zodii

ce parere aveti de femeia rac si barbatu scorpion?
garbo096114
Postat pe 8 Februarie 2011 12:32
vreau si eu pareri, ea vrsator si el gemeni
garbo002674
Postat pe 8 Februarie 2011 14:23
Femeia rac si barbatul scorpion, dupa ceea ce am mai citit si eu, zice ca daca reusesc sa se descopere cu adevarat, totul ar putea sa fie la superlativ ! Femeia rac, senzuala, facuta pentru a darui iubire neconditionata si scorpionul care nu refuza nimic, care te poate imbata din priviri , te poate face sa simti ca esti femeie... Dar...da, exista si un dar, ce te faci cand scorpionul este dur, rece , distant si nu stii ce vrea, pentru ca are si asemenea momente ! Femeia rac vrea sa stie ce se intampla, vrea sa il ajute dar el e superficial si prea ocupat sa-ti raspunda ... Zice ca esti posesiva si ca el are nevoie de libertate, ca "noul" este ceea ce-l tine... Apoi revine cel pe care-l stiai...iti aduce o floare sau un parfum fin si uiti - daca poti- de zilele urate !
Asadar lucrurile pot merge OK, depinde de fiecare dintre noi ! Toti avem zile bune si rele, trebuie sa ne aceeptam unul pe altul asa cum suntem ! Succes !
nicky_moise
Postat pe 17 Februarie 2011 10:31
Buna...in legatura cu mesajul tau pot sa iti spun din experienta mea cu un scorpion :).....eu sunt leoaica si am stat aproape 2 ani langa un scorpion.Amandoi fiind orgoliosi cu caractere foarte puternice si luptatori..... E destul de dificil sa ai o relatie cu o persoana nascuta in aceasta zodie. Trebuie sa te inarmezi cu multe rabdare si sa fi mereu cu ochii in patru ;)....Scorpionul este si vrea sa fie o fire libertina chiar si atunci cand este implicat intr-o relatie cu cineva. Este genul de persoana care nu ii place sa fie prea controlata, sa fie stresat sau constrans de diverse lucruri. Este si iubitor, afectiv, tandru dar in principal pentru ei sexul este pe primul loc. Sunt innebuniti dupa asta. Sincer iti zic am trecut prin momente destul de grele cu acest nativ si nu stiu cum de am rezistat aproape 2 ani langa o astfel de persoana care ajunge la un moment dat sa te schimbe foarte mult. Este foarte geloasa si posesiva, vrea sa fie cel care conduce relatia iar daca nu ii faci pe plac din multe puncte de vedere poate avea reactii destul de urate sau neasteptate. Dar cum am spus si o zic si sustin in continuare acum depinde de fiecare om in parte....ce fel de om este, ce caracter are si asa mai departe. Toti putem sa spunem multe dar numai tu poti sa decizi si sa vezi ce fel de persoana ai langa tine....daca vrei mai multe detalii lasa un mesaj....te pup...
MikyAngell
Postat pe 17 Februarie 2011 11:10
dar ea balanta si el leu?
garbo103632
Postat pe 17 Februarie 2011 21:30
Balanta-Leu merge perfect,perfect,perfect
tl1509
Postat pe 18 Februarie 2011 19:39
De la: garbo096114, la data 2011-02-08 12:32:51ce parere aveti de femeia rac si barbatu scorpion?

