o femeie ce iubeste o alta femeie

Buna seara ,nu stiiu cum sa incep de aceea voi scrie decat esentialul ,in urma cu 2 luni am peluat o firma formata din 3 angajati unul fiind actualul meu prieten cu cae am o relatie de 3 ani ,sincer nu prea fericita dar sunt multumita cu viata mea ,problema mea este ca am inceput sa am anumite sentimente ptr angajata mea nu stiiu cum sa le descriu,am fost atrasa tot timpul de femei dar asta e ceva diferit.Este destul de greu de explicat dar de cand ne cunoastem sunt altfel fericita ,ne potrivim foarte mult numai ca suntem amandoua implicate in relatii ,ea este tot cu o femeie cam de 1 an si ceva iar eu am o relatie stabila.
Incerc sa gasesc o solutie da nu pot stiiu ca poate parea anormal dar nu este..Nu stiiu ce pot face am inceput sa avem ceva impreuna pt ca si ea simte aceleasi lucru dar nu pot intelege . Este normal?
mai22
Postat pe 22 Mai 2011 01:35
daca nu erai beata cand ai scris, e normal pentru unii si anormal pentru altii...
daca erai beata cand ai scris, e normal sa ne intrebi daca e normal, dupa ce scrii " stiiu ca poate parea anormal dar nu este"

si, daca nu te superi, la ce va potriviti ?
elodia
Postat pe 23 Mai 2011 18:59
daca e normal sau anormal, numai preacuviosul daniil pravoslavnicu' te poate lumina.
Thor_again
Postat pe 23 Mai 2011 19:24


oare unde o fi ? ... cand avem nevoie de el
cricat
Postat pe 23 Mai 2011 19:27
mie imi plac titlurile astea gen : "dragoste in 3", "o femeie ce iubeste o alta femeie" ; e normal ?
elodia
Postat pe 23 Mai 2011 19:37
elodio, pentru lobotomizatii care se mai nimeresc din cand in cand pe la butoanele garbo e normal, altfel nu le-ar da drumul sa zburde pe aici.
Thor_again
Postat pe 23 Mai 2011 19:59
oaliooo...in bula se vede "dragoste in 13"
cool, nene...
michelle_
Postat pe 23 Mai 2011 19:59


iubiti-va mult...
aaa..,si pe tunuri...
roby_cado
Postat pe 23 Mai 2011 20:30
e normal de anormal, insa io nu cred ca totul e definitiv si iremediabil pierdut
cel mai bine e sa mergi acasica si sa-i spui anormalului care are o relatzie normala cu tine, ca simti ceva pentru angajata voastra.
apoi ai sa vezi o mare schimbare si un comportament total anormal la el.
ai sa vezi din iubitul tandru cat de repede si surprinzator de animalic devine si cum va da papucii la amadoua aducandu-si o alta dama in casa si viata lui, o dama care sa fie la fel de anormala ca si el si care sa vrea o relatie normala
asta ar fi un scenariu
o alta idee
esti sigura ca ai o relatie stabila cu un barbat? pe cat facem pariu?
nu-ti amintesti cand te priveai in oglinda si l-ai intrebat admirandu-te, ti-ar placea sa fii barbat, si el ti-a raspuns:
- dar tie?

si eu sunt lesbian ca deh imi plac femeile!
alfheim
Postat pe 23 Mai 2011 21:21
alta pseudopoveste...deja este suparator...intrece plictiseala de cancer...
dor72
Postat pe 23 Mai 2011 21:39
sunt de acord dor72
dar ce sa-i faci, daca fata s-a plictisit, trebuia sa bata si ea campii cu ceva, sa deschida un topic, sa lase nishte balutze, sa faca putin fum...
vorba ceea ... citez din memorie
la tatzi ni-i greu si la altii e grele
alfheim
Postat pe 23 Mai 2011 21:43
De la: alfheim, la data 2011-05-23 21:21:16e normal de anormal, insa io nu cred ca totul e definitiv si iremediabil pierdut
cel mai bine e sa mergi acasica si sa-i spui anormalului care are o relatzie normala cu tine, ca simti ceva pentru angajata voastra.
apoi ai sa vezi o mare schimbare si un comportament total anormal la el.
ai sa vezi din iubitul tandru cat de repede si surprinzator de animalic devine si cum va da papucii la amadoua aducandu-si o alta dama in casa si viata lui, o dama care sa fie la fel de anormala ca si el si care sa vrea o relatie normala
asta ar fi un scenariu
o alta idee
esti sigura ca ai o relatie stabila cu un barbat? pe cat facem pariu?
nu-ti amintesti cand te priveai in oglinda si l-ai intrebat admirandu-te, ti-ar placea sa fii barbat, si el ti-a raspuns:
- dar tie?

