cadouri de Craciun

buna all! ca de obicei vine Craciun si trebuie sa le cumparam cadouri celor dragi....am si eu nevoie din partea voastra de cateva sfaturi..idei si ce mai vretzi voi :P in legatura cu,cadourile...va pop si orice parere e bine venita... :*:* multumesc
raluca_zambilici
Postat pe 6 Decembrie 2010 13:32
no, acuma depinde de buget!
variante exista destule, de la esarfe, cravate, parfumuri, carti...pana la masini si vile cu piscine!

anu' asta avem buget de criza, so...putem improviza
zambila
Postat pe 6 Decembrie 2010 13:37
Cel mai frumos cadou de Craciun a fost atunci cand am gasit bradul instalat in casa si impodobit doar cu un ursulet de plus, micut, si care avea in jurul gatului un lantisor cu o inimioara.
cricat
Postat pe 6 Decembrie 2010 15:38
de multe ori nu conteaza marimea cadoului ci semnificatia acestuia si modul in care este oferit.
cricat
Postat pe 7 Decembrie 2010 02:04
subscriu,cri....
cata dreptate ai.....
ia un mozol
anaROBERT
Postat pe 7 Decembrie 2010 02:46
Neata Ana
cricat
Postat pe 7 Decembrie 2010 02:48
neatza cri
nu ai somnic?
anaROBERT
Postat pe 7 Decembrie 2010 02:51
am Ana ... o gramada.... dar am avut treaba....
sper sa ajung in pat in urmatoarea jumatate de ora.
cricat
Postat pe 7 Decembrie 2010 02:54
pai daca nu gasesti drumul,no problem,vin eu sa te conduc
:))))
anaROBERT
Postat pe 7 Decembrie 2010 03:01

imediat ce termin treaba....
cricat
Postat pe 7 Decembrie 2010 03:06
doamne,si eu am atata treaba maine,nici nu stiu cu ce sa incep si ia uite-ma e 3 ceasul si tot aici sunt
:))))
anaROBERT
Postat pe 7 Decembrie 2010 03:12
pai ... fugi la somnic... eu merg la lucru maine la 12.
numai sa nu inceapa telefoanele de la noua.
cricat
Postat pe 7 Decembrie 2010 03:18
telefonul pe silence si pana atunci somn de voie :)))
as fugi la somnik daca as sti ca as pune capul pe perna si as adormii fara sa ma inart de pe o parte pe alta.....:(
anaROBERT
Postat pe 7 Decembrie 2010 03:26
Anaaaa, gata, am terminat, pot sa dorm.... uraa

somn usor....

cricat
Postat pe 7 Decembrie 2010 04:27
sunt mii si mii de teoreme care spun fie ca e importanta functionalitatea cadoului,fie numai simbolistica etc.
eu sunt o romantica incurabila, insa in ziua de azi nu imi vine sa arunc cu banii aiurea si sa dariuesc ceva simpatic si total nefolositr.
iata ce am achiziotnat eu deja pt cei dragi

pt mama si soacra - cate un set de 5 sedinte de masaj facial + masaj de relaxare - oferta pe net (60 ron / pachet)

pt al meu barbat - un ceas - care mie una nu imi place cine stie ce, dar stiu ca el si-l dorea f tare - pretul e neimportant

pt tata ca are nevoie - un detartraj + sedinta de profilaxie si cateva carti care stiu ca ii vor placea + pulover

pt socru - un pachet cu carti + ce o sa ii ia al meu

pt kinderi - ii duc imediat dupa Craciun la dentist sa le spuna Zanele Maselute si Spridusii de la Dentestet4Kids cum va fi anul nou - o consultatie asa, de control, sa nu imi faca vreo boroboata

pt gasca de prieteni care se va aduna la noi acasa pe 24 seara: masa de Craciun cu SALATE si Pui, fara sarmale, salata de beouf etc si "pachetele cu ravas" - o hartie creponata legata cu o fundtia haiaosa (ca alea de flori) si inauntru 2 bombonele (un rafaello si una de cioco) si un ravas cu mesaj haios


sper sa va fi fost de folos postul meu, insa nu uitati sa fiti romantici si pragmatici
ileana_damian
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un magazin care mie mi-a palcut mult 6 De la: ileana_damian 8 Noiembrie 2010 15:00
Incerca verde smarald, pentru momente de neuitat! 2 De la: PisiSimi 9 Decembrie 2014 08:15
sa itit faci aluzii la alte lucruri pe care nu le ai... 19 De la: elodia 7 Aprilie 2010 21:15
women fashion dress store 2 De la: garbo_398476 10 Martie 2014 13:28
Shopping de produse pentru par 1 De la: Dianna01 5 Februarie 2012 20:37
Setari Cookie-uri