BARBATUL SCORPION !!!!!!!!!!!!!???????

Și eu ce am zis?
Consideră-te scz!

Am trăit cu un scorpion. Avea o palmă. Dzeu să-l ierte! Eu nu pot.
Axl_R
Postat pe 5 Februarie 2015 14:11
Intr-adevar mai toti avem palma grea. Si imi pare nespus de rau ca a trebuit sa treci prin o asemenea experienta. Sper sa iti gasesti persoana potrivita si sa nu mai ai parte de experiente de genul acela. :(
DAC_ScSaMa
Postat pe 5 Februarie 2015 15:23
garbo226733
Postat pe 9 Februarie 2015 22:34
Foarte adevarat ce spui Ionut....te iubesc din toata inima...
Alexandra_Florentina_1
Postat pe 14 Martie 2015 14:37
Nu stiu ce creatura ai intalnit tu si nici nu stiu cum arati . Acum aproape 2 ani am intalnit un "Scorpion" care imi parea un dur, lucrand impreuna trebuia sa ne intelegem nu a fost greu, nu ma laud dar eu sunt o femeie frumoasa care oriunde se duce atrage privirile tuturor si nu fac nimic special doar ma iubesc si ma ingrijesc . Sa revin la subiect " scorpionul " meu caci suntem impreuna de 4 luni e fff diferit de ceea ce spui tu , faza e ca am citit aici despre zodia lui si imi era oarecum teama sa pun suflet dar imi place sa risc. Ne intelegem super si la cat de dur imi parea la inceput azi e ca un adolescent indragostit , e un artist la pat, un gentelman pe strada iar "acasa" ma coplesteste cu saruturi ps ma axfixiaza cateodata cu dragostea lui . E foarte inteligent si stie exact ceea ce vreau are un fler aparte de a ghici, e f sensibil deci nu ii da ocazia sa se indoiasca de tine, si nu il mintii. O femeie care isi doreste cu adevarat ceva lupta si va avea . Ps fii atragatoare si sexy , cuminte si sincera, dulce si nebunateca, fi un vulcan un dormitor si o bucatareasa buna si poti avea "Scorpionul" tau ...ps noi avem 32 si 37 ani ....numai suntem copii stim ce vrem de la viata si luam tot ce e mai bun.
exotikqa
Postat pe 9 Mai 2015 08:35
Nu mai ești copil, numai când scrii.

Fii* un vulcan, dar nu dormitor!
Axl_R
Postat pe 9 Mai 2015 14:55
Buna! am cunoscut si eu un scorpion...mai bine nu-l cunosteam...cel mai nesimtit ,needucat ...obsedat ...bine ca m-am scapat de el! Nu mai vreau sa aud de scorpioniiiii
garbo289893
Postat pe 21 Septembrie 2015 22:37
contactați-l și problemele tale vor fi rezolva imediat. După ce a fost în
relație cu el timp de șapte ani, Mi-a lăsat, am făcut tot
posibil să-l aducă înapoi înapoi, dar totul a fost în zadar. L-am vrut înapoi
din cauza iubirii am pentru el, l-am rugat, dar el a refuzat, până când am
a explicat problema mea cu cineva online și ea a sugerat că eu ar trebui
mai degrabă ne un caster vraja care ar putea să mă ajute o vrajă să-l aducă
înapoi, dar eu sunt tipul care nu crede în vraja, am avut de ales decât să
încercați să-l, am trimis rolă vraja, mi-a spus nu a existat nici o problemă că
totul va fi bine înainte de trei zile, ca fosta mea va reveni la mine
înainte de trei zile Dr.OGUN poți să-l e-mail dacă aveți nevoie de asistență sau în relația pe drogunlade@yahoo.com, am
promisiune, a aruncat vraja și surprinzător în a doua zi,
care a fost în jurul valorii de 04:00. Ex meu ma sunat, am fost atât de surprins, am răspuns
apela și tot ce a spus a fost că el a fost atât de rău pentru tot ce sa întâmplat,
că a vrut să se întoarcă la mine, că mă iubesc atât de mult. Am fost atât de fericit și
surprins. De atunci am făcut o promisiune că toată lumea știu voi
nu au o problemă relație, că le voi referi la vraja
pudră pentru a le ajuta. Oricine ar putea avea nevoie de ajutor de turnare vraja, sa
e-mail drogunlade@yahoo.com
De asemenea, el a aruncat atât de multe vraja cum ar fi,

