de ce nu poate sa ma mai iubeasca

he he...
de parca popa ar fi izolat pe-o insula doar cu o biata kapra...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 21 Mai 2011 05:26
Da in loc sa raspundeti, sa ajutati pe omul respectiv dati idei de gramatica , frumos , sau dati idei proaste , adca sa pune jacuzi in fata casei ect..
Cum vad forumul aste e degeaba in loc sa dam raspunsuri , idei , glumim.
In fine si eu tot in situatia asta sant.
mazso
Postat pe 21 Mai 2011 09:04
da, se vede ca esti in situatie, dupe cum scrii
Freya__
Postat pe 21 Mai 2011 09:11
si isi confirma si numele, adica nu-i convine, da' tot mai intra pe aici, he, he, he, maso mic ce-i el!
Thor_again
Postat pe 21 Mai 2011 09:35
De la: mazso, la data 2011-05-21 09:04:16Da in loc sa raspundeti, sa ajutati pe omul respectiv dati idei de gramatica , frumos , sau dati idei proaste , adca sa pune jacuzi in fata casei ect..
Cum vad forumul aste e degeaba in loc sa dam raspunsuri , idei , glumim.
In fine si eu tot in situatia asta sant.


sa intelegem ca tu vorbesti serios?
dor72
Postat pe 21 Mai 2011 14:19
Pai lasa nu ii baga in seama pe aia,,ei nu au ce face si se plictisesc....Femeile sunt sensibile,,,,si pun totul la suflet...si greseala barbatlor este ca isi schimba atitudinea fata de femeia atunci cand vad ca femeia tine la ei...Si comportamentul si respectul este flacara care intretine iubirea si atractia unul fata de celalalt.....sa ii faci mici atentii,,,sa ii daruiesti flori,,,,sa fii amabil cu femeia....
ingerasulluptator
Postat pe 21 Mai 2011 15:51
Nici eu ca femeie nu as putea iubi un barbat si nu as putea simti atractie pt el....Daca nu se comporta frumos cu mine,,daca nu este amabil,,daca nu imi daruieste mici atentii....Eu vorbesc din punctul meu de vedere de femeie care se exteriorizeaza.....Eu una nu vreau sa ma casatoresc niciodata....sa curat dupa barbati apoi sa ma mai si certe,,,sa ma vrea si sex....BARBATII sunt prea dificili pt mine,si nu pot intelege cu alte femei ii suporta pe barbati cu toate figurile lor geometrice
ingerasulluptator
Postat pe 21 Mai 2011 15:55
fiindca sunt altele, mey Irinooka, adica total diferite de tine, cu figurile tale non-geometrice.:P
:))
eu_geminy
Postat pe 21 Mai 2011 16:01
De la: eu_geminy, la data 2011-05-21 16:01:36fiindca sunt altele, mey Irinooka, adica total diferite de tine, cu figurile tale non-geometrice.:P
:))
pai si ele fac ceea ce fac barbatii....se lasa folosite de barbati dar si ele femeile se folosesc de alti oameni,,,
ingerasulluptator
Postat pe 21 Mai 2011 16:08
chiricaovidiu

1 mesaj
Membru din: 5/05/2011
Oras: Iasi
Postat pe: 5 Mai 2011, ora 08:27 Citeaza Raspunde

buna ziua,ma numesc ovidiu si am o intrebare:daca poti sa faci sotia sa te iubeasca din nou,..si cum sa faci?
ne cunoastem de 7 ani,si avem un baietel de 4 ani.pt noi a fost dragoste la prima vedere.La inceput ne iubeam f mult,problema era ca ea este o persoana care se inchide in ea...cand ne certam nu zicea nimic,tacea si plangea,dar numi zicea nimic...ca sa nu ma supere...De vreo 2 ani de zileam inceput sa observ ca este mai rece cu mn,si am incercat sa discut cu ea..sami zica in fata ce are de zis..ea a zis ca asa o sa faca,dar cu timpul revenea la fel,adica tot numi spunea nimic.de putin timp neam certat un pic ,dar foarte putin..si apoi am intrebato pur si simplu daca ma mai iubeste ca la inceput,,iar ea a tacut ,si a inceput sa planga...si nu a putut sami zica in fata..insa mia dat de inteles ca nu mai iubeste..mia si zis k nu stie de ce,dar nu mai simte atractie fata de mine.vreau sa precizez ca relatia sexuala intre noi mergea .faceam sex des.insa in ultimul timp se mai rarise .
Vreau sami dati un sfat ce sa fac,VA ROG.sunt disperat ,simt ca fara ea nu pot sa traiesc,sunt dispus sa iubesc pentru amndoi,...SPUNETIMI DACA MAI ESTE CEVA DE FACUT
Vreau sa zic si ca nu am inselato niciodata,si nici nu sunt un om care sa bea,din contra nici cu baietii la o bere nu prea ma duc,,vreau sa stiu de ce sa indepartat de mine,si vreau sami salvez casnicia ,nu vreau sa o pierd
ajutatimaaa.