si eu sunt lesbian ca deh imi plac femeile!
lesbianu, esti tare rau, pe asta n am mai auzit-o! Pardon!
Profa_de_sexoral
Postat pe 24 Mai 2011 01:30
sar'na tanti profa
da' ma intreb retoric in decorul alegoric .. ce profa esti tu, daca n-ai auzit-o pe aia ...
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 09:54
De la: elodia, la data 2011-05-23 18:59:50daca nu erai beata cand ai scris, e normal pentru unii si anormal pentru altii...
daca erai beata cand ai scris, e normal sa ne intrebi daca e normal, dupa ce scrii " stiiu ca poate parea anormal dar nu este"

si, daca nu te superi, la ce va potriviti ?





Beata nu eram poate un pic ametita de ganduri ca si acum.O relatie intre persoane de acelasi sex este greu de acceptat pana si mie imi este greu sa accept ,dar asta e adevarul stiiu ce simt dar nu stiiu cum poate merge mai departe
garbo207316
Postat pe 28 Mai 2011 20:52
De la: alfheim, la data 2011-05-23 21:21:16e normal de anormal, insa io nu cred ca totul e definitiv si iremediabil pierdut
cel mai bine e sa mergi acasica si sa-i spui anormalului care are o relatzie normala cu tine, ca simti ceva pentru angajata voastra.
apoi ai sa vezi o mare schimbare si un comportament total anormal la el.
ai sa vezi din iubitul tandru cat de repede si surprinzator de animalic devine si cum va da papucii la amadoua aducandu-si o alta dama in casa si viata lui, o dama care sa fie la fel de anormala ca si el si care sa vrea o relatie normala
asta ar fi un scenariu
o alta idee
esti sigura ca ai o relatie stabila cu un barbat? pe cat facem pariu?
nu-ti amintesti cand te priveai in oglinda si l-ai intrebat admirandu-te, ti-ar placea sa fii barbat, si el ti-a raspuns:
- dar tie?

si eu sunt lesbian ca deh imi plac femeile!

Pe scurt am muncit amandoi sa cladim tot ce avem dar totul imi apartine mie in acte deci nu am riscul, totusi sunt nefericita. Poate nefericirea din relatie poate varsta si diferenta de caracter dintre noi doi.Sunt fericita cand sunt cu ea si nelinistita cand sunt cu el sincera sa fiu nu stiiu de ce am nevoie,de 2 palme sa ma trezesc sau de sprijin de a merge mai departe ,vreau sa vad cum se vede prin ochii unor oameni care privesc toata povestea fara sentiment
garbo207316
Postat pe 28 Mai 2011 21:11
ati ajuns la apropiere fizica?
ca poate doar ti se pare...

stii ce simti,ce simti?
iasomia
Postat pe 28 Mai 2011 21:14
Sex inca nu am preferat sa lasam lucrurile sa decurca de la sine.Simt ca atunci cand ne prim timpul se opreste in loc ,simt ca atunci cand ne atingem savuram fiecare secunda .Sunt o persoan rece de fel chiar aroganta la prima vedere dar ea a vrut sa vada ce se ascunde dincolo de aceste aparente este greu de explicat ,vorbim aproximativ 5 ore la telefon si totusi vrem mai mult.Nu am mai sintit niciodata asa ceva.Imi doresc din ce in ce mai mult
garbo207316
Postat pe 28 Mai 2011 21:28
stai bre tanti 7316
adica noi nu avem sentimente, pe care nu le avem care-va-sa-zica??? da' de unde ai scos treaba asta ...?

