De ce oare si femeile sunt asa rele? Din cauza ca nu se exteriorizeaza?

singura femeie proasta ,rea si care nu a evoluat esti tu,irinook.....
am impresia ca tu vorbesti doar din proprie experienta.....

femeile se invidiaza unele pe altele.....pardon,tu invidiezi femeile ca nu ai ce au ele iar pe barbati ca fug de tine.....
anaROBERT
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:22
Si eu sunt femeie..Dar nu o sa mai tin cu femeile...Pt ca din cate am observat cam si-au luat nasul la purtare...Si cred ca femeia este incapabila sa conduca pt ca femeile sunt mai rele decat barbatiii,pt ca femeile nu tin unele cu altele sunt invidioase....De asta cred ca femeile incapabile si rele trebuie sa fie supuse barbatilor.....si barbatii sa le tina sub papucul lor sa le ma dea si cateva peste cap ca poate asa le mai vine mintea la cap..Numai eu sa fiu respectata..Pt ca eu nu sunt femeie rea si invidioasa asa cum sunt celelalte femei..Care ele in loc sa ma sustina pt ca si ele sunt femei...Dar femeile nu tin cu femeile,,nu sunt unite de asta am ramas si vor ramane proaste de bubuie si supuse barbatilor.Punct eu ma descurc sa castig respectul unui barbat si de una singura..Asa cum pot eu asa si ele sa poata....Daca le tin apararea atata isi iau nasul la purtare....Pt ca am vazut ca sunt rele si cu barbatii nu doar cu femeile pt ca cica vor sa se razbune pt ca au fost ele fara minte si nu sunt unite de asta barbatii isi bat joc de ele..Pai au un creier sa si-l puna la contributie...Nici pe mine nu ma ajuta nici o femeie,si din contra am trebui sa fim unite...Dar de unde...Daca lor nu le pasa de mine,,mie de ce sa imi pese de ele....asa cumeu imi bat capul,,asa pot si ele si sa isi castige respectul...Eu ma cert cu barbatii ca sa respecte femeile si ce primesc din partea femeilor...Rautate invidie si nerecunostinta si devin si rele cu barbatiii si si-o iau in cap cred ca vor sa se razbune pe barbati in loc sa castige respectul...pai cu ce sunt vinovati barbatii daca femeile nu sunt unite si sunt invidioase si rele unele cu altele...Rele si proaste,,nu toate dar majoritatea..Imi cer scuze dar asta este adevarul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:30
De la: anaROBERT, la data 2011-01-25 23:22:06singura femeie proasta ,rea si care nu a evoluat esti tu,irinook.....
am impresia ca tu vorbesti doar din proprie experienta.....

femeile se invidiaza unele pe altele.....pardon,tu invidiezi femeile ca nu ai ce au ele iar pe barbati ca fug de tine.....
pai pe ce pot fii eu invidioasa pe alte femei..Pe prostia si invidia lor..Eu pot avea ce barbat vreau eu daca vreau.....Nu ca ele,,,fac barbatii ce vor din ele pt ca sunr rele si proaste pt ca nu sunt unite....Eu vreau barbatul cel mai bun...Nu ma multumesc cu barbati prosti si fara bani asa cum se multumesc alte femei pt ca alceva in fon nu merita,pt ca sunt rele..De asta Dumnezeu nici nu le da mai multa minte...Eu pot avea ce barbat vreau eu,,,,numai ca eu il vreau pe cel mai bun...Si plus ca am alte planuri....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:35
te-am citit asa pe sarite dar sa-mi fie cu iertare inafara de ''rele,invidioase si proaste'' nu prea am retinut nimic....

