Ce as putea sa fac,sa ma iubeasca numai pe mine?

De la: zambila, la data 2011-01-25 15:38:11esti la fel de coerenta precum vuvuzela



in fara prostiei ,nu am argumente.e valabil si pt invidie,stimata doamna Zambila.o noapte placuta si tie!
vuvuzela
Postat pe 25 Ianuarie 2011 19:31
Vuvu, imi pare rau ca tot eu trebuie sa te aduc cu picioarele pe pamant, dar pana si doamna de 50 de ani ar putea sa-ti confirme asta, domnul de 66 de ani s-ar putea sa-si vada palaria mai rar, dar cu sigurantza mai mult decat multi tineri, stii se spune ca unii barbati sunt ca vinul "cu cat mai vechi, cu atat mai spumosi"
casperphantom
Postat pe 25 Ianuarie 2011 19:39
sandybel, ai 50 de ani?
Ai copii?
Daca ai, probabil stii cit de greu se face un om, nu? Stii si cit de greu se creste.
Ar trebui sa intelegi ce iti doresti.

Omul ala nu s-a purtat urit cu tine, pur si simplu nu ai fost suficient pentru el. E vina lui? Probabil nu. Si atunci? De ce sa te iubeasca DOAR pe tine ca tu sa iti bati joc? Pentru ca nu esti capabila sa nu tropai ca n-ai obtinut jucaria preferata? Pentru ca ti-a dat impresia ca nu esti suficient de femeie pentru el?
Poate ca nu esti... Nu poti trai cu certitudinea asta? Daca nu poti, e problema ta... Doar a ta.
quasaria
Postat pe 25 Ianuarie 2011 19:56
De la: casperphantom, la data 2011-01-25 19:39:21Vuvu, imi pare rau ca tot eu trebuie sa te aduc cu picioarele pe pamant, dar pana si doamna de 50 de ani ar putea sa-ti confirme asta, domnul de 66 de ani s-ar putea sa-si vada palaria mai rar, dar cu sigurantza mai mult decat multi tineri, stii se spune ca unii barbati sunt ca vinul "cu cat mai vechi, cu atat mai spumosi"




sunt de acord cu aceasta comparatie.imi plac iepurasii(intelegi la ce ma refer),dar e vb doar de animalute.iti dau dreptate si cu vinul vechi,sincer si nealuziv (nu imi permite bunul simt),insa imi place mult vinul vechi cu bulbucei si imi displace cel de 'bodega".
vuvuzela
Postat pe 25 Ianuarie 2011 20:04
Scoate-i caninii de la proteza si subtiaza-i la raboteza,iar din praful obtinut si urina de catel fa-i licoare de putut, apoi stai pe langa el.
Si observa, si pandeste cand in pantaloni, la mijloc, ce-a fost mic, acuma creste. Si atunci, cu iataganul, taie-i repede organul.

Si-oricand taurul Romeo
va avea chef de-un rodeo,
sau e plina, bunaoara,
vezica cea urinara,

O sa simti atunci si tu
C-ai in mana un atu.


P.S.
Cred ca, dupa ce te-a adus, barza a venit zeci de ani la rand la parintii tai sa-si ceara scuze.
Ecoul
Postat pe 25 Ianuarie 2011 20:56
De la: Ecoul, la data 2011-01-25 20:56:25Scoate-i caninii de la proteza si subtiaza-i la raboteza,iar din praful obtinut si urina de catel fa-i licoare de putut, apoi stai pe langa el.
Si observa, si pandeste cand in pantaloni, la mijloc, ce-a fost mic, acuma creste. Si atunci, cu iataganul, taie-i repede organul.

Si-oricand taurul Romeo
va avea chef de-un rodeo,
sau e plina, bunaoara,
vezica cea urinara,

O sa simti atunci si tu
C-ai in mana un atu.


