Revolta zodiilor

nust ce naiba are k nu merge s corectez ce am gresit in loc d fac e foc m rg ..stiti shi voi k n aveti 2 ani
garbo089305
Postat pe 14 Decembrie 2010 16:49
a?
anaROBERT
Postat pe 14 Decembrie 2010 23:43
b?




cricat
Postat pe 15 Decembrie 2010 00:09
si nu e revolta zodiilor.... este doar a ta.......

ai scris la 'k in textul ala....

cricat
Postat pe 15 Decembrie 2010 00:12
cri

io nu am inteles nimic....fata e chiar revoltata,obraznic de revoltata......
anaROBERT
Postat pe 15 Decembrie 2010 00:12
Buna Ana,

imi place si mie sa citesc horoscopul.... dar numai de amuzament.... nici macar nu-mi stiu ascendentul.
sunt o gramada de 'raci' care doar viseaza si nu realizeaza nimic.... dar asta nu inseamna ca toti sunt la fel.... sau trebuie sa schimbam horoscopul dupa cum se simte fiecare.... mai destept si mai frumos..
cricat
Postat pe 15 Decembrie 2010 00:18
oho,cine nu si-ar dori sa schimbe horoscopul,:)))
eu nici nu incarc memoria cu el,nici de amuzament...
si horoscopul asta depinde de multe...e grele

cand eram pustoaica imi citeam horoscopul zilnic,cumparam din banii de pachet reviste,numai pentru horoscop.....:))))
maniaca :)))
anaROBERT
Postat pe 15 Decembrie 2010 00:23
ha ha v am zis aveti chef d comentarii valea nu e nevoie s faceti p grozavii ok? oriqm am scris pt pereti
garbo089305
Postat pe 15 Decembrie 2010 18:14
ha , ha , ha ! sigur doar peretzii te intzeleg ! dar... este explicabil...
eu_vio
Postat pe 15 Decembrie 2010 19:38
o da atatia batuti in cap normalll
garbo089305
Postat pe 16 Decembrie 2010 17:24
@305 si eu sunt rac si e adevarat ca-s mai sensibila insa nu ma pot plange. Am o viata frumoasa cu bucurii, cu reusite si uneori cu probleme. Nu cred ca in viata trebuie sa-ti alegi prietenii sau partenerul dupa zodie. Stim cu totii ca astrele predispun, dar pana la urma omul dispune! E mai important sa ne uitam la caracter si educatie. E parerea mea, altii pot gandi altfel.
m_ada
Postat pe 16 Decembrie 2010 17:54
De la: garbo089305, la data 2010-12-16 17:24:28o da atatia batuti in cap normalll



singura batuta in cap care mai si semnalizeaza esti tu fetito....
aberati pe aici cu zodiile de parca e unicul criteriu care conteaza,de parca ar fi baza tuturor reusitelor in viata......
sa sti sa iti citesti horoscopul sau sa sti cu adevarat zodia ta ce semnifica trebuie sa sti multe alte aspecte care te caracterizeaza,orice zodie este impartita in decade care iarasi are o importanta deosebita.....
si pana la urma,eu chiar nu intelegde ce conteaza asa mult zodia???
anaROBERT
Postat pe 17 Decembrie 2010 08:32
Tare revoltata-i fatuca aiasta... Cu atata bataie in cap nici nu e de mirare.
Thor_again
Postat pe 17 Decembrie 2010 08:56
ha...............revoltata ??????? dusa cu sania mosh Thor
in ziua aia a deschis" enspemii" pe topicuri despre zodii......... parca o cunosc de undeva
jeanette40
Postat pe 17 Decembrie 2010 09:01
doamne ce imbecila sunt,m-am chinuit juma' de ora sa o cetesc..
:)))
anaROBERT
Postat pe 17 Decembrie 2010 09:04
inteleg ca ai o problema cu astrologia, ca esti revoltata, dar nu inteleg la ce vrei sa ne dam cu parerea
narcysa
Postat pe 18 Decembrie 2010 06:43
Da, da, omul are dreptate... sa fie impuscati astia de si-au permis sa-i ponegreasca pe raci si sa-l faca pe nenea 305 sa se indoiasca de propriile-i capacitati si perspective!!!