pai lasa mai lupty ca nici nu e cazul sa ti cu femeile,nu ai cum...esti totala
anaROBERT
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:36
tu poti sa vrei orice lupty,sti tu ochii vad inima cere ....
inca nu sa nascut barbatul perfect pentru tine...mai ai de asteptat,poate pe la 60 de ani dechizi un topic acilisea sa intrebi daca va potriviti


tu sigur poti avea ce barbat doresti,pana deschizi gura,apoi saracul o ia la sanatoasa
anaROBERT
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:38
De la: anaROBERT, la data 2011-01-25 23:36:15te-am citit asa pe sarite dar sa-mi fie cu iertare inafara de ''rele,invidioase si proaste'' nu prea am retinut nimic....

pai lasa mai lupty ca nici nu e cazul sa ti cu femeile,nu ai cum...esti totala
dar cred ca femeile sunt incapabile sa conduca,,chiar daca sunt femeile,dar eu sunt diferita de celelalte femei,,chiar daca sunt acceptata ca eu sa conduc nu inseamna ca si alte femei vor putea conduce...pt ca sa poti conduce trebuie sa fii capabil si perseverent...Dar eu merit sa conduc si sa fiu in frunte pt ca sunt femeie de treaba....Nu..si asta este visul meu cel mare sa ii intrec pe toti in inteligenta si in putere si hotarare...Si cred ca merit asta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:49
meriti un kk.....
sa conduci ce???tu nu esti capabila sa te conduci pe tine......
daca iesi si intri in adancul societatii esti linsata.....
anaROBERT
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:50
De la: anaROBERT, la data 2011-01-25 23:50:35meriti un kk.....
sa conduci ce???tu nu esti capabila sa te conduci pe tine......
daca iesi si intri in adancul societatii esti linsata.....
nu intelegi tu la ceea ce m-am referit...Apoi nu vreau sa intru in mijlocul societatii pt ca oamenii sunt rai si asa ca prefer sa stau deoparte si imi vad de treaba mea....Imi vad de treaba mea sa nu fac rau nimanui,sa nu ma razbun...Pt ca daca faci rau,rau primesti si de la cine nu te astepti....Asa ca imi vad de treaba mea,stau deooparte de oamenii rai,,,,si imi caut persoane pe masura mea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:01
uuu xena we meet again .....eu n-am mai vazut atata modestie in viiiiiata mea....esti mult prea mandra draga si te dai mare credincioasa.........in alte topicuri ai ce ai cu barbatii ..acuma nu-ti mai plac nici femeile? ....hotaraste-te te rog
biank_85
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:38

nici macar modesta nu este....
ar vrea sa aibe o asa calitate....
ii place sa creada altceva decat ia oferit soarta....
anaROBERT
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:39
buna ana....iar sunt la munk si n-am ce face ...

eu tind sa cred k e plecata cu sorcova rau de tot ....spune acelasi lucru de 10 ori cu alte cuvinte......sufera de mania persecutiei...........ce s mai zic.........

xenaaaaa..............o sa te mariti tu cu ala bogat,cuminte, ascultator,devotat,frumos etc.....
cand o zbura porcu sau cand o fata vaca cum preferi ..........

vrei s ne imprietenim ?....... ...
biank_85
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:53

spor la treaba biank.....


porcul clar nu va zbura,deci,0 sanse sa se marite irinooka ,insa vezi ca vaca fata
anaROBERT
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:56
cand o fata vaca mea......iar eu nu am vaca
biank_85
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:57
aaaaa,pai asa ma ca inafara de irinoooka mai sunt si alte persoane mai grele de cap....
in cazul asta,si cand o fata vaca mea......

