ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Eu am slabit cu duoslim

Voteaza
*****Scor: 4.2 din 5 voturi

Buna! Am citit atatea pareri pe forumul asta despre slabit si despre pastilele de slabit incat m-am gandit sa va spun cu ce am slabit eu. Suplimente alimentare DuoSlim. Sunt 2 capsule, una de zi si una de noapte.
Cea de zi: contine
guana.
crom picolinat...
pectina mar.
fibrulina...
fucus..
acai...
papaya..
Cea de noapte contine:
orthosiphon..
ceai verde..
grapefruit seeds...
lactobacili...
ananas.
garcinia.
In pararel am tinut si o dieta disociiata si am facut sala. Am sabit in 4 saptamani 8 kg si ma simt foarte bine.
  citeaza   raspunde

ok...
  citeaza   raspunde

Si eu sunt in a doua saptamana de cura cu DuoSlim. Am slabit 4 kg in 7 zile...si ma simt foarte bine. Daca as avea timp sa fac si putin sport poate ar merge mai usor :)
  citeaza   raspunde

Si eu am slabit cu DuoSlim vreo 6 kilograme in 14 zile. Sunt super multumita de ele si ma simt si foarte bine. In acelasi timp tin si un regim alimentar, dar nu prea drastic! Cel mai tare ma bucura faptul ca mi s-a subtiat talia. Va recomand daca vreti sa slabiti, la mine a mers:)
  citeaza   raspunde

Am inceput sa fac si sport, regimul meu merge din ce in ce mai bine, sunt foarte multumita!!
  citeaza   raspunde

Si eu merg pe aceeasi reteta, sport regim, si DuoSlim. 7 kilograme in 4 saptamani, incet dar sigur :)
  citeaza   raspunde

Ce mi-a placut cel mai mult la DuoSlim a fost faptul ca mi-a taiat pofta de mancare si mai ales seara cand obsnuiam sa ajung acasa si sa ma bag cu totul in frigider :( Acum sunt multumita de felul in care arat si de faptul ca sunt pe drumul cel bun in ceea ce priveste pierderea kilogramelor.
  citeaza   raspunde

Fetelor, vreau si eu sa incerc duoSlim, de unde il pot cumpara si cat costa?
A avut cateva reactii adverse?
  citeaza   raspunde

Numa cateva? Iote-te la mine: dupa ce ca m-a imbatranit in halu' aista, mi-o mai schimbat si secsu'
  citeaza   raspunde

De la: Thor_again, la data 2011-04-12 21:40:32Numa cateva? Iote-te la mine: dupa ce ca m-a imbatranit in halu' aista, mi-o mai schimbat si secsu'

tradare!ai trecut la duoslim de la cambridge?
bai oamelor tre s-o vedeti pe vara-mea !!!arata super dupa cambridge (nu dupa cladire).a slabit 35kg in 4 luni!!!si nu a pus la loc dupa 6 luni nimic...hihihihi...si baga ce vrea.
bafta la dat jos,eu tocmai ma cantarisi si sufar !!!
  citeaza   raspunde

eu am slabit cu serviciul. mai puneti mana de mai si munciti...:P
:)))
  citeaza   raspunde

De la: eu_geminy, la data 2011-04-12 22:31:35eu am slabit cu serviciul. mai puneti mana de mai si munciti...:P
:)))

pai ai tu idee cat muncesti la o dieta?
  citeaza   raspunde

da, o fi... dar fiindca muncesc, nu mai e cazul sa ma chinui cu dieta...:)))
  citeaza   raspunde

De la: Thor_again, la data 2011-04-12 21:40:32Numa cateva? Iote-te la mine: dupa ce ca m-a imbatranit in halu' aista, mi-o mai schimbat si secsu'

tare, dar eu vorbeam serios. A incercat careva?
  citeaza   raspunde

Multumesc pentru raspuns. O sa-l comand si eu, nu am gasit nimic de rau despre el, pana la urma daca era periculos tipa careva!
  citeaza   raspunde

tipa daca apuca...
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

tu ai scapat ?...de aia te bucuri asa de tare...
  citeaza   raspunde

dor era cat pe ce sa imi comand cambridge...si m-a tot amanat barbata-miu,si cand colo,hop!era bebe pe interval...uite-asa il ''cheleam'' de 1000 de euro pe al meu...si fara rezultat...
asa ca am scapat si cu banii in buzunar dar si cu kg in plus...atat cat mi se pare mie
  citeaza   raspunde

lasa draga...stii tu cantecu' ala...
adio dieta...am verigheta... tralala...suntem noi...
  citeaza   raspunde

da... ...o canta ''pretena'' mea cea ''simpatica''

al meu nu zice nic,dar stiu eu ce-i in cap'soru' lui de scorpion?
  citeaza   raspunde

oalio...las ca vine si micuta..si slabesti...fara sa vrei...
  citeaza   raspunde

jur pe rosu ca te cred...o sa ma tina al meu numa' pe slana
  citeaza   raspunde

ce vorbesti?
  citeaza   raspunde

prostii!!!ce?te-ai prins?
dor
  citeaza   raspunde

nu tare...ca nu aveam destula siguranta...
  citeaza   raspunde

De la: dor72, la data 2011-04-15 23:32:08tipa daca apuca...

mai mai, ce fete!
  citeaza   raspunde

ce fete?
  citeaza   raspunde

Cu un simt al umorului foarte dezvoltat
  citeaza   raspunde

si nu-i bine?
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: