inselata

si o mai si face proasta si in toate felurile pe virgina de 22 de ani....
si este foarte mandru de ce raspunsuri...tari stie el sa dea...naibii...
si cred ca are el un loc atat de stramt, incat nu incape nici macar un neuron...micut, micut...
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 18:34
hahaha, doruleato, sper ca n-ai pomenit ideea de `neuron` cu privire la excrescenta lui anatomica!

esme
Postat pe 29 Mai 2011 18:52

esme???!
"`apendicele` care-i proclama, chipurile, barbatia lui `nea asta mitocan"???
"se gandi el asa, sa fabrice cu sinapsele sale functionand in hiatusuri"???
"o scuza, cum ca idealul ar fi `ceva mai stramt`, si nu ceva ce-i cu mult departe de `tentativa` anatomica din propria-i dotare"???

you've just made my day!
Thor_again
Postat pe 29 Mai 2011 19:02
Et pour moi aussi !!!!
tatoo
Postat pe 29 Mai 2011 19:15
eu sunt de acord ca intr-o casnicie mai apar si momente de rutina, de plictiseala, oricat de mult nu ne place sa o recunoastem, unii dintre noi... da' nea ionica asta a sarit calu' cu putzulica lui prea mica, in cautare de ceva "stramtutz", si cu formularile lui de aprozarist scapatat...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 29 Mai 2011 19:42
Eu zic ca Ion11cm nu s-a suparat pe Esme...ca el nici n-a inteles ce-a zis ea .
...rea papadia, mon cher!
tatoo
Postat pe 29 Mai 2011 20:16
insa daca ar fi inteles ceva...
esme, esti figura...
am zis " un loc", nu neg ...
P.S.( negu de care zic, e excrescenta de care ai zis tu)
dor72
Postat pe 30 Mai 2011 00:08
groaznica situatie....daca il iubesti si il vrei in viata ta...treci peste ceea ce a facut.daca te desparti tot ai sa suferi..poate chiar mai mult...
multa bafta si putere sa mergi mai departe
tzuk24
Postat pe 30 Mai 2011 19:50
tzuc - "treci peste ceea ce a facut" crezi ca e asa de usor sa treci peste? Si de ce crezi ca o despartire doare mai tare? dar o continua minciuna, o continua suspectare doare mai putin? Treci peste atunci cand chiar a foat o greseala ... dar si atunci ramai cu dubii.
cricat
Postat pe 30 Mai 2011 20:48
cri..de cand bre inselatu' e o greseala???
poi nu era in deplinatatea facultatilor mintale???
de fapt da....ii luase....Dumnezeu mintile(sau doamna???)
si pana la urma greseala recunoscuta e pe jumatate iertata si daca-l mai si iubesti il ierti cu totu'
eladaela
Postat pe 31 Mai 2011 08:09
daca vine doamna cu "mintile" inapoi si le da sotiei eu zic ca merita sa treaca peste..... :P
cricat
Postat pe 31 Mai 2011 09:14
Ela scumpa la vedere

poi ...........cand ti-o lua p...da mintile ...
jeanette40
Postat pe 31 Mai 2011 09:19
De la: ufishor, la data 2011-05-27 15:29:4929, n-ai descoperit, ai scotocit...si-ai gasit. daca 'tot inselat e', poti sa-l spionezi si la baie, urmareste cu ce viteza isi spala zonele intime, poate te inseala si pe-acolo...


draga mea, cred ca suferi de vreo boala sociala moderna., pentru ca nu inteleg de ce esti rautacioasa. fiecare isi spune problema, deci nu pricep de ce tu si altii veniti cu niste atitudini dispretuitoare. nu draga, nu am scotocit, pur si simplu am descoperit, dar nu stau inaintea ta sa-ti dau explicatii. si la urma urmei, si daca scotoceam, era treaba mea, atata vreme cat simteam ceva. fiecare vrea sa stie daca traieste in mocirla sau nu. daca traieste in adevar sau minciuna. mai lasa-o tu si unii de aici cu etica asta falsa. ca daca ati fi in sa situatie, eu sunt sigura ca ati face gura mare. dar pe formuri, toate va dati neprihanite.
lila29
Postat pe 31 Mai 2011 11:05
mda...vechiul truc cu aia ca nimeni nu a trait ce ai trait tu
si da, chiar ai scotocit, nu ai descoperit, ca nu te-ai impiedicat de descoperirile alea ca de everest
da' nah...chestie de atitudine si de self esteem...unii rascolesc prin gunoi, altii il baga sub pres, iar altii il aduna cu matura si il arunca

