ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Emisiuni tv

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

cand am timp,urmaresc cu o placere "gurmanda" emisiuni culinare TV, precum Euforia Cuisine,Cireasa de pe tort.imi place sa aflu secrete culinare.
  citeaza   raspunde

cind am timp mai vad n=shpe mii de episoade din Futurama (de fapt le re-re-re-vad)
  citeaza   raspunde

si io credeam ca esti "gourmet"... dupa pretentiile pe care le expui...
  citeaza   raspunde

imi place si emisiunea "dr.Oz"....interesanta si utila....
  citeaza   raspunde

eu am renuntat la tv...ma delectez pe vplay....cu orice serial doresti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

de fapt si de drept cind am timp nu mai uit la TV. Ma uit numai cind am altceva de facut prin casa.
  citeaza   raspunde

de proasta calitate mi se par insa...emisiunile "mondene"....peste care trec,cautand programe interesante....in acceptiunea mea desigur...."gusturile" insa nu se discuta...
  citeaza   raspunde

pai Dr. Oz din ce categorie de emisiuni face parte? Nu e o emisiune mondena? Sau nu mai stiu eu sensul cuvintelor
  citeaza   raspunde

ciresico, poate doar in acceptiunea ta...
  citeaza   raspunde

100% adevarat! In acceptiunea mea Dr. Oz e ca si Oprah. Monden.
  citeaza   raspunde

De la: Ciresica, la data 2011-07-06 21:08:43100% adevarat! In acceptiunea mea Dr. Oz e ca si Oprah. Monden.
...intr-adevar ca sunt interesante aceste emisiuni.
  citeaza   raspunde

Vaporu' dragostei,frate...
daca nu v-ati crucit demult - acum aveti ocazia.
  citeaza   raspunde

...Si la CIRESA DE PE TORT ne crucim cateodata!!!
  citeaza   raspunde

..da!...amu urmaresc emisiunea "Burlacita" cu Bote!!!...vizitez online TURCIA!!!!
  citeaza   raspunde

...IMI PLACE SA MA PLIMB AVANDU-L CA GHID PE BOTE...CATALIN!!!!...E SUPER TIPUL, E SI RAFINAT SI CULTIVAT PE DEASUPRA, SI FFF PLIMBAT!!!!...IN COMPARATIE CU MINE!!!!!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: