Caut vrajitoare in Bucuresti

De la: me_reloaded, la data 2011-01-25 15:53:21mi se pare incredibil, jur

de ce ai vrea sa faci asa ceva?s-au terminat barbatii?
le-a pierit samanta? cat de disperat si irational poti sa fi ca sa te gandesti la asa ceva?

parca e sora cu doamna de 50 de ani...

a luat-o lumea la vale, vai de capu' nostru...


si eu am aceeasi banuiala .........dar , acum sar cu gura pe noi si zic ca suntem cotoroante si nu lasam fetele noi sa "traiasca " si ele
jeanette40
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:04
nu cred ca-i ceva nou...asa e de cand lumea si pamantul, doar ca acum s-au inventat forumul si televiziunea....asa putem admira si noi minunile lumii
zambila
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:06
jano, amandoua sunt total irationale. nu poti nici macar sustine un dialog cu ele, ca o tin pe a lor

e trist, mama...perca m-as fi intors in evul mediu, parol...

in fine...
michelle_
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:07
eiiiiiiiiiiii , nu ..............ele au ramas undeva in Evul mediu
jeanette40
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:09
Rediana,se pare ca nu stii ce implica o asemenea initiere .nu uita ca esti nascatoare de copii.odata deschisa aceasta initiere,nu mai poti evita efectele devastatoare,pt tine,pt persoana asupra careia se indreapta vraja si asupra multor alte generatii ale familiei tale,inclusiv copii.daca deschizi cutia Pandorei ,viata ta va fii un chin crede-ma,nu mai spun ca moartea iti va fii si mai groaznica.eu nu vreau sa te sperii,vreau sa te atentionez ca efectele vor fii pe timp de generatii si nu cred ca motivatia merita un asemenea sacrificiu.

e greu acum sa stau sa iti explic cum gandul tau ,dorinta ta,deja a declansat anumite efecte care cand vor aparea ai sa te intrebi de ce? .poate te mai gandesti.
vuvuzela
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:13
Vuvu, ceva-mi spune ca femeia nu e chiar atat de tanara cum pare, poate deja are copii, si cu siguranata nu crede in viata de dupa viata asta si nici in altceva care depaseste limita ei, sa incerci sa-i explici ca gandurile ei au sa se intoarca impotriva-i ca un bumerang e pierdere de timp, sau poate asta e Karma ei, pe mine ma mira cum nu si-a dat seama ca, aceasta comunitate destul de activa care posteaza si posteaza si topicuri despre relatii in limitele normalului nu se ocupa de magie neagra si ocultism, dar poate o fi inteles gresit postarile lui Thor si ale altora vis-a-vis de voodoo
casperphantom
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:37
Imi pare rau ca sunt o anormala intr-o lume de normale. Insa insist: daca vreo alta "anormala" da peste mesajul meu de aici si stie despre ce vorbesc, o rog frumos sa-mi dea PM sau e-mail.
rediana
Postat pe 26 Ianuarie 2011 02:26
alta care vrea sa isi lege barbatul de piciorul patului, probabil....
Rediana, cred ca nu stii ce vrei. Chiar cred ca nu stii. N-ai nici cea mia vaga idee - dac ai avea, ti-ai vedea de treaba ta.

Iar daca dai de vreo vrajitoare, pune-o intai sa iti explice ce implica exact ce iti doresti tu. Poate o sa iti explice, poate nu. Dar macar poti sa zici ca ai incercat.
Nu cred ca ai idee ce inseamna sa iti doresti bani - si sa iti moara persoana cea mai apropiata - care iti lasa mostenire bani. Sau sa vrei sa il ai pe Z si sa il ai - chiar si cind nu-l mai vrei, nemultumit, nefericit, alcoolic, bolnav, distrus, violent, dar legat de tine pe veci - sau macar pina te baga in pamint. Sa vrei sa ii desparti pe Ion de Maria, si Maria sa plece cu barbatu-tau. Sau cu fiu-tau. Lucrurile astea cam asa functioneaza. Nu crapa numai unde dai, totul are un pret. Poate esti dispusa sa il platesti, dar stii care este?
Gindeste-te de doua ori.
quasaria
Postat pe 26 Ianuarie 2011 03:40
De la: casperphantom, la data 2011-01-25 16:37:01Vuvu, ceva-mi spune ca femeia nu e chiar atat de tanara cum pare, poate deja are copii, si cu siguranata nu crede in viata de dupa viata asta si nici in altceva care depaseste limita ei, sa incerci sa-i explici ca gandurile ei au sa se intoarca impotriva-i ca un bumerang e pierdere de timp, sau poate asta e Karma ei, pe mine ma mira cum nu si-a dat seama ca, aceasta comunitate destul de activa care posteaza si posteaza si topicuri despre relatii in limitele normalului nu se ocupa de magie neagra si ocultism, dar poate o fi inteles gresit postarile lui Thor si ale altora vis-a-vis de voodoo