femeia rac e sensibila,adora sa fie iubita,curtata...pe cand scorpionul adora sa faca sex,preludiul e un cuvant chinezesc intraductibil...nu spune ,,te iubesc" (il doare gura)
si are tendinta sa faca pe victima din cand in cand.Daca ii reprosezi ceva (si e real reprosul)e in stare sa-i faca pe ceilalti sa creada ca ai luat-o razna si exagerezi ...
Daca as fi stiut asta din start...
dar pe-atunci nu exista Garbo cu topice despre zodii
arhangelsk
Postat pe 19 Februarie 2011 13:48
Daca verdictul tau este atat de hotarat, poti sa-l exemplifici, te rog? Sau mai bine spus, pe ce, concret, ti-ai bazat afirmatia? Eu, am senzatia ca balanta este o zodie nu prea puternica pentru un leu. Ca imi place mie mult prea mult de un leu, se poate sa fie totusi altceva. ?
garbo103632
Postat pe 19 Februarie 2011 15:38
De la: garbo096114, la data 2011-02-08 12:32:51ce parere aveti de femeia rac si barbatu scorpion?
garbo120424
Postat pe 19 Februarie 2011 17:45
eu pesti si el capricorn?
garbo120424
Postat pe 19 Februarie 2011 17:47
Balanta -leu reprezinta e completare inedita,in special in sfera rationalului.Leul se bazeaza doar pe propriile idei,nu accepta sfaturi desi este diplomat iar balanta prin tendinta sa de persoana impaciuitoare completeza leul care e focalizat de multe ori numai pe propriile idei.
In dragoste,sunt firi la fel de sensibile si stiu sa iubesca in adevaratul sens al cuvantului.
Parintii mei,leu-balanta sunt de 30 de ani impreuna, au o cariera de succes, au cununat de 5 ori si sunt foarte apreciati de familie si prieteni.
tl1509
Postat pe 20 Februarie 2011 16:38
MULTUMESC PENTRU INCURAJARI , MI-AS DORI SA MA CASATORESC CU EL DAR , CHIAR DACA AM AJUNGE ACOLO, NU CRED CA AS AVEA CURAJUL SA ACCEPT, PT CA II PLACE SA UMBLE CU MAI MULTE FEMEI IN ACELASI TIMP.
garbo103632
Postat pe 21 Februarie 2011 16:15
buna, as vrea sa stiu si eu parerile voastre despre relatia dintre femeia berbec cu un scorpion. sper sa fiti sincere, mai ales cele care fac parte din acest cuplu
cerry_viky
Postat pe 22 Februarie 2011 18:07
buna seara!
ce parere aveti despre relatia femeie berbec si barbat scorpion?
va multumesc!
cerry_viky
Postat pe 22 Februarie 2011 18:36
Am sa ti sdpun ceva pt ca sunt scorpion.Ni e sexul pe primul loc,asta ai gasit scris undeva,scorpionul e diferit in functie de decada.Si mai mult,sa sti ca sunt sincer! mihai77c acesta e id meu te pup si eu!
mihai77c
Postat pe 6 Martie 2011 20:11
De la: mihai77c, la data 2011-03-06 20:11:42Am sa ti sdpun ceva pt ca sunt scorpion.Ni e sexul pe primul loc,asta ai gasit scris undeva,scorpionul e diferit in functie de decada.Si mai mult,sa sti ca sunt sincer! mihai77c acesta e id meu te pup si eu!


NU ESTI SCORPION-FACI ZODIA DE RIS DEJA AI IESIT LA AGATAT, NU ESTI SCORPION, ESTI POATE UN SCORPION RATAT
garbo011266
Postat pe 6 Martie 2011 20:36
buna tuturor! ce parere aveti de femeia berbec impreuna cu barbatul capricorn??? astept pareri...multumesc
mariana_veronik2010
Postat pe 21 Martie 2011 17:18
am vazut mesajul cu ea balanta si el leu.dar invers?pt ca eu sunt leoaica si am sentimentul ca un barbat balanta e dificil pt mine.
roxxana_soare
Postat pe 11 Iulie 2011 17:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Leoaica & Barbatul Fecioara 1 De la: DaMarkus09 3 Decembrie 2008 02:09
COMPATIBILITATE BARBATUL TAUR - FEMEIA GEMENI ? 6 De la: garbo211375 14 Iulie 2011 12:36
horoscop 1 De la: garbo252973 6 Decembrie 2011 03:21
SAL 6 De la: aly_fab 7 Noiembrie 2010 21:59
oea fecioara si el balanta 3 De la: demetra 5 Iulie 2011 10:13
Setari Cookie-uri