P.S.
Cred ca, dupa ce te-a adus, barza a venit zeci de ani la rand la parintii tai sa-si ceara scuze.




esti ecou de zi,de seara, sau de noapte?esti ecoul unora,al altora sau al intregului?esti ecoul bucuriei,al tristetii sau al zambetului doar?simti puterea sangelui,felul cum alearga,cum ne imbujoreaza obrajii,simti sangele agitat in vene?ecoul este gandul ascuns?sau strigatul de durere al unui trist pescarus?cine esti ecoule?esti doar o parere sau chiar te percepem?indiferent cine esti,ne bucuram de vizita ta atat de rara,buna noapte, bu...na...noa....este el ecoul sfletelor....
vuvuzela
Postat pe 25 Ianuarie 2011 22:20
De la: sandy_bel, la data 2011-01-22 20:30:40 Buna! In primul rand,as dori sa incep cu o remarca.Am observat ca in acest Forum, toti cei care au o intrebare si doresc un sfat ,indiferent de ce natura, primesc aceleasi ironice raspunsuri.Ma intreb de ce unora le lipseste bunul simt doar toate fac parte din viata si nu e chiar asa de greu ,sa dam dovada oameni civilizati si bine educati de parinti.
Si acum sa va zic al meu necaz.Am 50 de ani si de aproximativ 2 ani am cunoscut pe cineva,care are 66 de ani. il iubesc sincer sau mai bine zis l-am iubit sincer si chiar m-am bucurat ca este mai in varsta si nu mai e la varsta aventurilor sa zic asa pentruca eu doresc o relatie stabila.Sun foarte serioasa la acest capitol. La inceput am crezut ca si el ma iubeste si poate chiar e adevarat dar in timp,am observat ( si chiar am descoperit ,fara ca el sa stie acest lucru) ca el mai are cateva legaturi la fel ca mine (de fraiere) I-mi spune tot timpul ca ma iubeste, este foarte tandru cu mine,dar acuma ca am descoperit celelalte relatii a lui ,nu-l mai pot iubi.El nu stie inca nimic.Ce vreau eu sa fac ,e sa-mi dea cineva un sfat cum sa fac sa-l fac sa ma iubeasca numai pe mine ,si pe urma sa-l fac sa sufere asa cum sufar eu acuma .Nu sufar sa zic asa din dragoste ca nu merita sau poate,dar sufar ,ca si-a batut joc de dragoste mea.Nu pot accepta.Vreau sa ma razbun indiferent ce ar trebui sa fac . As face ceva,daca exista asa ceva ,si anume sa nu mai poata trai fara mine .Am citit undeva ca se pot face si lucruri din acestea,.
Multumesc anticipat de al vostru raspuns. Sandy Bel


recunosc ca nu am citit decat postarea ta... nu si restul ! asa ca poate raspunsul meu, a fost deja amintit... ! deci... cu wodwu (sau cum ii zice....) AI INCERCAT ?????
barboneli
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:14
De la: Lady_Di, la data 2011-01-22 23:44:37Nu pot sa cred ca nici la 66 ani barbatii nu se potolesc.


mi-ai luat vorba din gura

ce aveti cu ea? sa se distreze si ea nitel pe seama lui......
cum ar putea s se razbune ....

sa-i cheltuiasca banii !? asta daca are...nush..........aaaa stiu

sa-i faca niste poze nud sau sa-l filmeze in posturi indecente ..
sau sa se intalneasca cu celelalte gagici si sa se duca la el la usa

eah....ce idei imi vin la ora asta
biank_85
Postat pe 26 Ianuarie 2011 01:13
mie mi se pare de ris daca n-ar fi de plins ca la 50 de ani sa n-ai intelepciunea sa ii dai un shout in cour daca nu iti convine situatia si sa iti vezi de viata, in loc sa reactionezi ca la pubertate.
quasaria
Postat pe 26 Ianuarie 2011 02:00
De la: quasaria, la data 2011-01-26 02:00:42mie mi se pare de ris daca n-ar fi de plins ca la 50 de ani sa n-ai intelepciunea sa ii dai un shout in cour daca nu iti convine situatia si sa iti vezi de viata, in loc sa reactionezi ca la pubertate.




Q,buna noapte.sau daca vrei fii buna in noapte....tu crezi ca ai fii fost atat de puternica,daca nu aveai un experiment trist anterior?poate gresesc,nu iti cunosc nici o povestire in acest sens.insa eu sunt de principiul ca taria si intelepciunea femeii,in viata ei reala,vine numai dupa o experienta trista.puterea vine din interior,de acolo de unde ai fost lovita cel mai tare.nu durerea fizica darama o femeie,ci durerea sufleteasca.si daca nu ai puterea sa te ridici imediat,ramai la pamant toata viata.esti o femeie inteligenta.crezi ca este nevoie sa fie impinsa si in prapastie?
vuvuzela
Postat pe 26 Ianuarie 2011 02:21
cred ca are nevoie sa se maturizeze. Sa inteleaga ca faptul ca se simte "pacalita" i se datoreaza, sa si-l asume: si sa inteleaga ca modul de a iesi din situatia asta este de a pleca, pur si simplu.
Nu exista alta razbunare - faptul ca ii faci altuia rau nu inseamna ca ti-ai face tie bine. Inseamna doar ca iti demonstrezi incapacitatea de a te detasa de el.
quasaria
Postat pe 26 Ianuarie 2011 03:31
De la: quasaria, la data 2011-01-26 03:31:00cred ca are nevoie sa se maturizeze. Sa inteleaga ca faptul ca se simte "pacalita" i se datoreaza, sa si-l asume: si sa inteleaga ca modul de a iesi din situatia asta este de a pleca, pur si simplu.
Nu exista alta razbunare - faptul ca ii faci altuia rau nu inseamna ca ti-ai face tie bine. Inseamna doar ca iti demonstrezi incapacitatea de a te detasa de el.