(1) vreau ex-vă înapoi.
(2) Trebuie întotdeauna coșmaruri.
(3) Pentru a fi promovat în biroul tău
(4) Vrei un copil.
(5) Nu vrei să fii bogat.
(6) vrea să dețină soțul / soția să fie a ta pentru totdeauna singur.
(7) au nevoie de asistență financiară.
8) Nu vrei să fie în control de tine căsătorie
9) Vrei să fii atras de oameni
10) childlessness
11) NEVOIE DE UN soț / soție
13) cum să câștige LOTERIA DVS.
14) promovarea SPELL
15) vrajă de protecție
16) precizează BUSINESS
17) precizează treabă bună
18) leac pentru orice boala / h.i.v.
Contactați-l astazi pe: drogunlade@yahoo.com
site-ul web :: http://drogunlade.wix.com/dr-ogun
sau WhatsApp / l numesc +2348032230074
Jerry_Odiase_1
Postat pe 30 Decembrie 2015 21:00
Frumoasa descriere,,,,nota 10.....bravossss
garbo_384580
Postat pe 2 Ianuarie 2016 22:50
Doreste o vrajă eu pentru minte din belsug tuturora!
Si pentru iubire la limba română!
Schmetterling
Postat pe 3 Ianuarie 2016 10:15
Frumos! Felicitari pentru prezenta de spirit zilnica pe care o ai. Bravo!
Cristina_Iaszenszky_1
Postat pe 11 Ianuarie 2016 21:54
Ooooo....am citit comentariul tau ...sant rac si el scorpion...de 3 ani ne iubim si ne scoatem ochii ...de 3 ani ne vrem si nu ne mai vrem ...il simt ma simte ! Exact ceea ce ai spus tu TELEPATIA! De multe ori am spuso si a spuso ..,,gata cu tine !" Duminica mi-a spuso iar ca am terminato ...acum sa vad pana cand ...pt.ca e suparat din alte motive si se razbuna intotdeauna pe mine! Iam fost alaturi in acesti 3 ani ...ca o mama, sora , iubita intradevar ca sant f.obosita de aceasta relatie dar il iubesc mult ...numai Dumnezeu stie cat de mult ! Mia spuso in fata ca sant femeia vietii lui ...dar nu stiu de ce se comporta asa cu mine ...nu stiu pana cand rezist!
garbo348087
Postat pe 15 Martie 2016 00:32
bv tie esti o Doamna destepta eu sunt scorpion respect pentru tine .
Daniel_Constantin36
Postat pe 15 Iunie 2016 12:53


Doamna si inca desteapta... ? Asa scrie romaneste-gramatical o doamna desteapta ? Auzi la ea: ca o mama, ca o sora... !!! Pai cum naiba sa nu-si scoata ochii... ?!
barboneli
Postat pe 15 Iunie 2016 16:54
Scorpionii sunt adorabili, protectori, iubitori, cu bun simt, cinstiti, fideli, sinceri, etc. Aceste calitati le au cu o conditie: sa nu-i tradezi, sa nu-i minti. Cand iubesc si sunt iubiti cu adevarat mai au o calitate esentiala: cea de a fi OM pe care te poti baza in orice imprejurare.
garbo207222
Postat pe 14 August 2016 06:48
garbo248326
Postat pe 15 August 2016 18:00
De la: garbo207222, la data 2016-08-14 06:48:46Scorpionii sunt adorabili, protectori, iubitori, cu bun simt, cinstiti, fideli, sinceri, etc. Aceste calitati le au cu o conditie: sa nu-i tradezi, sa nu-i minti. Cand iubesc si sunt iubiti cu adevarat mai au o calitate esentiala: cea de a fi OM pe care te poti baza in orice imprejurare.


