ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Ajuort

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

buna, am si eu o problema, m-am culcat cu prietenul meu in septembrie, apoi el a plecat in strainatate, nu si-a dat drumul in mine. in luna urmatoare mi-a venit ciclul regulat,dar luna asta nu mi-a venit si nici sani nu ma dor pentru ca inainte de ciclu ma dureau ingrozitor. de ce?? de cand a plecat el nu am mai avut relati sexuale. e posibil sa fiu de insarcinata?
  citeaza   raspunde

da, e posibil sa fii, da' nu cu el. a mai fost una acum vreo doua mii de ani care a patit cam ca tine... vorba anecdotei, ma duc sa ma uit pe geam, pentru ca ultima data cand s-a intamplat asa ceva, a aparut o stea la rasarit
  citeaza   raspunde

parerea mea e ca tricotezi

una pe fatza, una pe dos
  citeaza   raspunde

poate ca Mos Nicolae ii aduce...un bebelus!!!Poti sa mai si stii ce si-a dorit femeia....si Mosul se indura de ea!!!!
  citeaza   raspunde

Da, walki, da' io spun ca tre' sa ii apara si vreo trei magi de la rasarit... n-auzisi ca nu mai facu sex de acum vreo patru luni si de abia acum i-au aparut simptomele?
  citeaza   raspunde

walki, din septembrie pana-n decembrie, trebuia sa dea drumul la ceva gauri la pantaloni

thorele, vaz ca te-ai gandit si tu la ce m-am gandit io..
  citeaza   raspunde

Imi recunosc incultura: nu stiu ce inseamna "Ajuort"
  citeaza   raspunde

mai thorele....acu depinde de ordinbea intamplarilor.Daca intai au aparut magii...si pe urma minunea...e de inteles!!!

citeaza   raspunde

De la: Freya_, la data 2010-12-05 20:00:02walki, din septembrie pana-n decembrie, trebuia sa dea drumul la ceva gauri la pantaloni

thorele, vaz ca te-ai gandit si tu la ce m-am gandit io..

sau mai e o varianta....s-o fi sters luna trecuta cu prosopul in care o fi lasat ala samanta in septembrie!!
  citeaza   raspunde

walki
ai vazut? asta era!

freyo, eu zic ca nici nu e de mirare ca ne gandiram la aceeasi tarasenie
  citeaza   raspunde

deci...hai sa-i raspundem fetii.
Esti insarcinata,partea nasoala e ca tatal este ...necunoscut....ca cine stie cati s-or mai fi sters cu prosopul ala!!!

citeaza   raspunde

bai, mananc, ce draq
  citeaza   raspunde

sooooo... iote ca i-a venit si mosh niciolae! cu o veste buna
bine, ea ar fi vrut mai degraba sa-i vina si ciclul, da' asta e... au taiat astia veniturile cu 25%, de unde sa mai aiba moshu' atatea in tolba?
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

ntz,ntz,ntz dar rai sunteti mai,acriturilor :)))
fata vede in noi niste ginecologi sau niste teste de sarcina???
draga un test nu cred sa te coste mai mult de 20 ron,ia vezi iti poti procura unul,asa pentru linistea ta sufleteasca....
off,off,offf....
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: