gemeni-leu

sunt o geamanutza cu ascendent in scorpion inflamata de un leu cu ascendent in leu, capos si atotstiutor...ca tovarasi ne e bine, ca amanti si mai bine....sunt insa ft curioasa daca micuta colaborare va fi ceva mai mult decat o flama...trebuie sa recunosc ca ma cam irita atitudinea sa "je sais tout".... Andreea
andreeaolteanu
Postat pe 19 Noiembrie 2010 11:15
draga mea, eu sunt o gemanuta cu ascendent in fecioara, iar el este leu cu ascendent in fecioara...suntem la inceputul relatiei si merge...eu ii aduc argumente solide pentru toate acele afirmatii ale lui, despre care eu stiu altceva si nu are cum sa ma contrazica, deci acel ,,je sais tout``, este uneori demolat...
leii...trebuie sa le gadili orgoliul, sa le tii treaz interesul aratandu-le cat esti de desteapta, atragatoare, ce noroc are ca ii esti partenera, fa-l sa fie mandru de tine si-l vei avea in palma...se zice ca nu sunt chiar atat de siguri pe ei precum vor sa arate...si se mai spune ca
aceasta combinatie zodiacala este una fericita, chiar si in casnicie si ca deseori gemenii intalnesc in viata lei...mie mi se intampla a doua oara. prima data am ajuns la divort numai pentru ca eu nu am acceptat nici in ruptul capului sa il las sa ma domine...daca tu esti flexibila si gemenii slava Domnului sunt si mai esti si avizata ca leutii trebuiesc cocoliti cu laude, nu are cum sa nu iti fie bine.
tine-ma la curent cu evolutia relatiei.numai bine!
tsg
Postat pe 26 Octombrie 2011 21:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SAL 6 De la: aly_fab 7 Noiembrie 2010 21:59
Buna tuturor! 28 De la: Moca_Mirela_1 25 Octombrie 2011 17:51
ea peste el gemeni...are rost? 14 De la: DRAKUSOR 1 Ianuarie 2013 19:42
femeie varsator si barbat pesti 22 De la: garbo093196 6 Martie 2014 11:01
femeia Peste 31 De la: Thor_again 7 Martie 2011 21:14
Setari Cookie-uri