Ce sa iti zic, vorbind la modul serios trebuie sa stii cand s-a produs ruptura asta, poarta-te cu ea ca atunci cand v-ati cunoscut.Poti? daca da, inseamna ca mai esti indragostit de ea,te-ai gandit ca poate tu ai fost cel care a determinat-o sa se raceasca?poate tu te-ai schimbat primul? Nu stiu, dar un lucru e cert, e imposibil sa nu te mai iubeasca fara motive.
vivi_mariana86
Postat pe 21 Mai 2011 16:22
De la: chiricaovidiu, la data 2011-05-05 08:27:21buna ziua,ma numesc ovidiu si am o intrebare:daca poti sa faci sotia sa te iubeasca din nou,..si cum sa faci?
ne cunoastem de 7 ani,si avem un baietel de 4 ani.pt noi a fost dragoste la prima vedere.La inceput ne iubeam f mult,problema era ca ea este o persoana care se inchide in ea...cand ne certam nu zicea nimic,tacea si plangea,dar numi zicea nimic...ca sa nu ma supere...De vreo 2 ani de zileam inceput sa observ ca este mai rece cu mn,si am incercat sa discut cu ea..sami zica in fata ce are de zis..ea a zis ca asa o sa faca,dar cu timpul revenea la fel,adica tot numi spunea nimic.de putin timp neam certat un pic ,dar foarte putin..si apoi am intrebato pur si simplu daca ma mai iubeste ca la inceput,,iar ea a tacut ,si a inceput sa planga...si nu a putut sami zica in fata..insa mia dat de inteles ca nu mai iubeste..mia si zis k nu stie de ce,dar nu mai simte atractie fata de mine.vreau sa precizez ca relatia sexuala intre noi mergea .faceam sex des.insa in ultimul timp se mai rarise .
Vreau sami dati un sfat ce sa fac,VA ROG.sunt disperat ,simt ca fara ea nu pot sa traiesc,sunt dispus sa iubesc pentru amndoi,...SPUNETIMI DACA MAI ESTE CEVA DE FACUT
Vreau sa zic si ca nu am inselato niciodata,si nici nu sunt un om care sa bea,din contra nici cu baietii la o bere nu prea ma duc,,vreau sa stiu de ce sa indepartat de mine,si vreau sami salvez casnicia ,nu vreau sa o pierd
ajutatimaaa.

Cred ca nu a fost indragostita cu adevarat de tine. Tu stii exact cum v-ati cunoscut, cum si cat a avansat relatia inainte de a va casatori...etc. Cred ca ea a ,,crescut" in ultima vreme si, probabil, pretentiile vis a vis de barbatul de langa ea sunt diferite fata de ceea ce-i oferi tu acum. Este foarte greu pentru ca tu spui ca tace, ca nu comunica indeajuns. Stii ceva , eu in locul tau nu mi-as pierde timpul, pentru fiecare dintre noi exista cineva care ne este pereche dar, daca stam sa pierdem timpul....stiu, aveti o familie , un copil, probabil ca si ceilalti , parintii vostri te-ar sfatui sa ai rabdare,sa nu-ti distrugi familia.
Ce-as face eu in locul tau ?I-as spune in fata ca voi cauta pe o alta (acest lucru i l-as spune de fata cu parintii ei carora le-as povesti ,,problemele" noastre) care sa ma iubeasca, care sa comunice deschis ,care sa nu bazaie cand exista o problema ....etc!
Aceasta stare de spirit a ei poate fi TEATRU sau ea are o problema ...
melania33
Postat pe 21 Mai 2011 20:39
33, lasa-l, taicule ...

mie imi place fraza aia, cum ierea ?

.vreau sa precizez ca relatia sexuala intre noi mergea .faceam sex des.insa in ultimul timp se mai rarise .
Freya__
Postat pe 21 Mai 2011 20:51
anirica
Postat pe 21 Mai 2011 20:52
iete-a dreaq! te apucasi de vanatoare?
Thor_again
Postat pe 21 Mai 2011 20:54
pai daca afara ploua si-i tarziu, vorba cantecului ?
Freya__
Postat pe 21 Mai 2011 20:56
neeee... vezi ca nu stii? ie cam ashe:
afara-i frig si e-nnorat,
in soba arde mama.
in pod e tata spanzurat
si eu il tai cu lama.

