ce sali de fitness,aerobic taebo ati mai gasit in ultimul timp?

daca ati gasit un loc care v a placut....accesibil ca si pret in Bucuresti
heart_blossom
Postat pe 6 Martie 2011 18:37
Hello,

Eu ultima data am fost la FitCurves si m-am indragostit de locul respectiv. Am un grup de prietene cu care merg mereu, e o sala exclusiv feminina..fara baieti. Mi-a placut ca antrenoarele de acolo isi dau tot interesul, te sustin constant pe perioada antrenamentului si au niste aparate unice pe piata din Romania, din cate am inteles..e vorba de aparate hidraulice care se adapteaza in functie de forta persoanei care le utilizeaza. Astazi am aflat si eu ca e cea mai mare franciza de fitness pentru femei din lume. daca va tenteaza intrati pe site-ul lor:
http://www.fitcurves.ro/fitcurves-vitan. Astept parerea ta!
garbo203234
Postat pe 28 Aprilie 2011 22:13
Buna fetelor,
Eu am gasit o sala la Unirii, foarte draguta si primitoare...e chiar in magazin, sus de tot, si nici scumpa nu este, au programe de aerobic variate (eu merg la tae bo si e super eficient), si ceva aparate. am gasit-o asa din intamplare ca vazusem niste sagetele prin mall.
Aaaaa, uitasem e doar de fete.
Salsafit se cheama. si site-ul lor e http://salsafit.ro/index.html
Samea
Postat pe 19 Decembrie 2011 17:46
Gasit: fuga de timp
Noli
Postat pe 10 Ianuarie 2012 16:01
oroviceanu in prelungirea ghencea
garbo269640
Postat pe 16 Martie 2012 05:05
Eu am ales abonamentul RealSports pentru a face sport si sunt pe deplin multumit de tot ceea ce ofera. Spun acest lucru deoarece acest abonament imi ofera mereu posibilitatea de a merge la alta sala de sport, fitness, aerobic sau forta, in functie de ceea ce imi doresc. Prin utilizarea acestui abonament rutina nu isi va mai face aparitia, deoarece orice persoana ce il detine poate merge la o sala de sport, diferita de fiecare data.
garbo_464598
Postat pe 3 Iulie 2017 08:14

Fetelor, eu am gasit o 'sala' unde te antreneaza exceptional in ... arsul gazului de pomana, in batutul apei in piua, taiatul frunzelor la ciini si dusul pe apa simbetei.


Totul e absolut gratis, accesul e neristrictzionat si au si abonament care-ti da posibilitatea sa mergi nelimitat la 'activitatzile' lor!


Ce ziceti, o sa scap in felul asta de celulita, aripioare si vergeturi?


De pe creier, desigur...
garbo101426
Postat pe 26 Iulie 2017 15:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sali de fitness,aerobic taebo ati mai gasit in ultimul timp? 9 De la: heart_blossom 22 August 2017 12:17
sala de fitness Oxigen Casa Sindicatelor Ploiesti 2 De la: garbo_392751 29 Noiembrie 2013 22:05
wow 1 De la: teesy 5 Decembrie 2010 13:47
Sali fitness in Ploiesti? 93 De la: garbo_464598 30 Martie 2017 10:20
buna ziua! 1 De la: raggdoll 25 Noiembrie 2010 09:48
Setari Cookie-uri