De ce oare si femeile sunt asa rele? Din cauza ca nu se exteriorizeaza?

Adevarul ca majoritatea femeilor au viata grea pt ca asa le-o fac barbatii...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:11
femeile nu te invata lucruri care sa te ajute sa iti mearga bine in viata..Ci din contra te invata lucruri rele ca sa nu iti mearga mai bine decat le merge lor...Femeile nu lupta,,dar nici la altele nu vor sa le mearga mai bine...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:25
vezi cum ziceam toate femeile sunt rele,,,toate se simt cu musca pe caciula de asta nu raspunde nici una
xenaprintesarazboinica
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:39
nu se simte nimeni cu musca pe caciula, stai fara grija. doar ca vedem ca sportul tau preferat e sa deschizi topicuri care mai de care mai tampit
stii, e o vorba : nu fi patrunjel pe orice kkt, asa ca ....mai ia o pauza, nu de alta dar devii extrem de plictisitoare.
aaaa ara sa uit : daca tu ai viata grea, probabil ti-o meriti sau ti-o faci cu mana ta.
scumpa31
Postat pe 23 Ianuarie 2011 11:26
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-22 21:39:54vezi cum ziceam toate femeile sunt rele,,,toate se simt cu musca pe caciula de asta nu raspunde nici una


ce mai face broscuta oracaitoare? tot cu intrebari existentiale?
si_totusi
Postat pe 23 Ianuarie 2011 11:36

e la panda mai!
vrea sa vaza cum iese frustrarea din noi....
ne da ea prilejul asta'ntelegi??
fleurdelis
Postat pe 23 Ianuarie 2011 11:39
inteleg, floricel. adica, ne testeaza.
si_totusi
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:10
da groazniic!
tu stii cuuum??
fleurdelis
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:13
deci, asa irino. vrei sa ne vezi cu nervii nervosi, ha?
si_totusi
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:15

si sa spunem: ce mi-o facut nenorocitul si banditul ala....
fleurdelis
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:17
floare..

ia ciuleste tu o ureche,ce se aude?...
iasomia
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:20
eu sunt broscuta cea frumoasa...voi suntetiti broscoii cei urati
xenaprintesarazboinica
Postat pe 23 Ianuarie 2011 15:26
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-22 21:11:24Adevarul ca majoritatea femeilor au viata grea pt ca asa le-o fac barbatii...


Majoritatea femeiilor nu stiu ce vor si aleg o maimuta cu bani , iar dupa un timp dispar bani si ramane maimuta, iar femeiile plang ca e greu. Altele aleg barbati care pot fi usor condusi, iar femeiile plag ca barbatii nu-l apara niciodata.




Euronationalist
Postat pe 23 Ianuarie 2011 15:41
De la: Euronationalist, la data 2011-01-23 15:41:16
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-22 21:11:24Adevarul ca majoritatea femeilor au viata grea pt ca asa le-o fac barbatii...


Majoritatea femeiilor nu stiu ce vor si aleg o maimuta cu bani , iar dupa un timp dispar bani si ramane maimuta, iar femeiile plang ca e greu. Altele aleg barbati care pot fi usor condusi, iar femeiile plag ca barbatii nu-l apara niciodata.




Pai un barbat trebuie sa aiba un caracter...nu instinct de turma...dar daca barbatul nu are credinta nu cred ca are nici caracter...sau poate barbatul are credinta dar face voia lui dracul si asta inseamna ca credinta lui este egal cu zeri si are instincte comune cu ceilalti...gandesc colectiv....de asta se zice ca pe un om nu il poti cunoaste niciodata...pt ca un barbat fara caracter este in permanenta schimbare....Un om cu caracter este statornic in gandirea sa pozitiva si nu se ia dupa turma....Si are parerle lui proprii...si il doare in spate de ce crede lumea...ca in fond nu lumea te ajuta...ci doar Dumnezeu ajuta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 23 Ianuarie 2011 15:54
foarte interesant subiectul!......dar uite ca se exteriorizeaza peGarbo,xena mai bine apuca-te de crosetat sandale,de facut ceva util,macar pentru tine,daca nu vrei pentru cei de pe forum.Cred ca tu ai oferit aici cele mai "frumoase"ideei dar in acelasi timp si "inteligente" de viata,de gandire,sufletesti,bisericesti,etc(ma refer la toate topicurile unde ai postat)am vazut ca nu sint singurul care ti-a sesizat aceste laturi obscure ale mintii tale bolnave,obsedate de barbati,de tot ce iti lipseste din viata ta.Urita natie de broasca!.....
REALIZATU
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:40
''urata natie de broasca''