fiecare are o poveste.ea si-o stie pe a ei.nu condamnam pe nimeni.daca putem ajutam ,indrumam sa faca tot ce este mai bine pt ea.
vuvuzela
Postat pe 26 Ianuarie 2011 05:05
nu mai ies vrajitoarele in fata ca le este frica ............le impoziteaza munca asa ca ciuciuca hombre cu OOle legate
eu zic sa te reorientezi pe ceva mai soft
ameno
Postat pe 26 Ianuarie 2011 09:46
De la: rediana, la data 2011-01-26 02:26:41Imi pare rau ca sunt o anormala intr-o lume de normale. Insa insist: daca vreo alta "anormala" da peste mesajul meu de aici si stie despre ce vorbesc, o rog frumos sa-mi dea PM sau e-mail.



deci nu ti-ai revenit???
iote eu m-am oferit,cetesc in stele si leg sireturi
te bagi???
anaROBERT
Postat pe 26 Ianuarie 2011 14:13
De la: ameno, la data 2011-01-26 09:46:25nu mai ies vrajitoarele in fata ca le este frica ............le impoziteaza munca asa ca ciuciuca hombre cu OOle legate
eu zic sa te reorientezi pe ceva mai soft




nu fii copil,cine crezi ca are si carnet inregistrat la fisc,ca liberi profesionisti?crezi ca manelistii sunt taxati?aiurea ,totul a ramas la nivel de vointa,dar mai trebuie si putirinta.
vuvuzela
Postat pe 27 Ianuarie 2011 17:11
Vuvu sper ca nu ai postat cu adevarat acest raspuns
Nu pot... nu vreau sa cred ca nu stii diferenta dintre stoh si pe bune?????
ameno
Postat pe 27 Ianuarie 2011 18:14
De la: ameno, la data 2011-01-27 18:14:02Vuvu sper ca nu ai postat cu adevarat acest raspuns
Nu pot... nu vreau sa cred ca nu stii diferenta dintre stoh si pe bune?????





nahhh ,cred ca seriozitatea nu mi se potriveste. dar nici sa glumesc cu lucruri serioase,acum cand Baselu ne ciuruieste pe toti la propriu.
vuvuzela
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:24
Am apelat odata la asaceva, disperat dupa fiinta de care m-am indragostit.

Am apelat la cele mai (auto)laudaroase din ziare, prin telefon sau direct la ele, de la Bucuresti, Timisoara,Constanta, Buzau, Pitesti, Ploiesti la tot felul de tiganci, "regine" cu diplome de nustiunde, "maicute" si nustiuce lucratoare cu lumina. Majoritatea au anunt in ziare si azi.

Am apelat la 9 (noua) dintre ele in decursul unui an si cateva luni. M-au executat in total de vreo 5000 de euro si am facut tot felul de ritualuri traznite, am cumparat lumanari (de la biserica din alea obisnuite, dar si de botez de la florarie), trandafiri, salam si cascaval (ca trebuiau sa fie hranite spiritele rele, si trebuia numa din alea scumpe, ca stiau si preturile...), ate rosii, lacate, dormit cu un ou sub pat si ingropat in pamant dupa aia, aruncat lumanari si flori ofilite in Dambovita sau la rascruce de drumuri, dat cu sare prin casa, ars buruieni....

Efect: ZERO. Frectie la picior de lemn. Singura rezolvare a problemei a fost uitarea, la care m-as fi priceput si singura.

Fiinta respectiva da si acum cu p.. in populatie, fara nici o treaba, nu i-a pasat in nici un fel, nu sa sinchisit deloc. Nu am mai apelat la altele, ca statistic daca la 9 diferite nu a mers deloc, nu prea mai avea sens: mai ramasesera vreo 4 din alea care avea anunturi in fiecare saptamana care au ramas netestate. Si cand am facut totalul...

Sfat:daca va hotarati sa apelati la asaceva -desi ce am scris ar trebui sa fie cat se poate de edificator - inainte de a-i da banii, cereti o dovada a puterii, o magie mica, ceva care sa nu poate fi interpretat ca si coincidenta. Nici una nu e capabila si toate vor refuza, sau vor cere bani consistenti si pentru asta, ca ele nu "lucreaza" pe gratis.

Textele auzite de la "vrajitoare" au fost cam aceleasi, aburelile clasice.