deci irinooka slabe sanse iar sperante 0 ,hai k mi-e mila de tine
anaROBERT
Postat pe 26 Ianuarie 2011 01:00
ma scuzati darrr.... am impresia ca voi nu intelegeti un lucru !!!! nici mie nu mi-a fost clar chiar de la inceput... recunosc ! voi discutati cu xena (ca e mai scurt...) o cititi, o taiati in feliutze.... n-o intelegeti.... dar de fapt. nici nu va dati seama ca voi faceti toate astea fara sa va da-ti seama ca.... de fapt este o SFANTA.... coborata de unde coboara sfintii... nu mai tin minte de la ce ataj.... dar oricum coboara in mijlocul nostru de undeva.... !!!! eu vorbesc serios.... ! parol ! voi nu va da-ti seama ca ea nu discuta cu noi... nu raspunde la intrebarile noastre.... nu ne baga in aia ....m.si... ci ne vorbeste cu calm, suav si.... binenteles, nu pentru a o intelege.... !!!! habar n-aveti ce aventura traiti..... si ma mir de asta ! eu am inceput sa ma simt bine in prezentza ei.... fac un somn dupa aia.... de numa !!!! ia incecati si voi....
barboneli
Postat pe 26 Ianuarie 2011 15:30
mai barboneli,ea baga in seama numai pe cine vrea....
daca citesti cu atentie vei vedea ca da si raspunsuri,aceleasi,repetate de ''n'' ori dar ne raspunde....
fiecare cum poate si cum stie.....
anaROBERT
Postat pe 26 Ianuarie 2011 16:09
De la: anaROBERT, la data 2011-01-26 16:09:18mai barboneli,ea baga in seama numai pe cine vrea....
daca citesti cu atentie vei vedea ca da si raspunsuri,aceleasi,repetate de ''n'' ori dar ne raspunde....
fiecare cum poate si cum stie.....



pai da, asa cum spui... ea repeta raspunsurile de parca le are scrise pe capitole, nu conteaza care a fost intrebarea... ea iar ne da o portie de Dumnezeu, credintza, suflete, sluji... adica acelasi repertuar !
barboneli
Postat pe 27 Ianuarie 2011 12:25
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-22 21:11:24Adevarul ca majoritatea femeilor au viata grea pt ca asa le-o fac barbatii...


Adevarul e ca si multe femei lasa pe barbati sa le faca viata grea. Ia pune-te tu contra si zi nu cand trebuie sa zici nu si sa vezi ca nu mai ai nici o problema cu barbatii (ma rog, daca asta vrei intr-adevar)!
charmelen
Postat pe 27 Ianuarie 2011 17:16
"De ce oare si femeile sunt asa rele? Din cauza ca nu se exteriorizeaza?"


Xeno, grele intrebari.....


Nu draga, e din cauza ca se isterizeaza.... asa cum faci tu. De fapt ai nevoie acuta de un barbat si de aia esti tu rea... ca nu il gasessti.
Cat despre exteriorizare.............iti da pe dinafara.
dor72
Postat pe 27 Ianuarie 2011 21:18
dar cred ca femeile sunt incapabile sa conduca,,chiar daca sunt femeile,dar eu sunt diferita de celelalte femei,,chiar daca sunt acceptata ca eu sa conduc nu inseamna ca si alte femei vor putea conduce...pt ca sa poti conduce trebuie sa fii capabil si perseverent...Dar eu merit sa conduc si sa fiu in frunte pt ca sunt femeie de treaba....Nu..si asta este visul meu cel mare sa ii intrec pe toti in inteligenta si in putere si hotarare...Si cred ca merit asta [/quote]

da' ce tu, ai 3 picioare de esti diferita de celelalte femei???
aaaa pardon, tu esti "capabila si perseverenta".......la naiba...
vorba anei, meriti un kk, d-ala mare si cu motz
si daca tot vrei sa conduci, i-ati o tricicleta fato !!
scumpa31
Postat pe 27 Ianuarie 2011 23:30
De la: garbo094431, la data 2011-01-27 23:30:59dar cred ca femeile sunt incapabile sa conduca,,chiar daca sunt femeile,dar eu sunt diferita de celelalte femei,,chiar daca sunt acceptata ca eu sa conduc nu inseamna ca si alte femei vor putea conduce...pt ca sa poti conduce trebuie sa fii capabil si perseverent...Dar eu merit sa conduc si sa fiu in frunte pt ca sunt femeie de treaba....Nu..si asta este visul meu cel mare sa ii intrec pe toti in inteligenta si in putere si hotarare...Si cred ca merit asta