corect,cu asta si eu sunt acord.pleci si lasa trecutul in spate,fara sa te uiti inapoi.
vuvuzela
Postat pe 26 Ianuarie 2011 04:05
Atitudinea asta nu e sanatoasa si nu va va aduce fericirea....EL nu e inamicul dvs pentru ca nu cred ca a intentionat sa va faca sa suferiti....

garbo_greta18
Postat pe 26 Ianuarie 2011 17:03
sandy, oamenii nu se impart in papusari si marionete, astfel incat unii, cei amintiti pe urma, sa fie la bunul plac al primilor! niste bile de plastilina ce pot fi modelate dupa cheful celui ce o manevreaza. oamenii au dorintele, visele, sperantele, nazuintele si asteptarile lor, toate modelate dupa o structura psihica proprie. si mai au, inainte de toate, dreptul la toate astea. ce vreau sa spun e ca toti cautam echilibrul, sa ne fie bine in raport cu un celalalt, sa ne fie bine in doi. adica, sa fim noi insine. daca cineva si-ar gasi in altcineva ceea ce cauta, cu siguranta nu ar renunta la acela ca sa caute in alta parte. ar fi o neghiobie. daca te-ar fi dorit pe tine, nu ar fi renuntat la tine. ce crezi ca vei obtine razbunandu-te? satisfactie? daca aveai 16 ani, as fi inteles, erai un copil si asta spune multe, mi-ar fi smuls chiar un zambet ingaduitor. e vorba de un novice. insa, la varsta ta, ar trebui sa te gandesti bine de cateva ori inainte sa deschizi gura sa articulezi vreo silaba. ar fi trebuit sa stii pana acum ca nu putem avea parte intotdeauna de ceea ce ne dorim.
esme
Postat pe 26 Ianuarie 2011 17:23
Mai pustoaico, ia vezi ca esti prea triviala in exprimare daca ai o opinie obiectiva sustine-o dar daca un om cere un sfat i-l dai daca esti in masura sa o faci daca nu taci ca ramai filozof .Limbajul de mahala nu denota decat gradul de cultura pe care il ai si plus ca iti exprima experienta de viata care ai acumulat-o !
tyruta
Postat pe 26 Ianuarie 2011 21:53
tyruto, tu cui te adresezi, de fapt?
esme
Postat pe 26 Ianuarie 2011 22:21
a gresit pagina, Esme.....
cricat
Postat pe 26 Ianuarie 2011 22:32
ea stie! ...sau, poate, nu!
esme
Postat pe 26 Ianuarie 2011 22:36
De la: floare_cu_colti, la data 2011-01-25 15:50:50
De la: sandy_bel, la data 2011-01-22 20:30:40 Buna! In primul rand,as dori sa incep cu o remarca.Am observat ca in acest Forum, toti cei care au o intrebare si doresc un sfat ,indiferent de ce natura, primesc aceleasi ironice raspunsuri.Ma intreb de ce unora le lipseste bunul simt doar toate fac parte din viata si nu e chiar asa de greu ,sa dam dovada oameni civilizati si bine educati de parinti.
Si acum sa va zic al meu necaz.Am 50 de ani si de aproximativ 2 ani am cunoscut pe cineva,care are 66 de ani. il iubesc sincer sau mai bine zis l-am iubit sincer si chiar m-am bucurat ca este mai in varsta si nu mai e la varsta aventurilor sa zic asa pentruca eu doresc o relatie stabila.Sun foarte serioasa la acest capitol. La inceput am crezut ca si el ma iubeste si poate chiar e adevarat dar in timp,am observat ( si chiar am descoperit ,fara ca el sa stie acest lucru) ca el mai are cateva legaturi la fel ca mine (de fraiere) I-mi spune tot timpul ca ma iubeste, este foarte tandru cu mine,dar acuma ca am descoperit celelalte relatii a lui ,nu-l mai pot iubi.El nu stie inca nimic.Ce vreau eu sa fac ,e sa-mi dea cineva un sfat cum sa fac sa-l fac sa ma iubeasca numai pe mine ,si pe urma sa-l fac sa sufere asa cum sufar eu acuma .Nu sufar sa zic asa din dragoste ca nu merita sau poate,dar sufar ,ca si-a batut joc de dragoste mea.Nu pot accepta.Vreau sa ma razbun indiferent ce ar trebui sa fac . As face ceva,daca exista asa ceva ,si anume sa nu mai poata trai fara mine .Am citit undeva ca se pot face si lucruri din acestea,.
Multumesc anticipat de al vostru raspuns. Sandy Bel
ERA UN MOSULET LA AZIL....SI SE CUPLA CU O BATRANICA ....NU MAI PUTEAU FACE NIMIC ASA CA EA I-O TINEA IN MANA CAND IESEAU PE BANCUTA .Asa cateva zile ...luni....la un moment dat mosuletu nu mai aparea.Surprinsa batranica merge si il cauta ....cauta....si il vede pe alta bancuta cu o alta batranica care facea acelasi lucru ca si ea. CE ARE EASI NU AM IO ? PARKINSON


