incerc sa arunc o carte pe piata:) ma ajutati?

Buna mai intai va urez la multi ani si toate cele bune!Eu vreau sa pun pe piata o carte in care sa postam povesti triste de familie si povesti triste de dragoste.Prietenul meu are deja o carte scoasa pe piata o carte de poezi se numeste Bogdanel si cu Dezica a colaborat cu Pappa Anca si editura Agora Craiova nu stiu sigur dac este scoasa pe internet dar pentru a cumparao doar cu 7 lei ...... ia are si imagini iar paginile sale sunt cartonate autori carti1 Nicolaescu Pappa Bogdan 2PAppa Anca, va astept dac vreti cu cu miki oferte .Acum sa trecem la oile noastre vreau sa tiparesc o carte cu povestile voastre si ale mele dar meritul nu o sa fie doar al meu ci si al vostru fiecare povestioara selectata va avea autorul si orasul din care este el fiecare va primi un exemplar .Eu cred ca dac aveti cv de exprimat si talentul de a compune tre sa afle si lume de voi si povestioarele voastre va rog sa nu le loati de pe internet sa fie originale si propriile sale creati.Pentu ami da povestioarele sau pt a cumpara mikuta carte va astept pe blabla_biluta@yahoo.com. Va astept cu drag!
biluta
Postat pe 31 Decembrie 2010 03:53
suna a reclama facuta respectivei carti....
nu se vinde si cauti posibili cumparatori???
succes!
anaROBERT
Postat pe 31 Decembrie 2010 16:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A FACUT CINEVA RUGACIUNEA LUMANARILOR APRINSE? 297 De la: garbo017485 20 August 2012 16:40
papanasi 29 De la: natalita 22 Mai 2010 15:20
Vrei sa cumperi online produse cosmetice? 1 De la: didina48 12 Mai 2009 14:25
farmece??? 6 De la: SAL 9 Ianuarie 2012 16:02
SPRE LONDRA VIA AEREO!!! 4 De la: yavrum 19 Octombrie 2008 22:33
Setari Cookie-uri