si daca esti o asa fericita si el un asa papagal .. ce mai asteptzi .. treci la urmatorul! tot ce faci sa fie pe numele tau, ca si pana acum si cand ai vreo banuiala ca ai fost inselata, faci ca si acum, postezi un topic la nishte lipsitzi de sentimente si cauti altul si tot asa... pana devii cea mai bogata si inselata femeie din lume

vezi nu sta cu ei mai mult de 5 ani, ca bunurile comune dupa 5 ani se impart la doi (nu sunt chiar sigur, dar poti cauta detalii prin legile partajului) sau chiar daca ai de gand sa ii pastrezi de folosintza indelungata, pune-o de un contract ca sa stie omul ca banii tai sunt ai tai si ai lui sunt tot ai tai, si el e doar un papagal care face ce face doar pt prosperitatea fericirea si propashirea ta!!!
alfheim
Postat pe 28 Mai 2011 21:29
22, e normal, bre !

pentru bisexuali..
Freya__
Postat pe 28 Mai 2011 21:36
De la: alfheim, la data 2011-05-28 21:29:50stai bre tanti 7316
adica noi nu avem sentimente, pe care nu le avem care-va-sa-zica??? da' de unde ai scos treaba asta ...?

si daca esti o asa fericita si el un asa papagal .. ce mai asteptzi .. treci la urmatorul! tot ce faci sa fie pe numele tau, ca si pana acum si cand ai vreo banuiala ca ai fost inselata, faci ca si acum, postezi un topic la nishte lipsitzi de sentimente si cauti altul si tot asa... pana devii cea mai bogata si inselata femeie din lume

vezi nu sta cu ei mai mult de 5 ani, ca bunurile comune dupa 5 ani se impart la doi (nu sunt chiar sigur, dar poti cauta detalii prin legile partajului) sau chiar daca ai de gand sa ii pastrezi de folosintza indelungata, pune-o de un contract ca sa stie omul ca banii tai sunt ai tai si ai lui sunt tot ai tai, si el e doar un papagal care face ce face doar pt prosperitatea fericirea si propashirea ta!!!


Din relatia mea cee ce a mai ramas nu stiiu daca mai poate fii salvat ,m-ma saturat la fiecare cearta sa aud ca daca nu aveam ceea ce avem impreuna ma arunca de mult pe usa ,stiiu duar atat ,am o relatie fara viitor ptr care am luptat 3 ani ,port o masca asupra caracterului meu ptr ca nu m-ar accepta asa cum sunt si pe deasupra m-am indrogostit de o femeie ,
garbo207316
Postat pe 28 Mai 2011 21:39
De la: Freya__, la data 2011-05-28 21:36:0722, e normal, bre !

pentru bisexuali..



din punct de vedere sexual sunt dar nu am crezut ca pot avea sentimente atat de intense pentru o femeie
garbo207316
Postat pe 28 Mai 2011 21:41
adicatetea, esti ? ori ba ? ca ceva lipseste p-acolea..

bre, tu esti alta !!

vezi c-ai incurcat contu`, pisi , alooo, adminii, grija mare la botoane !
Freya__
Postat pe 28 Mai 2011 21:43
De la: Freya__, la data 2011-05-28 21:43:03adicatetea, esti ? ori ba ? ca ceva lipseste p-acolea..

bre, tu esti alta !!

vezi c-ai incurcat contu`, pisi



Eu am deschis contul
garbo207316
Postat pe 28 Mai 2011 21:46
care dintre ele ? contul mai22 nu te mai coafa ?
Freya__
Postat pe 28 Mai 2011 21:47
erata la postarea mea anterioara!

am zis ceva cu inselata.. era vorba de cu totul altceva, dar oricum din postarea ta 7316, n-am fost prea departe cu eroarea de idee, adicatelea asa fara sentimente mi-ai cam aprobat-o in ce ai raspuns!