morala: tine in mana si taci
tymbark
Postat pe 27 Ianuarie 2011 08:32
da. Numai sa nu confunde cind taie zarzavaturile pentru ciorba.
Sa nu faca Parkinson tocmai atunci...
quasaria
Postat pe 27 Ianuarie 2011 08:47
Mister Parkinson este motivul pt care nu o iubeste numai pe ea?
tymbark
Postat pe 27 Ianuarie 2011 08:53
Draga Sandy, dragostea nu are varsta si nu sunt de acord cu cei ce nu inteleg de ce gandesti asa la cei 50 de ani ai tai. Am postat si acum 2 zile spunandu-ti parerea mea, dar vad astazi ca tu inca insisti (ca o femeie ranita in dragoste ce esti) sa te razbuni pe fostul iubit. Noi cei care am intrat sa te ajutam cu vreun sfat oricat am insista, cred eu, sa te scoatem din aceasta "transa", nu vom reusi. Vorbind logic cum poti forta pe cineva sa iubeasca numai o anumita persoana cand el nu simte asta? Probabil trebuia din start sa te adresezi in alta parte, la magia neagra de fapt. Se pare ca tu te perinzi intre 2 solutii doar: ori numai cu tine ori cu nimeni. Ceea ce mie personal mi se pare absurd. Si te vei opri doar in momentul in care cineva "binevoitoare" iti va gasi solutia pe care tu o stii dinainte dar nu-ti reuseste fara ajutor. Majoritatea oamenilor trec prin ce treci tu acum, au fost inselati, mintiti in dragoste, nu esti tu singura "victima". Daca tu pt 2 ani vrei sa-l distrugi facandu-l marioneta ta, ce ar trebui sa faca femeile care au fost inselate 20-30 de ani continuu? Ar trebui sa recurga la pedeapsa capitala? Sau noi toti ceilalti (pt ca sunt si barbati victime) daca i-am preface, pe toti ce ne-au tradat si ne-au facut sa suferim, in marionete crezi ca am trai intr-o lume mai frumoasa si mai dreapta? Stiu acum esti suparata, revoltata poate chiar plina de ura si dezgust dar doar gandeste-te daca il distrugi nu vei avea remuscari? Crezi ca astfel iti vei dobandi fericirea? Nimic nu e intamplator pe lumea asta. Dumnezeu nu a infaptuit-o la intamplare. Mai bine roaga-te sa-ti lumineze mintea si data viitoare sa faci o alegere mai buna pt tine. Stiu, cel mai usor pt toti e sa dam sfaturi, sa le urmam e mai greu, dar lasa timpul sa lucreze, nu actiona deocamdata. Nu incerca nici sa-l distrugi si nici nu te forta sa-l ierti totul va veni de la sine la momentul oportun. Pana atunci foloseste-ti timpul rasfatandu-te, drept rasplata pentru momentele de suferinta. SUCCES!
mirabai
Postat pe 27 Ianuarie 2011 12:09
De la: esme, la data 2011-01-26 22:21:18tyruto, tu cui te adresezi, de fapt?[/quote



