Povestea mea

bravoo.oana mergi mai departe ..gandeste pozitiv si doreste ti din suflet totul pentru ca mai devreme sau mai tarziu ..toate lucrurile se vor aseza in bine pentru tine!bravooo inca o data ..sa ti traiasca gargaritza mica !!
oana12345
Postat pe 24 Iulie 2011 19:48
buna, nici nu stiu de ce ai pus aceasta intrebare,...la varsta ta si cu ajutorul parintilor tai care inteleg ca iti sunt laturi, viata ta trebuie sa fie si mai fericita de acum incolo, un copilas te poate sustine in viata mai mult decat crezi,...ai pe cineva alaturi,nu pune conditii si trebuie sa fie mandru ca tu esti mama lui,tanara si frumoasa,..nu-ti bate capul cu viitorul tau,sunt atat de multi barbati care si-ar dori o viata alaturi de o luptatoare cum esti tu.Fii mandra de tine si incearca sa te gandesti ca esti tanara si frumoasa si ca de abia ai inceput sa pasesti in viata.
Iti doresc mult bine multa sanatate alaturi de barbatelul tau mic
garbo181632
Postat pe 27 Iulie 2011 15:39
De la: Doara, la data 2011-07-03 08:23:13Nu-i asa ca erai mandra de tine cand in loc sa-ti vezi de scoala si de viata ta de copil chiuleai si stateai cu cracii in sus? Era misto nu? Credeai ca viata o sa fie o fericire. Acum asta e. Trage=o.
Black_Sea
Postat pe 28 Iulie 2011 11:49
Pt. Doara: cred ca esti o persoana care nu a gresit niciodata in viata ei. Esti precum Fecioara Maria, de-ti permiti sa vorbesti asa. Felicitari pentru viata ta impecabila!
Pt Oana: nu trebuia sa renunti la facultate, dar acum fapta e consumata.
Asa ca tu trebuie sa-ti vezi de viata mai departe. Trebuie sa faci in asa fel incat sa termini o facultate, sa ai grija de cel mic si sa fii fericita! Stiu ca nu e usor dar mai stiu ca nu este imposibil. Un copil nu este un blestem si nu este o piedica, este o binecuvantare.
Iti va da putere sa realizezi ceea ce ti-ai pus in cap.
Mult succes!
Black_Sea
Postat pe 28 Iulie 2011 11:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine sunt demonii? 44 De la: Thor_again 5 Mai 2011 17:27
Povestea mea de dragoste :( 205 De la: oanas_2004 19 Iulie 2011 16:32
Rochii de seara,ocazii speciale 6 De la: wife 25 Iunie 2009 15:05
Vreau sa stiu si eu de ce.???? 7 De la: Jojolin 10 Iulie 2011 22:38
fericirea este... :sml-happy0065: 2 De la: cricat 27 Martie 2011 10:52
Setari Cookie-uri