parinti disperati

"Buna, numele meu este Carmen si am un copil nou nascut, numit Rares. El inseamna totul pentru mine si recent doctorii au descoperit ca are cancer la creier. Din pacate eu si sotul meu nu avem bani nici macar sa platim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca pentru fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi in schimb. Deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista si ajuta -ne ''
vuvuzela
Postat pe 31 Martie 2011 17:24
buna sunt noua pe forum,imi cer scuze ca nu am nici un rasp.pt tine,si noi suntem intr-o cauza disperata,acum 2 luni am nascut un baietel cu hidronefroza de gradul 3 pe partea dreapta si pe stanga de gradul 1/2,si mi-a spus doctorul ca trebuie operat la sase luni,si nu stiu ce sa fac,daca stiti ceva va rog sa imi rasp.multumesc
Ilie_Covaci_1
Postat pe 5 Septembrie 2013 17:41
imi pare rau pt copilul tau,stiu ca sunteti ingrijorati,dar rugati-va,la DUMNEZEU SI SIGUR EL VA VA AJUTA.EL E SINGURUL CARE NE POATE AJUTA,IN ACESTE SITUATII,MULTA SANATATE,SI INCERCATI SA FITI PUTERNICI SI OPTIMISTI SI SIGUR SE VA REZOLVA.
Ilie_Covaci_1
Postat pe 5 Septembrie 2013 17:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum traiesc copiii in tarile civilizate 320 De la: vuvuzela 16 Mai 2012 19:30
UROVAXOM 1 De la: Ilenus 3 Februarie 2011 08:39
GRIPA 44 De la: Akaslhla 18 Ianuarie 2014 11:11
Cum iti alegi medicul de familie 2 De la: ana_pop 11 Octombrie 2016 10:58
TRAIESTE BIO ,TU SI FAMILIA TA 1 De la: samifilip 31 Martie 2010 22:46
Setari Cookie-uri