nu e vb de tine Esme.tu nu abordezi limbaj de mahala.dar chiar,de ce trebuie sa nu ne asumam parerile,comentariile?atunci cum ceri argumente cuiva ,cand tu insuti nu folosesti acest stil de comunicare.deci stimata duduita sa scrie adss ,comentariului ei.ofii piticul Boc?haaaaa sau "tribunul"Vadim CV.haaaaa
vuvuzela
Postat pe 27 Ianuarie 2011 18:36
De la: 172510, la data 2011-01-24 18:12:10L-ai iubit atat de mult incat acum il urasti si vrei sa te razbuni. Daca tot ai suferit si suferi pentru alegerea pe care ai facut-o acum 2 ani, parerea mea e sa nu mai pierzi timpul gandind negativ nici pt el si nici pt tine. Nu mai pierde alta perioada de timp traind in ura si incercand sa-i faci rau. Bucura-te de timpul ramas si gandeste-te ca putea fi si mai rau, bine ca ai aflat de ce e in stare. Merita sa-i mai acorzi timp din viata ta? Pentru ca numai gandindu-te la el asta faci. Viata continua si fara el, te comporti ca o adolescenta sau mai bine zis gandesti asa. Poate ai avut noroc pana acum si nu ai invatat ca unii oameni pana la 50 de ani sufera multe nedreptati pe plan sentimental. Acum ti s-a intamplat si tie si ti se pare ceva nou, incearca daca tot vrei sa-ti mai consumi timpul si energia pt aceasta fosta relatie sa intelegi unde ai gresit tu. Stiu ca ti se pare absurd sa intelegi ca undeva ai gresit si tu pt ca acum suferi. Ideea mea este insa sa incerci sa nu mai cauti alternative sa te razbuni. Razbuniandu-te cu siguranta nu te vei simti mai bine. Ignorandu-l poate ii poti da vreo lectie. Daca nici asa nu va intelege atunci cu atat mai mult nu te-a meritat. Considera aceasta fosta relatie ca pe o lectie pe care s-a "nimerit" s-o inveti cu el. Sper ca vei reflecta putin la cele scrise de noi aici si vei face asa cum va fi mai bine pt voi doi. SUCCESS in viitoarea alegere a partenerului!



Multumesc.Acum citesc mesajul tau. Ai scris foarte frumos si cu mult bun simt ai perfecta dreptate dar.....Sincer nici nu ma mai gandesc la aceasta relatie absolut de loc vreau numai sa inteleg de fapt ( de aceea inca nu rup relatia) ce vrea cu adevarat aceasta persoana
sa zic asa de la mine.Si la momentul potrivit, o sa actionez asa cum e bine pentru mine,si RAU DE TOT pentru el. O merita sincer
oricum iti multumesc...
sandy_bel
Postat pe 27 Ianuarie 2011 18:39
HEIII!!!

kiki si sandy...ce PUII MEI aveti de impartit?!?!

VARSTA?!?!
varsta biologica nu are relevanta

am vazut batrani cu spiritul tanar si din pacate...tineri cu spiritul uscat

nush...nu inteleg ce aveti,unii,cu varsta

discriminare si pe baza de ani?!?!?

JALNIC

LILO
Postat pe 27 Ianuarie 2011 18:58
de ce trebuie sa fim rautaciosi?despre Don Huanul sexagenar spre septagenar,nu aveti nimic de spus?adica la 50de ani trebuie sa ne punem inima in bat si gluga in cap,iar la 66 de ani putem zburda fara nici o retinere pt parul alb,nepoti si rude,din pat in pat de domnisoare si domnite?sa inselam sentimente ,sa devenim poate ridicoli si nimeni sa nu ne judece.atunci tacesti dracului din gura si despre femeia care si ea se poate indragosti la orice varsta,mai ales la 50 de ani ,cand este o femeie tanara.tineretea se masoara in ceea ce simti sufleteste,nu in anii care de fapt sunt inexistenti ca nr .se vede ca multi nu cunoasteti ca suntem atemporali si ca trecerea timpului este masurata numai pe pamant ,cu ore,zile, ani etc....de aceea nu cunoasteti ca spiritul nu imbatraneste ci doar invelisul,numit corp.deci concluzionand nu putem analiza pe nimeni dupa varsta,ea fiind doar o cenceptie omeneasca,nici chiar pe cel impricinat ca Don Huan.sunt spirite tinere in corpuri umane.
vuvuzela
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:01
Stai linistita KIKI (cam suGestiv numele), ca varsta nu ocoleste pe nimeni. Nimeni intinereste. Nici macar tu.
Doara
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:01
De la: LILO, la data 2011-01-27 18:58:49HEIII!!!

kiki si sandy...ce PUII MEI aveti de impartit?!?!