bine macar ca ai depistat inamicul...era ufi, hehehe...
michelle_
Postat pe 31 Mai 2011 11:13
adevarul doare rau de tot
chiar ma intreb, macar si doar pt cultura generala, care-o fi boala aia sociala moderna?
la americani am auzit ca totul se rezuma la sindromul cutare sau boala cutare sau afectiunea x, tulburarea y....
dar se pare ca de la o vreme si pe la noi e tot frecventa incadrarea asta, cum ca toti ar fi ciupitzi de molii...
lila29, nu e o rusine sa accepti ideea ca ai scormonit, chiar daca nu suna foarte comod si chiar daca pentru asta ai ceva acoperire, scuze sau cum vrei tu sa le zici!
cred ca ai fi super incantata sa iti intre sotul in conturile de pe net si sa-ti umble asa intr-una prin tel...
alfheim
Postat pe 31 Mai 2011 11:29
guilty!
si bolnava rau de tot....
ufishor
Postat pe 31 Mai 2011 11:32
janette...
m-au sabotat astia...mi-au taiat tzava de la garbo
tradare,tradare....da' sa stiu si io

cri...io zic ca-i China
eladaela
Postat pe 31 Mai 2011 11:42
nasol Ela .. se plictiseste sotia pana primeste 'mintile ' inapoi.
cricat
Postat pe 31 Mai 2011 12:00
femeile astea au o problema! si poate nu doar femeile...
stiu ca sunt inselate, da' nu asta-i problema! ele vor detalii, multe detalii!
apoi si-ar dori sa nu le fi aflat!
zambila
Postat pe 31 Mai 2011 12:02
masochiste, zambilut ....


mi/au inveselit seara pisicii tai , ala gri cu desene e mortal ...

cricat
Postat pe 31 Mai 2011 12:08
cri...la ce-i mai trebuie mami si ei minte???
nu...minte el destul???
eladaela
Postat pe 31 Mai 2011 12:10
nu minte Ela, spune adevarul pe jumatate.
Am fost in locul ala .... primele 5 min si vine peste doua zile
cricat
Postat pe 31 Mai 2011 12:16
bine ca vine.......... se multumesc ele si cu atat
jeanette40
Postat pe 31 Mai 2011 12:21
De la: lila29, la data 2011-05-27 15:20:36
De la: garbo206715, la data 2011-05-22 21:16:24buna , nu o sa tin discursuri lungi dar as vrea sa stiu : cum ar trebui sa se comporte o femeie inselata de catre sotul ei pe care il iubeste/iubea dupa 9 ani de casnicie?
mi s a intamplat de curand si am ramas "imuna" in fata lui , fapt care la deranjat foarte mult.
cam atat


si eu sunt in aceeasi situatie. am descoperit pe calculator niste discutii intre ei....faceau sex onine... el spune ca nu s-a culcat cu ea, dar pentru mine tot inselat e.si nu ma vad prea mult traind alaturi de el, vreau sa renunt odata. [/quote lasa ca si voi aveti ina in toate astea,poate nu-i mai oferei nimic,s-au poate aeai si tu pe altul si-l neglijai sexual!!!!vedeti gunoiul din ochii altora,dc?poate el nu te-a prins asa cum l-ai prins tu dar prinde hotul scoate-i ochii,pur adevar FATA LU tata
ion_11
Postat pe 31 Mai 2011 15:31
john, sezi mumos...
dor72
Postat pe 31 Mai 2011 15:34
...vrei sa moara mamitza?
michelle_
Postat pe 31 Mai 2011 16:25
rau cu rau dar mai rau fara rau...parerea mea....eu am ales sa raman cu el..si e mai bn, dar aici fiecare cu parerea lui
tzuk24
Postat pe 31 Mai 2011 16:25
mda...parca tu erai don'soara cu barbatul scapat la sticla cu bautura...nicidecum cu sexuiala "onlain", hehehe...
michelle_
Postat pe 31 Mai 2011 19:11
tzuk24, `rau cu rau, dar mai rau fara rau`?! ah, de ce-mi produce mancarimi si dureri de dinti idiotenia asta de ...proverb?! ...poate pt ca scoate in evidenta putinatatea mintii si facilitatea cu care imbratiseaza omul viata, pt ca apoi sa se dea cu capul de pereti a disperare. insa it`s too late. asa ca nu le ramane decat sa se impuste. va urez succes!
esme
Postat pe 31 Mai 2011 19:22

de cate ori vad topicu asta imi vine in minte cuvantul ~neuat~....oare de ce?
dor72
Postat pe 31 Mai 2011 19:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cercetare - mamici divortate 1 De la: garbo_3712 28 Mai 2012 12:45
Asa doare pe toata lumea? 141 De la: MirelaClaudia 15 Ianuarie 2016 19:09
cand vrei sa divortezi mai iesi la "cafele" ,te mai distrezi cu viitorul ex? 54 De la: garbo049387 24 Martie 2010 14:47
Oare de ce BARBATII sunt lasi, indiferenti, reci la tot ce insemna IUBIRE, sentimente puternice? 184 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:08
divort 6 De la: Rotty 4 Octombrie 2013 13:11
Setari Cookie-uri