Singura magie pe care o fac, din ce am putut eu sa observ e ca cer putin cate putin pana ajung sa tapeze sume mari de bani. Cand e sa se intample "minunea" niciuna nu raspunde la telefon, cand e sa iti ceara bani suna foarte insistent.

garbo_7302
Postat pe 8 Septembrie 2012 03:27
id meu este love_nightclub@yahoo.com daca intradevar aveti har daati mi un mesaj sa vb in privat
Cretu_Marius_1
Postat pe 23 Ianuarie 2013 13:49
De la: rediana, la data 2011-01-24 02:16:59

Buna fetelor!



Vad ca sunteti o comunitate destul de activa si ma gandesc ca puteti compensa lipsa unei comunitati reale. :) De aceea va si cer ajutorul, in speranta ca una dintre voi ma va ajuta. Pe scurt, stiti cum suntem noi femeile, cautam explicatii supranaturale sau dorim sa influentam anumite evenimente prin practici oculte. De aceea, daca vreuna dintre voi a avut probleme cu iubitul, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact. Spun asta deoarece poate nu vreti sa recunoasteti public ca ati facut astfel de lucruri, cine stie. Am mare nevoie de cineva, serios. Daca vreuna are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat ea insasi, sau vreo prietena de-a voastra a experimentat asa ceva, va rog frumos. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate.



Eu nu stiu "cum suntem noi, femeile". Sa ma fereasca Dumnezeu sa fim toate asemenea!

Mare-i gradina Domnului!!!
magdabeauty
Postat pe 23 Ianuarie 2013 15:16
eu stiu sa ma uit crucis. e o vrajitorie intrinseca?
Eugenia_
Postat pe 23 Ianuarie 2013 16:37
Pai sa-l vrajeasca si ea cu un zambet......ori e stirba ?
Rotty
Postat pe 23 Ianuarie 2013 21:50
m-ai putea contacta pe mihacrisan103@yahoo.com? in legatura cu argintul viu
garbo_14227
Postat pe 9 Iunie 2013 00:55
lasa-ne mamaie cu argintul tau viu... ca astea sint bancuri.
quasaria
Postat pe 9 Iunie 2013 07:39
Si io am niste tacamuri din argint....O fi viu ?
Rotty
Postat pe 9 Iunie 2013 08:54
musca din ele ...sa vezi, tipa?
quasaria
Postat pe 10 Iunie 2013 12:41


argintul nu tzipa.... ! e rezistent ! eu i-as recomanda o vrazitoare din Bucuresti.... dar nu sunt sigur ca mai traieste. cand "m-a vrajit" pe mine.... avea 198 de ani..... ! dar ce vrajeala mi-a tras.... si acum am urechile rosii.... !!!!
barboneli
Postat pe 10 Iunie 2013 13:04
tanti care ai deschis topicul: ce cauti tu exista, da' nu in "Anuntul gratuit". Crezi sau nu, exista si domni care se ocupa cu. Ba domnii chiar sint mai bunicei, daca stam sa ne gindim...
Pe de alta parte, aia chiar n-au de ce sa iti dea tie amorezul inapoi. Si e mai bine nici sa nu ii enervezi cu d'astea. Cu gaina neagra moarta du-te tu la mamaie cu argintul viu: si o sa iti vrajeasca portofelul de iti iese iepurasul din tichie... ia sa vezi!
quasaria
Postat pe 10 Iunie 2013 13:53
nu esti anormala... ;) doar crezi in ceva....
ioanapir74
Postat pe 11 Octombrie 2015 20:56
cred si chiar am nevoie!
rediana
Postat pe 11 Octombrie 2015 22:04
Pe cine vrei sa "vrajitoresti" ?
Rotty
Postat pe 12 Octombrie 2015 06:05
De la: rediana, la data 2015-10-11 22:04:16cred si chiar am nevoie!


Dumnezeu interzice CATEGORIC aceste practici ! Nu ştii asta ?
VasileDinNuc
Postat pe 12 Octombrie 2015 11:09
In 4 ani, de cand ai deschis topicul, nu ai gasit? Sau ai gasit, dar nu functioneaza? Intreb si eu .Cred ca ar trebui sa renunti la aceata metoda de a obtine ceea ce vrei.Mie mi se pare infricosator! Buhuhuuuu.
Schmetterling
Postat pe 12 Octombrie 2015 12:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Webkinz 1 De la: kaya 24 Iulie 2009 16:04
romtelecomul si Blaga??? 3 De la: vuvuzela 27 Septembrie 2010 17:19
Buna 4 De la: Micass 21 Mai 2009 19:38
Dorinta de moment 30 De la: garbo107589 23 Februarie 2011 01:39
Bancuri mai vechi simai noi 0 De la: 19 Mai 2009 07:52
Setari Cookie-uri