Buna

Spuneti-mi si mie va rog ce tratamente sa urmez sau cu ce sa imi mai spal parul pt a evita caderea acestuia.De aproximativ 2 luni imi este frica sa il mai spal,ma ingrozeste ceea ce vad in cada,foarte multe fire de par,defapt ffff multe chiar si suvite.Nu inteleg,niciodata nu am avut probleme de acest gen.De 3 saptamani folosesc chiar si un sampon pt cresterea parului de la Life&Care dar deocamdata nu am vazut niciun rezultat.De vopsit nici nu vreau sa mai vb,imi este frica,ultima oara m-am vopsit acum 3 luni.Astept sugestii de la voi.Va multumesc!
mihaelucutzuzuk
Postat pe 3 Septembrie 2011 04:41
urgent la doctor cu tine si cu caderea ta de par... asta, cat mai ai par...
sunt destul de multe cauze care provoaca pierderea parului de la stress pana la boli sau chiar traiul intr-un mediu neadecvat, extrem de poluat si nociv pentru podoaba capilara...
deci lasa prostiile si mergi la medic, acolo ai sa aflii care e cauza si cum e mai bine s-o inlaturi ...
sau vezi ca sunt o gramada de site-uri care ofera fel si fel de produse, insa eu zic ca nu e cazul sa ajungi la achizitii fara a consulta un medic!

http://frumusete.ele.ro/Coafuri/Caderea-parului-cauze-si-tratament_--a1911.html
alfheim
Postat pe 3 Septembrie 2011 11:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul dintre cele 3 pachete Cosmetic Plant - Gama Q10+ceai verde! 56 De la: ConcursGarbo 3 Decembrie 2014 18:18
Sapun natural 1 De la: garbo202973 26 Aprilie 2011 20:49
Ati incercat asa ceva? 4 De la: garbo_413139 11 August 2015 07:40
Manichiura minx 1 De la: garbo_6988 1 Octombrie 2012 22:02
pentru concursul BIO-COSMETICS... 1 De la: Mocanu_Mihai_1 5 Decembrie 2011 16:52
Setari Cookie-uri