vroiam sa zic asa

si daca esti o asa fericita si el un asa papagal .. ce mai asteptzi .. treci la urmatorul! tot ce faci sa fie pe numele tau, ca si pana acum si cand ai vreo alta revelatzie legata de o alta colega de munci, faci ca si acum, postezi un topic la nishte lipsitzi de sentimente si cauti altul si tot asa... pana devii cea mai bogata femeie din lume
alfheim
Postat pe 28 Mai 2011 21:49
bre, tu esti cu capu` ?

de aflie, zic...
Freya__
Postat pe 28 Mai 2011 21:51
eh Freya_
a gresit si ea putin, sau nu si-a mai stiut parola contului si asa simplu mai facu unul, sa fie acolo
a gresi, gresire!!!!!!!!!!!!

:)))))))))))

oricum Freya_ era buna referirea si la mine si la ea, ca din cate se vede, nici ea nu-si da seama ca e pe alt cont ...
eu unul mi-am dat seama ca am luat-o pe aratura si m-am redresat...

pffff si n-am beut nimic, am mancat doar ceva cu ceapa la masa ... o fi avand ceva efecte adverse
alfheim
Postat pe 28 Mai 2011 21:51
De la: alfheim, la data 2011-05-28 21:51:58eh Freya_
a gresit si ea putin, sau nu si-a mai stiut parola contului si asa simplu mai facu unul, sa fie acolo
a gresi, gresire!!!!!!!!!!!!

:)))))))))))

oricum Freya_ era buna referirea si la mine si la ea, ca din cate se vede, nici ea nu-si da seama ca e pe alt cont ...
eu unul mi-am dat seama ca am luat-o pe aratura si m-am redresat...

pffff si n-am beut nimic, am mancat doar ceva cu ceapa la masa ... o fi avand ceva efecte adverse



hmm rabdarea este punctul meu forte eu sunt mai22 eu am deschis idiotenia asta cu speranta ca pot gasi rapunsuri normale de la oameni mai putini normali fiecare dintre noi are experienta lui de viata.Totusi ironia este o alta arta de a spune adevarul
garbo207316
Postat pe 28 Mai 2011 22:01
7316 era mai simplu sa ramai tot mai22, pe de-o parte, pe de alta parte nu inteleg de ce tzii neaparat sa ne faci anormali, sau ai vrut doar anormalii sa-ti raspunda, si nah, esti profund dezamagita, ca nu suntem asa anormali cum ti-ai dorit tu?

pls nu-mi raspunde, doar gandeste-te!
alfheim
Postat pe 28 Mai 2011 22:34
De la: alfheim, la data 2011-05-28 22:34:037316 era mai simplu sa ramai tot mai22, pe de-o parte, pe de alta parte nu inteleg de ce tzii neaparat sa ne faci anormali, sau ai vrut doar anormalii sa-ti raspunda, si nah, esti profund dezamagita, ca nu suntem asa anormali cum ti-ai dorit tu?

pls nu-mi raspunde, doar gandeste-te!



da era mai simpu daca mai aveam contul respctiv ,vreau raspunsuri realiste ptr ca eu nu pot fii realista am nevoie de raspunsuri anormale ptr ca vreau sa i-au o decizie anormala ,vreau sa cunosc oameni anormali ptr a putea impartasi o parte din experienta lor ,
Cat despre normalitatea Garbo sa fii tu sanatos de cati ani cunosc eu forumul
garbo207316
Postat pe 28 Mai 2011 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Genereaza gelozia o stare de nesiguranta sau nu? 14 De la: tutankhamon 19 Octombrie 2009 01:25
Barbatii sunt capabili sa ierte infidelitatea? 58 De la: garbo020185 18 Iulie 2009 21:56
ik b 98 De la: Celleste_ 12 Iunie 2010 13:15
Celebrul m-a inselat sau nu...? 1 De la: garbo_501791 19 Februarie 2020 16:32
Nu stiu cei cu mine 59 De la: garbo259257 16 Ianuarie 2012 13:05
Setari Cookie-uri