Tylly
Postat pe 18 Decembrie 2010 08:32
sa fie impuscati in chinuri , mai draga
bluelight
Postat pe 18 Decembrie 2010 08:36
Asa!!! Si apoi sa li se taie capul!!!
Tylly
Postat pe 18 Decembrie 2010 09:16
am zis .

simti spiritul sarbatorilor ,cel ?? si eu .
bluelight
Postat pe 18 Decembrie 2010 09:22
Deci asta era...!!! Simteam io ceva dar nu-mi explicam ce-i...



Tylly
Postat pe 18 Decembrie 2010 09:37
e multa revolta in fata asta
fiecare zodie are parti bune si rele
nici o zodie nu este superioara alteia

demetra
Postat pe 18 Decembrie 2010 13:39
e normal sa fii suparata pe astrologi deoarece pe multi ii arunca in alte zodii,ei refuza sa updateze zodiacul neaplicand corectia de 12 zile.eu personal sunt berbec cu ascendent in scorpion ,23 martie ,ora 22.15 si ma potrivesc cu persoane avand soarele in semne de apa si pamant iar ascendentul in semne de foc si aer.trimite mi datele tale de nastere si poate iti voi da unele jaloane de urmat.nu uita prenumele si eventual porecla daca aceasta e folosita mai des.dragos
ankoram
Postat pe 19 Decembrie 2010 12:24
[quote name='garbo089305' date='2010-12-14 16:45
-:am ajuns dincolo de ;limite st plina d nervi nu mai pot! -
-eu st motivul pt care toate legile devin false:
-exemple nu va enervati ink.....sa ma prezzint sunt rac cu ascendent in sagetator pot demonstra ..-
-.m am saturat sa tot aud idiotenii despre zodiile de apa!
-bani! de ex eu niciodata nu dau inapoi de la nimic am viitorul asigurat pt k m am gandit la asta ink dn clasa a7a da?si ma preocup in continuare de el nu st plangacioasa si capricioasa asa cum spun retardatii d astrologi
- am sute si zeci de prieteni dn toata lumea cu calitati puse la intamplare!!!!!!!!!asta e parerea mea si mi-o sustin cu toata increderea
-sus la sageata aia albastra p care scrie back, ok?...
-.am nevoie doar de cei k min
- dovedesc k zodia nu va repezinta dekt fizic, psihic va domina ascendentul
-ascendentul dup 25 d ani..isi va promina dn ce in cemai mult trasaturile.
-.nu cred k vb prostii k altfel n as mai scrie nik as tacea si as cred in prostiile astrologilor ....




-esti prea rosu micutz rac...decongestioneaza-te...vei sfarsi prin a ramane fara sagetzi in clesti
-ia o pauza de gandire....nu vei reusi sa schimbi lumea,e mult prea complexa.incearca sa o intelegi....
garbo060390
Postat pe 21 Decembrie 2010 07:36

Bune observatii ati facut! Totusi ar fi trebuit sa tineti cont de astrograma dvs personala.
.Generalitatile care apar pe site-uri ,reviste,etc... sunt facute numai in functie de pozitia Soarelui in harta nativilor.Din fericire exista in astrograma personala multe planete care au un cuvant greu de spus in destinul unei persoane.Exista stele regale.. stele fixe...
ca sa nu mai vorbim de intraspecte planetare care ,ele insele ,pot contrazice total orice previziuni care se fac numai in functie de pozitia Soarelui.
Ati putea descoperi un ascendent care sa va aduca aspectul personalitatii unui semn de foc...sau aer...Ori ,in lumea pe care cu bucurie o locuim,felul in care te percepe lumea este decisiv:poti sa fii in esenta criminal in serie dar daca ti-ai format o imagine de pastor anglican ai sa fii perceput ca pastor anglican..Apoi este karma cu care ati venit pe lume
O karma pozitiva aduce numai beneficii individului..
Cei care posteaza predictii in media ar trebui sa inceapa cu un avertisment:aceste predictii sunt extrem de generale ...in caz de nepotrivire adresati-va astrologului sau psihanalistuli!
alpha222222
Postat pe 22 Decembrie 2010 04:48
305,nu fii suparata pe astrologi ca .....pe sat.ca sa intelegi astrologia trebuie sa cunosti macar ''abc-ul" despre astre.apoi facand legatura cu intamplarile din viata ta ,sa intelegi ca asezarea astrelor are o mare legatura cu aceste intamplari.stiai de pilda ce mult conteaza ora ta de nastere,anul si ziua nasterii?asa incepe astrograma ta,caci astrele atunci aveau o alta asezare.....ce ai citit tu este astologie generala,nu personalizata.important este sa intelegi esenta.
vuvuzela
Postat pe 23 Decembrie 2010 06:13
Buna!Sunt tot RAC,nu-mi stiu ascendentul....am 43 de ani,o familie frumoasa,sunt socialbila si descurcareata,muncitoare si corecta,am simtul proprietatii(mi-am cumparat cateva case din banii din munca cinstita),asa ca iti dau dreotate in privinta asta ca se spune ca suntem plangaciose.Santem sensibile e adevarat,dar suntem tandre,iubarete,pasionale si inebunim barbatii.Asa ca stai linistita ca avem o zodie frumoasa.
garbo092820
Postat pe 24 Decembrie 2010 16:14
Salutari si sarbatori fericite tuturor !
Se pare ca nativii Rac sunt mai sensibili ca altii, dar exista o gama foarte larga de manifestare a a cestei sensibilitati, lucru valabil pentru orice alta trasatura umana.
De asemenea, momentul nasterii este cheia oricarei analize, pentru ca exista foarte multe detalii strict particulare pe fiecare harta natala.
Astrologia adevarata inseamna cu totul altceva decat horoscopul zilnic generalizat. Este vorba de cel putin 10 corpuri ceresti (plus stele si asteroizi), 12 semne zodiacale, 12 case (domenii de viata) plus multe alte calcule matematice care se pot face pe o harta natala si care dau indicii importante, plus miscarea astrelor in spatiu (care se realizeaza in anumite conditii) - nu e chiar simplu si in nici un caz o abordare serioasa nu poate lua in calcul generalizarea.
Iar ultimul cuvant il are propriul liber arbitru, avem dreptul de a alege, cu asumarea consecintelor.
ank13
Postat pe 25 Decembrie 2010 11:35
In primul rnd scrie romnete, din respect pentru prietenii ti, cititorii, fr prescurtri i cuvinte indescifrabile.Dac, ntr-adevr cunosti astrologia, sti prea bine c exist o relaie strns i cu ora naterii, nu numai cu ziua.Femeia rac trebuie sa aiba doua lucruri: dragoste si siguranta. Ea cauta dragostea care trece deasupra sexului iar aceasta inseamna casa, copii, o legatura stabila.
garbo179762
Postat pe 25 Decembrie 2010 17:01
De la: anaROBERT, la data 2010-12-17 09:04:08doamne ce imbecila sunt,m-am chinuit juma' de ora sa o cetesc..
:)))


Nu esti imbecila... sau p[oate ai dre[tate.. Dar analfabeta esti sigur daca ai citit greu textul. La fel si suratele tale dar ele nu recunosc. Incepe cu abecedarul! Bafta frumoaselor!
garbo113747
Postat pe 26 Decembrie 2010 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu rac el leu... 59 De la: garbo089305 10 Aprilie 2012 00:57
eu fecioara,el capricorn 17 De la: pusy 6 Aprilie 2010 16:25
eu leu el scorpion 21 De la: quasaria 13 Ianuarie 2010 07:18
capricorn si scorpion - vreo sansa? 3 De la: eu_geminy 1 Ianuarie 2012 20:00
ce spuneti de relatia sagetator & sagetator 11 De la: lola81 21 Decembrie 2011 16:30
Setari Cookie-uri