VARSTA?!?!
varsta biologica nu are relevanta

am vazut batrani cu spiritul tanar si din pacate...tineri cu spiritul uscat

nush...nu inteleg ce aveti,unii,cu varsta

discriminare si pe baza de ani?!?!?

JALNIC





bv Lilo abia acum am dat de comentariul tau.pt ce ai scris te admir.
vuvuzela
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:06
De la: 172510, la data 2011-01-27 12:09:18Draga Sandy, dragostea nu are varsta si nu sunt de acord cu cei ce nu inteleg de ce gandesti asa la cei 50 de ani ai tai. Am postat si acum 2 zile spunandu-ti parerea mea, dar vad astazi ca tu inca insisti (ca o femeie ranita in dragoste ce esti) sa te razbuni pe fostul iubit. Noi cei care am intrat sa te ajutam cu vreun sfat oricat am insista, cred eu, sa te scoatem din aceasta "transa", nu vom reusi. Vorbind logic cum poti forta pe cineva sa iubeasca numai o anumita persoana cand el nu simte asta? Probabil trebuia din start sa te adresezi in alta parte, la magia neagra de fapt. Se pare ca tu te perinzi intre 2 solutii doar: ori numai cu tine ori cu nimeni. Ceea ce mie personal mi se pare absurd. Si te vei opri doar in momentul in care cineva "binevoitoare" iti va gasi solutia pe care tu o stii dinainte dar nu-ti reuseste fara ajutor. Majoritatea oamenilor trec prin ce treci tu acum, au fost inselati, mintiti in dragoste, nu esti tu singura "victima". Daca tu pt 2 ani vrei sa-l distrugi facandu-l marioneta ta, ce ar trebui sa faca femeile care au fost inselate 20-30 de ani continuu? Ar trebui sa recurga la pedeapsa capitala? Sau noi toti ceilalti (pt ca sunt si barbati victime) daca i-am preface, pe toti ce ne-au tradat si ne-au facut sa suferim, in marionete crezi ca am trai intr-o lume mai frumoasa si mai dreapta? Stiu acum esti suparata, revoltata poate chiar plina de ura si dezgust dar doar gandeste-te daca il distrugi nu vei avea remuscari? Crezi ca astfel iti vei dobandi fericirea? Nimic nu e intamplator pe lumea asta. Dumnezeu nu a infaptuit-o la intamplare. Mai bine roaga-te sa-ti lumineze mintea si data viitoare sa faci o alegere mai buna pt tine. Stiu, cel mai usor pt toti e sa dam sfaturi, sa le urmam e mai greu, dar lasa timpul sa lucreze, nu actiona deocamdata. Nu incerca nici sa-l distrugi si nici nu te forta sa-l ierti totul va veni de la sine la momentul oportun. Pana atunci foloseste-ti timpul rasfatandu-te, drept rasplata pentru momentele de suferinta. SUCCES!



Multumesc.
sandy_bel
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:08
uite-te acilea,kiki

http://www.youtube.com/watch?v=v-UYiZu6ByY&feature=related

si apoi aci..

http://www.youtube.com/watch?v=e8mtV4kTAPU&feature=related


si inca..

http://www.youtube.com/watch?v=12k0NQapQsE&feature=related

ce trecura anii....dar este acelasi TALENT!!!!

eee cum ii cu VARSTA?!?!

ce reprezinta ea?!?!?
LILO
Postat pe 27 Ianuarie 2011 20:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt la greu,dati sfaturi,va rog. 102 De la: zambila 31 August 2011 15:48
Povestea mea asteapta raspunsul vostru 51 De la: garbo044505 19 Octombrie 2011 11:09
De ce oare barbatilor nu le plac plac lucrurile spirituale,,,dar in schimb le plac lucrurile materiale fara munca si minciunile,,si sa faca dragoste cu mai multe femei,,nu le ajunge doar o femeie 1 De la: ingerasulluptator 13 Decembrie 2011 23:06
Pareri!!! 10 De la: blondina_X 16 Iulie 2012 22:36
as vrea sa stiu din toti care comenteaza aici cine este tatuator? 31 De la: Nicu_Nicolas_Sbr_1 18 Mai 2014 21:46
Setari Cookie-uri