ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Timp liber

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

timpul liber m il petrec mai mult cu voi stiu ca am facut o alegere buna,in italia trece timpul f greu,ma bucur ca v am gasit avem toti multe de anvatat de la voi va pup
  citeaza   raspunde

De la: garbo191419, la data 2011-02-25 17:22:20timpul liber m il petrec mai mult cu voi stiu ca am facut o alegere buna,in italia trece timpul f greu,ma bucur ca v am gasit avem toti multe de anvatat de la voi va pup

ne bucuram pt alegerea ta.fii bine venita!Alexandra
  citeaza   raspunde

De la: garbo191419, la data 2011-02-25 17:22:20timpul liber m il petrec mai mult cu voi stiu ca am facut o alegere buna,in italia trece timpul f greu,ma bucur ca v am gasit avem toti multe de anvatat de la voi va pup

adica...acolo...ceasu`...mere mai incet?....sau...prietenii...is mai greu de convins...ca...esti si tu printre ei?
  citeaza   raspunde

De la: ovidiu42, la data 2011-02-27 04:49:46

adica...acolo...ceasu`...mere mai incet?....sau...prietenii...is mai greu de convins...ca...esti si tu printre ei?

uite vezi,ii place totusi cuiva si site-ul nostru.asta e de apreciat.
  citeaza   raspunde

ei...shezi nitel...sa "sa scoale"...rumanii...si...sa sa pregateasca de bagat...
si...atunci...sa vezi placere...si...cum navaleste lumea!!!
  citeaza   raspunde

De la: ovidiu42, la data 2011-02-27 04:56:52ei...shezi nitel...sa "sa scoale"...rumanii...si...sa sa pregateasca de bagat...
si...atunci...sa vezi placere...si...cum navaleste lumea!!! [/quote

pai de aceea cred ca zice ca are multe de invatat de la noi.o fii treaba cu "bagatul in subiecte"!
  citeaza   raspunde

De la: vuvuzela, la data 2011-02-27 05:01:18
De la: ovidiu42, la data 2011-02-27 04:56:52ei...shezi nitel...sa "sa scoale"...rumanii...si...sa sa pregateasca de bagat...
si...atunci...sa vezi placere...si...cum navaleste lumea!!! [/quote

pai de aceea cred ca zice ca are multe de invatat de la noi.o fii treaba cu "bagatul in subiecte"!

poate!!!!!
  citeaza   raspunde

pana cand stai la munca?
  citeaza   raspunde

imi este somn.hai sa plecam acasa.
  citeaza   raspunde

noapte buna!
  citeaza   raspunde

eu dorm cu muzica.
  citeaza   raspunde

De la: vuvuzela, la data 2011-02-27 05:24:12imi este somn.hai sa plecam acasa.

acasa...la cine?
  citeaza   raspunde

italianco,sa calci usor sa nu ma trezesti.pt tine ;buna dimi!Alexandra
  citeaza   raspunde

De la: ovidiu42, la data 2011-02-27 05:29:49

acasa...la cine?

la care sta mai aproape.am camere destule pt musafiri.
  citeaza   raspunde

De la: vuvuzela, la data 2011-02-27 05:34:00
De la: ovidiu42, la data 2011-02-27 05:29:49

acasa...la cine?

la care sta mai aproape.am camere destule pt musafiri.

atunci....musafir ma fac...ca-i mai bine decat gazda!!!
  citeaza   raspunde

Da, intr-adevar trece timpul mai repede cu Garbo ,ceri un sfat, ba o reteta, scrii un mesaj si ei il rad pt. ca era apropo la... politica, sex etc...E greu printre straini, departe de familie si cei dragi, dar cum spuneam "ce nu te omoara cu adevarat , te face mai puternic", asadar...mergem innainte si nu privim innapoi....ceasul oricum ticaie
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: