ciao!!!!

asi dori si eu sa aflu daca exista cineva care sa tratat de stare de greata pana am ajuns in stare de depresie din cauza panicii care o simt cand trebuie sa mananc.iar uneori asa de mult se intensifica greata k am stare de voma si nu stiu ce sa mai iau sau unde sa mai merg pt k mereu imi spun doctorii k n-am nimic dar eu ma simt tot rau.desi tot timpul am fost slabuta, cand imi este rau nu prea pot manca nimic si am stare de voma si starea asta de panica ma omoara psihic, pt k ma trec toate caldurile pana imi revin putin.vreau sa mananc dar nu prea pot de greata, iar cand imi este bine am niste pofte si atunci mananc ce imi doresc atunci iar dupa un timp iarasi incepe sa se intensifice greata si pot ajunge pana la stari de voma.am fost si la doctorii homeopati, iar acuma de 2 saptamani consum argila domnului chimist mircea bocan. Nu este o boala cum vad k au alti dar nu prea stiu ce sa mai fac cu starea asta de greata de mai bine de 20 si ceva de anii, se chinuie ai mei si eu cu starea asta nasoala si nimeni nu-mi gaseste nimic.
Va multumesc pentru timpul accordat si poate se va face lumina si pe strada mea vreodat!!!astept comentarii dak cineva sa tratat de asa ceva.v-am pupat steluta!!!
bellascumpika23
Postat pe 21 Noiembrie 2010 14:15
incearca sa scrii mai putin, sau eventual chiar deloc... ca vaz ca vrei sa ne-o dai si noua...
zambil
Postat pe 21 Noiembrie 2010 17:41


cat_13
Postat pe 21 Noiembrie 2010 17:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el taur si ea balanta 21 De la: alexyaalexya 29 Februarie 2012 12:08
horoscop barbat leu, femeie scorpion 110 De la: garbo054170 8 Noiembrie 2009 15:19
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia RAC 32 De la: ameno 20 Septembrie 2010 17:05
Am nevoie de un sfat. 1 De la: garbo034802 4 August 2009 22:55
Zodia gemeni 73 De la: eu_geminy 29 Noiembrie 2011 23:51
Setari Cookie-uri