mai realizatule vezi ca te blesteama...
ceva constructiv pentru ea nu poate face,nu ii permite timpul,e mereu ocupata sa mai croseteze cate o aberatie despre barbati,unica ei obsesie


irinooka cand citesti postarea ia in calcul ghilimele de rigoare,asta ca nu cumva sa faci infarct ca te-a ridicat un barbat in slavi....
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:47
bueey....lasati-o in broasca ei de femeie ..nu vedeti ca are apa in loc de creier?
tymbark
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:52
io zic ca santeti rai
floare_cu_colti
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:59
De la: tymbark, la data 2011-01-24 13:52:49bueey....lasati-o in broasca ei de femeie ..nu vedeti ca are apa in loc de creier?
auzi la el apa in loc de creier
floare_cu_colti
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:09
da da,si eu subscriu....
nu stiu cum puteti fi asa de rai....
doamne,voi pe la biserica nu treceti???
de fapt sa nu treceti ca si popii ;;este tot neste porci''
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:13
ti se pare ca are altceva?
tymbark
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:14
pffooai! da exteriorizati-va odata fetelor!! sa fiti si voi mai buuuuune
ufishor
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:17
Ufisor .............noi suntem bune.,.bune ......lumea-i rea
jeanette40
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:43
suntem bune rau, si modeste!
hai sa ne fie dupa sufletul nostru jeano!
ufishor
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:53
ia luminati-ma si pe mine tre sa ne exteriorizam sau sa ne transformam
ameno
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:56
parinte
sa ne transformam..
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:27
hm....nu speriati specimenul, va roooooooooog.....................
......imi inveseleste ziua............
..
tzontzonica
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:11
sssssssssssssssssunt sssssssssssssssarpe sssssssssssssi asssssssssssssssss gusssssssssssta o broassssssssssssssca frumoasssssssssssssssssa
eu_vio
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:21
hait... !!! crezui ca se vorbeste aici de femei... dar dadui de o menajerie..... !!!! broaste... serpi.... si in fine si de xena... !!! si cum spunea floare... sunteti rai ! la figurat... ! in loc sa va machiatzi cu putina credintza, sa luati un buchet mare de trandafiri cu spini mari. sa-l luati la bratz pe Dumnezeu si sa organizati o vizita acolo unde salasuieste buna xena... va tineti de discutii... !!!! trebuie sa aflam doar orarul vizitelor ! cer mult ?
barboneli
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:02
femeile nu sunt unite asa cum sunt barbatii...barbatii sunt mai uniti ca femeile si tin unii cu altii isi apara interesele...Dar pe cand femeile,,se invidiaza unele pe altele si nu se sustin...De asta au ramas asa proaste si nu au evoluat deloc...Asa ca am ajuns la concluzia ca femeile sunt mai rele ca barbatii,,,asa ca nu mai pun nici o vorba pt ele....Sa isi castige respectul...Asa ca barbatilor faceti ce vreti cu femeile,,,numai pe mine sa nu ma deranjati...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunteti de acord cu casatoria dintre un roman si o tiganca,care are si un copil pe deasupra? 10 De la: kyra 17 August 2009 22:53
menstruatie 5 De la: garbo172616 14 Martie 2011 02:34
Relatiile prin intermediul internetului.Credeti in ele? 131 De la: tusi_Oli 21 Noiembrie 2011 14:49
.....spuneti ce vreti 11 De la: namyi 18 Aprilie 2011 19:01
sunt la greu,dati sfaturi,va rog. 102 De la: zambila 31 August 2011 15:48
Setari Cookie-uri