Esti mamica si ai nevoie de un ban in plus?

Ai bebe si stai acasa sa il cresti?
Ai nevoie de un bam in plus? Cu siguranta DA!!!

Incepe o acctvitate lejera de doar 1 - 2 ore pe zi ,si ai numai de castigat!

Detalii : http://ladys.ro/a/CEbHq0ew sau lilicrst@gmail.com

Eu am incercat si sunt foarte multumita!
lilicrst
Postat pe 20 Noiembrie 2010 08:42
scuze greselile sunt de la tastatura!
lilicrst
Postat pe 20 Noiembrie 2010 08:47
cati bani trebe de inscriere?
floare_cu_colti
Postat pe 20 Noiembrie 2010 08:49
ce cerinte sunt pt inscriere ?
ankastanciu
Postat pe 28 Noiembrie 2010 00:47
nu iti trebuie bani la inscriere,este Gratis!
dupa inscriere vei avea propriul magazin on line Gratis!
recomanzi produsele si faci comanda,iti vine acasa si o platesti dupa ce o primesti.
vei primi si catalog,si poti comanda la prima comanda mai multe cataloage ( sunt ieftine) sa le dai prietenelor,colegelor etc.
poti recomanda afacerea si pe net,detalii iti dau daca imi scri la lilicrst@gmail.com ,iti voi da site-uri gratuite sa poti posta anunturi.

intand pe site vei gasi multe detalii , reduceri ...

http://ladys.ro/a/CEbHq0ew

scces!
lilicrst
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:00
nu iti trebuie bani la inscriere,este Gratis!
dupa inscriere vei avea propriul magazin on line Gratis!
recomanzi produsele si faci comanda,iti vine acasa si o platesti dupa ce o primesti.
vei primi si catalog,si poti comanda la prima comanda mai multe cataloage ( sunt ieftine) sa le dai prietenelor,colegelor etc.
poti recomanda afacerea si pe net,detalii iti dau daca imi scri la lilicrst@gmail.com ,iti voi da site-uri gratuite sa poti posta anunturi.

intand pe site vei gasi multe detalii , reduceri ...

http://ladys.ro/a/CEbHq0ew

scces!
lilicrst
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:02
buna am incercat sa ma inscriu shi eu si imi cere un cont al prietenului care mia recomandat situl elady poti t rog samil dai p al tau? am mare nevoie de un ban in plus multumesc
crisa_27
Postat pe 11 Iunie 2011 22:14
buna,
,daca ai timp si stai la calculator iti dau eu un link unde te inscri gratis si nu trebuie decat sa dai cate un clic din cand in cand in timp ce tu cauti alceva pe net sau citesti.Ideea e
ca de cate ori deschizi calculatoru dupa ce te-ai inscris, pe o banda de 2 centimetri sunt tot felu de reclame,tu nu ai Treaba cu ele singura ta grija e sa acumulezi puncte dand clic in stanga sus pe omuletu care apare acolo numai atunci cand el nu mai merge.Vei observa cand nu se mai aduna puncte ptr. ca este un contor acolo si te si atentioneaza programul cand nu mai merge.la 1000puncte casigi 1$,un punct se aduna cam in 10 secunde. castig pe luna cam 50-80$ sau chiar si mai mult in functie de cat stai pe internet ii primesti pe cec daca asta setezi la inscriere.EU am ales plata la 50$ ca sa testez cum e treaba primesti bani la incuputu fiecarei luni in 7zile.cecu il incasezi de la orice banca care iti mai retin si ei 4.5comision.Daca mai vrei detalii cauta-ma pe vasilica_58@yahoo.com.
VASI_2010
Postat pe 16 Aprilie 2012 20:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As dori cateva pareri 17 De la: kidz003804 4 Noiembrie 2010 19:12
Cum dezvatam copilul de suptul degetului? 98 De la: namyi 20 Aprilie 2011 01:13
Noua lege a avorturilor 237 De la: garbo_1794 24 Ianuarie 2014 18:46
PROASPATA MAMICA si NOUL NASCUT 1 De la: talossmn 6 Februarie 2009 21:34
Cerccetare - Alimentatia copiilor sub 5 ani 1 De la: garbo_3768 29 Mai 2012 02:06
Setari Cookie-uri