da, da, muah (m-am pupat pe ambii obraji) scorpionii sunt cei mai buni, lumea e rea ca nu-i intelege
londonwalk
Postat pe 16 August 2016 18:34
Cand barbatul scorpion iubeste cu adevarat e 'painea' lui Dumnezeu!
garbo207222
Postat pe 19 Februarie 2017 18:39
adevarat!
Gabriella_
Postat pe 7 Martie 2017 10:51


Se pun la socoteala si scorpionii din ... Desertul Atacama?!?


garbo101426
Postat pe 7 Martie 2017 12:55
Salut !
Acum 5 ani am fost intr-o relatie cu un bărbat scorpion , noi am tot vorbit si dupa despărțire însă eu am o intrebare , credeti ca un bărbat scorpion s--ar întoarce la prima dragoste ?
garbo_498707
Postat pe 19 Martie 2019 17:06
Egoist,posesiv,gelos,ascuns,sufletist
garbo369895
Postat pe 20 Mai 2019 17:03
Egoist,posesiv,gelos,ascuns,sufletist
garbo369895
Postat pe 20 Mai 2019 17:03
Buna tuturor,

Se mai discuta pe acest subiect?
Am si eu o dilemma mare de tot. Nu mai stiu cum sa fac cu Scorpionul meu (eu sunt Varsatoare)
Avem 13 ani impreuna si in copil de 8 ani, cu multe intamplari fericite si totodata neplacute.
El este cel care a inselat acum(am inselat si eu 1 data, dar nu mi-am parasit familia, iar el nici macar nu a simtit sau stiut ca se intampla ceva), si dupa 6 luni in care a trait cu acea femeie, s-a intors acasa. Primele 3 saptamani au fost de vis, sunt foarte multe detalii care au contat. Apoi s-a angajat (un job care ii displace si se plange mereu), de atunci orice as incerca sa ii atrag atentia spre mine, ma respinge sau se face ca nu ma vede. Cand avem certuri pe tema asta, ca am si eu nevoie de afectiune si de dragostea lui, nu doar copilul, da vina pe stres si pe neajunsul banilor (nu castiga cat de mult at vrea el, dar ducem o viata indestulata si nu avem datorii). Am venit cu tot felul de idei si variante pe care sa le incerce si sa vada ce putem aplica in cazul nostru sau in cazul lui, Nimic nu e bun. I-am spus de vreo 3 ori ca este liber sa plece unde vrea si sa faca ce vrea cu cine vrea daca pe mine nu ma mai doreste ca femeie sau nu ma mai iubeste. Zice ca ma iubeste ca de asta s-a intors la mine, doar ca are nevoie de timp pentru a-si arata sentimentele si afectiunea si sa ne recapatam increderea unul in celalalt. El vrea timp, eu nu mai am rabdare... sunt 3 luni de cand s-a intors acasa...o luna mi-a aratat de toate ce isi doreste o femeie de la barbatu ei, iar de atunci NICI MACAR nu ma mai saruta cand pleaca sau cand vine de la service. Ori e nebun ori ma joaca psihologic
garbo_500350
Postat pe 19 August 2019 11:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FEMEIA LEU;BARBATUL VARSATOR 24 De la: mino2009 7 Octombrie 2009 16:02
femeia taur cu un taur 6 De la: dragos2012 26 Decembrie 2011 16:54
Spune aici ce ai visat azi noapte sau anul trecut ! 88 De la: ameno 21 Martie 2011 20:54
femeia pesti barbatul berbec 4 De la: si_totusi 2 August 2010 11:14
despre zodia balanta ,.... 2 De la: cricat 14 Septembrie 2011 14:16
Setari Cookie-uri