da' ce tu, ai 3 picioare de esti diferita de celelalte femei???
aaaa pardon, tu esti "capabila si perseverenta".......la naiba...
vorba anei, meriti un kk, d-ala mare si cu motz
si daca tot vrei sa conduci, i-ati o tricicleta fato !![/quote] Pai eu am demnitate...Ceea ce alte femei nu au...Femeile se umilesc numai ca sa aiba langa ele un carnat fara creier care nici macar nu le respecta...Eu decat sa stau cu un cretin care sa ma cert cu el si sa ne luam la bataie....Mai bine ignor cretinii....Daca femeile ar avea mai multa minte nu s-ar mai lua dupa mintea barbatilor care nu sunt decat niste obsedati sexual....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Ianuarie 2011 23:57
persidadamian
Postat pe 28 Ianuarie 2011 00:00
barboneli ....good job ,ai inteles.....


lupty nu te-a calcat vaca?parca spuneai ca te duci tare ca nu suntem de nasul tau,ce facusi,iti suntem asa dragi???
ba bine ca nu......
anaROBERT
Postat pe 28 Ianuarie 2011 00:00
Pai eu am demnitate...Ceea ce alte femei nu au...Femeile se umilesc numai ca sa aiba langa ele un carnat fara creier care nici macar nu le respecta...Eu decat sa stau cu un cretin care sa ma cert cu el si sa ne luam la bataie....Mai bine ignor cretinii....Daca femeile ar avea mai multa minte nu s-ar mai lua dupa mintea barbatilor care nu sunt decat niste obsedati sexual....
si apoi eu nu ma iau dupa mintea proasta a barbatilor,,,care nu sunt decat ca niste caini in calduri fara ratiune.....Apoi si celelalte femei nu sunt mai breze ca barbatii,,unele chiar au inceput si ele sa miroase si ele cainii pe sub coada...Proasta este femeia care se ia dupa mintea proasta a unui barbat.....Dar femeile fara credinta,,,nu au minte de asta se iau dupa cretinii de barbati...Eu niciodata nu m-as lua dupa capul prost a unui barbat....sa merg pe urmele barbatilor,,pt ca eu vreau sa devin mai desteapta ca barbatii,,,nu mai proasta ca ei
xenaprintesarazboinica
Postat pe 28 Ianuarie 2011 00:01
tu crezi in ceva frumos Irina? De unde atata inversunare?
persidadamian
Postat pe 28 Ianuarie 2011 00:05
irinooka noastra e inversunata si pe propria ei existenta....
ea stie ca e un monstru dar ii place sa creada contrariul....
ai spus bine ca ''vrei sa devii mai desteapta''...ai de lucrat la asta serios...
anaROBERT
Postat pe 28 Ianuarie 2011 00:08
oare in viata reala tot asa e?
persidadamian
Postat pe 28 Ianuarie 2011 00:11
cu siguranta....
ce ii excita ziua creierasul ala minuscul noapte le tranteste aici,nu are filtru fata....
anaROBERT
Postat pe 28 Ianuarie 2011 00:32
Pai da creierul meu se inversuneaza cand prostii se baga in treburile mele si nu isi vad de treburile lor...Daca dupa cum stiu oamenii prosti si rai nu au stress...Pt ca ei habar nu au pe ce lume traiesc....Chiar daca au viata grea,,,si nu au minte,,ei se multumesc asa...Pt ca sunt lenesi....Oamenii nu ii poti schimba....Pt ca mama prostilor este mereu gravida......dar decat sa fiu o inutila ca voi....mai bine ca mine....ci doar nu trebuie sa ii bag in seama pt ca un prost ramane prost,,,unui prost ii place sa moara prost dar el se crede destept
xenaprintesarazboinica
Postat pe 28 Ianuarie 2011 00:48
Bravo, Xeno

Iti urez sa te vindeci... Pacat de tine... sa suferi atata...
dor72
Postat pe 28 Ianuarie 2011 00:52

Recomandari

Setari Cookie-uri