unchiu' costica zace-n pat
cu ochii la corniza,
la doo fire conectat,
ducand direct la priza.
si mai ierea
Thor_again
Postat pe 21 Mai 2011 21:03
tulai !
Freya__
Postat pe 21 Mai 2011 21:05
mamica, da' oricum nu trebuia sa mai bagi primu' emoticon, ca aveai avataru'
Thor_again
Postat pe 21 Mai 2011 21:14
De la: cricat, la data 2011-05-21 01:09:37of .. saracii barbati nu sunt smeriti

irinuco .. stii unde gasesti barbati smeriti? la biserica . Dar vezi ca acolo sa nu incepi ca barbatii is porci .. ca te alearga preotul.
Bine promit ca la inceput o sa fiu cuminte,ca sa imi fac intrarea,sa ma cunoasca,,apoi sa vezi ce le fac dupa aia,,,ii iau pe toti la flocaiala incepand cu popa ok?
ingerasulluptator
Postat pe 21 Mai 2011 21:28
...e frig afara, si e vant,
iar ei nu stiu nimica
in frigider, in pungi de-un kil
bunicu' si bunica...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 21 Mai 2011 21:34
De la: Freya__, la data 2011-05-21 20:51:0033, lasa-l, taicule ...

mie imi place fraza aia, cum ierea ?

.vreau sa precizez ca relatia sexuala intre noi mergea .faceam sex des.insa in ultimul timp se mai rarise .


Da...incercam sa-l ajut! O alta ca el poate gasi si astfel este si omu' multumit.
Daca pentru el a iubi = sex .... atata poate!


melania33
Postat pe 21 Mai 2011 21:56
33, ..OK..

ingeras. la ce ii iei ?

parintele, atenteaza la Sfintia Ta !
Freya__
Postat pe 21 Mai 2011 22:01
"..Vreau sami dati un sfat ce sa fac,VA ROG.sunt disperat ,simt ca fara ea nu pot sa traiesc,sunt dispus sa iubesc pentru amndoi.."


asa tati..
si pentru amant,nu-ti fa griji..,iubeste ea..
roby_cado
Postat pe 21 Mai 2011 22:05
Irinuco , tare-as vrea sa te vad asa, pe viu!

Cit despre subiect: eu cred ca certurile mici si dese e cauza. Mai bine o cearta mare cu nabadai si pe urma o impacare cu scintei decit certuri de astea mici neproductive, fara urmari cu tipete si stele colorate.
Parerea mea.

Iar expresia : "sunt dispus sa iubesc pentru amndoi.." eu la inceput am citit-o "sunt dispus sa-i iubesc pe amindoi si ma gindeam: uite ce suflet nobil , unde-i Robita sa-nvete si el cite ceva
Ciresica
Postat pe 21 Mai 2011 22:30
De la: mazso, la data 2011-05-21 09:04:16Da in loc sa raspundeti, sa ajutati pe omul respectiv dati idei de gramatica , frumos , sau dati idei proaste , adca sa pune jacuzi in fata casei ect..
Cum vad forumul aste e degeaba in loc sa dam raspunsuri , idei , glumim.
In fine si eu tot in situatia asta sant.


Mda, tipic - ce conteaza scoala, cultura - banu' sa iasa - adica "valoarea mea"
panty_C
Postat pe 21 Mai 2011 22:46
De la: Ciresica, la data 2011-05-21 22:30:41Irinuco , tare-as vrea sa te vad asa, pe viu!

Cit despre subiect: eu cred ca certurile mici si dese e cauza. Mai bine o cearta mare cu nabadai si pe urma o impacare cu scintei decit certuri de astea mici neproductive, fara urmari cu tipete si stele colorate.
Parerea mea.

Iar expresia : "sunt dispus sa iubesc pentru amndoi.." eu la inceput am citit-o "sunt dispus sa-i iubesc pe amindoi si ma gindeam: uite ce suflet nobil , unde-i Robita sa-nvete si el cite ceva



sincer..,si eu tot asa citisem..
roby_cado
Postat pe 21 Mai 2011 23:06
Freya__
Postat pe 22 Mai 2011 10:47
In iau pe popa de barba...daca comenteaza ceva care nu imi convine....dar la inceput o sa fiu cuminte....si pe asa zisii smeriti,,,o sa ii iau la suturi la figurat ok
ingerasulluptator
Postat pe 22 Mai 2011 15:40
eu sunt o femeie de calitate superioara.... merit multe flori
ingerasulluptator
Postat pe 22 Mai 2011 15:43
...cu numar par..
roby_cado
Postat pe 23 Mai 2011 03:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am mintit... 86 De la: iustina21 13 Iulie 2013 17:13
ma iubeste sau nu? 31 De la: politistul 26 Mai 2010 07:34
cuvinte care dor .. 16 De la: garbo245338 21 Noiembrie 2011 14:51
dragostea-cel maii frumos sentiment! 24 De la: quasaria 21 Martie 2010 14:31
moare cineva virgin 17 De la: preciouss 26 Septembrie 2009 19:38
Setari Cookie-uri