ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Vreau sa stiu si eu de ce.????

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

La toate postarile mele in general nu mi se posteaza tot ceea ce scriu,,,,decent??Vreau sa stiu de ce???!! Care sunt criteriile dupa care se pun postarile decente??!!
De asemenea daca este o tema,sa se comenteaza la tema respectiva, fiecare cum doreste si cum gandeste, de ce unii fff. destepti comenteaza postarile noastre??!! Parerea mea ar fi ca; fiecare sa raspunda strict la subiect si sa nu se mai bage in seama comentand ceea ce scriu eu sau altii! Lumea este libera sa scrie ce doreste, dar,,,,sa scrie la subiect, nu sa se ia de mine sau de alcineva! Ar trebui sa fie niste limite de bun simt aici, iar cei care nu posteaza , la subiect sa fie scosi. Afara de pe forum!!
Atunci ar fi putina decenta, respect si putin bun simt, ceea ce le cam lipseste ::unora::aici pe
  citeaza   raspunde

De la: Jojolin, la data 2011-07-10 15:24:06La toate postarile mele in general nu mi se posteaza tot ceea ce scriu,,,,decent??Vreau sa stiu de ce???!! Care sunt criteriile dupa care se pun postarile decente??!!
De asemenea daca este o tema,sa se comenteaza la tema respectiva, fiecare cum doreste si cum gandeste, de ce unii fff. destepti comenteaza postarile noastre??!! Parerea mea ar fi ca; fiecare sa raspunda strict la subiect si sa nu se mai bage in seama comentand ceea ce scriu eu sau altii! Lumea este libera sa scrie ce doreste, dar,,,,sa scrie la subiect, nu sa se ia de mine sau de alcineva! Ar trebui sa fie niste limite de bun simt aici, iar cei care nu posteaza , la subiect sa fie scosi. Afara de pe forum!!
Atunci ar fi putina decenta, respect si putin bun simt, ceea ce le cam lipseste ::unora::aici pe
???????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AM SCRIS > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

N am apucat bine sa scriu cateva randuri si iar a ti taiat din ceea ce am scris!! De ce????!!!!Nu inteleg un lucru,,,, Garbo:: voi nu existati de nu i voie sa va scriu numele????????!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

tii de ce, Jojolino? Pentru c se taie majoritatea greelilor de ortografie, aa, ca la tine.
  citeaza   raspunde

da bre...aginturilii straine is de vina, nu paranoia

si iaca, o sa comentam cum ne place, si nu musai la subiect
multumita?
  citeaza   raspunde

De la: Jojolin, la data 2011-07-10 15:24:06La toate postarile mele in general nu mi se posteaza tot ceea ce scriu,,,,decent??Vreau sa stiu de ce???!! Care sunt criteriile dupa care se pun postarile decente??!!

libertatea de expresie este garantata.....
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: