeam si eu asa unpicut de idealuri .. Desii acum e o prapastie cam mare intre femei si barbati . Ca asa-i mentalitatea globala in ziua de azi adanc inradacinata din vremuri stravechi . Traditii mostenite .Reticenta, dominatia predomina inre dualitati. Deci trebe chiar mai mult ca sa se ajunga la o unitate intre el si ea si astfel dualitatile dispar . Doar daca el si ea treac peste mentalitatea actuala, si astfel ajung cu adevarat sa se cunoasca ...sentimente inocente ,departe de moda actuala . Asta sa fie o adevarata evolutie Ca mai rar vezi asa ceva. Dupaia urmeaza ce spuneai tu . Linistea si acel sentiment invadand fiecare particica din corp..



cred ca dureaza de mult aceasta lupta de suprematie.. si va mai dura desi sunt multe persoane care au depasit aceasta mentalitate invechita dar perpetuata...
lore01
Postat pe 9 Septembrie 2011 21:01
e minunat cand cineva cauta adevaru .Minti deschise nonconformiste . Sunt multe de trait si de experimentat atata timp cat exista o acceptare continua .
MadMax
Postat pe 9 Septembrie 2011 22:25
De la: lore01, la data 2011-09-09 21:01:55
De la: RaduSan, la data 2011-09-09 17:12:19
De la: lore01, la data 2011-09-09 11:57:52

Eu cunosc femei care sunt sefe de sectie,comisari intr-o puscarie de maxima siguranta si iti pot spune ca nu sunt superficiale de loc.. sunt si femei si sef.Arta ascultarii nu este pentru oricine.Vorbeai de Tantra.Imi place .Nu toti pot sa savureze in liniste si in loc sa urle sa lase acel sentiment sa ii invadeze fiecare particica din corp.Pentru asta trebuie experienta si dorinta.
E greu sa gasesti femeia ideala dar nu imposibil.Poate ai cautat-o prea mult..las-o pe ea sa vina la tine,o vei simti..destinul ni-l mai si facem ....Ceea ce facem acum il primim in viitor.


Sefe sub un sef mai mare ? Sau ? ..Deh pai vorbeam si eu asa unpicut de idealuri .. Desii acum e o prapastie cam mare intre femei si barbati . Ca asa-i mentalitatea globala in ziua de azi adanc inradacinata din vremuri stravechi . Traditii mostenite .Reticenta, dominatia predomina inre dualitati. Deci trebe chiar mai mult ca sa se ajunga la o unitate intre el si ea si astfel dualitatile dispar . Doar daca el si ea treac peste mentalitatea actuala, si astfel ajung cu adevarat sa se cunoasca ...sentimente inocente ,departe de moda actuala . Asta sa fie o adevarata evolutie Ca mai rar vezi asa ceva. Dupaia urmeaza ce spuneai tu . Linistea si acel sentiment invadand fiecare particica din corp..



cred ca dureaza de mult aceasta lupta de suprematie.. si va mai dura desi sunt multe persoane care au depasit aceasta mentalitate invechita dar perpetuata...


cred ca trebuie sa dau un raspuns mai amplu . Tu spui ca sunt sunt multe persoane care au depasit aceasta mentalitate invechita dar perpetuata. Eu nu am intalnit inca nici una.Tin sa te felicit daca tu esti una dintre ele. Desii am intalnit multe femei care la inceput pareau fix ceea ce descri tu, dupa cateva saptamani sau cateva intalniri ele se dovedeau contrariul . Ca si cum la inceput s-ar fi retinut sa fie impure danduse drept zane inocente .Jucand un fel de rol atent menajat .. Defapt la femei si asta se stie ca au mai multe fete si sunt greu de definit si barbatii in general se intreaba "oare cum gandeste femeia" ..etc...Si defapt e doar stereotipul femeii comune, o strategie , prin care ea isi ascunde adevarata fata , derutand mintea barbatului ... E exact ce spuneai tu.Acea mentalitate invechita dar perpetua .. Probabil ca daca intalneam acea femeie, care sa fie departe de acea mentalitate invechia, si sa stam fata in fata, probabil ca mi-as fi dat seama din start ca sunt intr-o alta zona .
MadMax
Postat pe 10 Septembrie 2011 04:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce-aveti mai cu Vuvuzel ? 15 De la: Freya__ 12 Septembrie 2011 20:34
blog foarte interesant 18 De la: kitty_nutza91 10 Ianuarie 2010 17:08
Invitatie - Eveniment Garbo: Triburi spirituale. Cum sa recunosti sufletele tale pereche 1 De la: Redactie_Garbo 16 Februarie 2018 13:51
Rochii de seara,ocazii speciale 6 De la: wife 25 Iunie 2009 15:05
Povestea mea 34 De la: Black_Sea 28 Iulie 2011 11:59
Setari Cookie-uri