Concurs "Castiga electrocasnice pentru bucataria ta!"... asta daca intra pe forum cineva din Echipa Garbo/Delly....

Am respectat conditiile stipulate in regulament:
"Concursul se desfasoara pe site-ul www.garbo.ro. Pentru a te inscrie la concurs, trebuie sa fii utilizator inregistrat al www.garbo.ro si sa trimiti o reteta culinara insotita de o imagine proprie. Trimiterea retetei se va realiza prin intermediul sistemul automat de trimitere retete, pus la dispozitie de www.garbo.ro. Va trebui sa fii logat in sistem si sa completezi campurile obligatorii ale modulului si sa uploadezi o imagine. Vei fi inscris in concurs dupa ce un administrator va verifica reteta si imaginea/imaginile. Este obligatoriu ca la inregistrarea ca membru al Garbo sa furnizezi datele tale reale de identificare (nume, prenume, adresa de email, data nasterii, sex). Participarea la concurs se poate face numai de pe un singur cont de utilizator si doar in conditiile in care datele furnizate la deschiderea contului sunt datele complete de identificare ale utilizatorului care si-a deschis respectivul cont."

si cu toate astea reteta trimisa pentru concurs nu a fost postata (sa tot fie vreo 2 saptamani de cand am trimis-o...) si nu prea imi este clar de ce si nici cum e facuta aceasta selectie a retetelor, de ce unele sunt respinse, iar altele acceptate ( am vazut chiar mai multe retete ce apartin aceluiasi participant la concurs... )?
Maria49
Postat pe 27 Iunie 2010 23:34
ai facut poze? ai chemat echipa de degustatori???
tutankhamon
Postat pe 28 Iunie 2010 00:45
fleurdelis
Postat pe 28 Iunie 2010 00:54
@tutankhamon

Sa stii ca-mi plac oamenii cu simtul umorului, insa nu sunt sigura daca intri si tu sau nu in aceasta categorie....

Legat de ce am scris in mesajul de ieri, astept un raspuns pertinent din partea cuiva in masura sa-l ofere (a se citi: Echipa Garbo/Delly, asa cum am scris si in topic, asta daca intra pe aici, desi am mari indoieli...).
Maria49
Postat pe 28 Iunie 2010 12:34
As dori sa stiu si eu unde sunt postate retetele inscrise in concurs.Este o mare nebuloasa pentru mine.As vrea de asemenea sa stiu daca mi-a fost acceptata reteta in concurs.Mister total peste tot pe acest site!
Hutzanca
Postat pe 1 Iulie 2010 08:55
Am primit foarte multe retete si nu le-am putut publica pana acum pe toate. Duminica se incheie concursul, asa ca luni vom publica lista retetelor validate care participa la concurs.
AndraMicu
Postat pe 2 Iulie 2010 14:37
Am vazut acum !!Multumim !Asteptam cu nerabdare castigatorii!
Hutzanca
Postat pe 9 Iulie 2010 08:47
Multumesc pentru raspuns!

Bafta tututror participantilor!
Maria49
Postat pe 9 Iulie 2010 13:14
cine a castigat la acest concurs?
silvicap
Postat pe 12 Iulie 2010 21:46
Unde sunt castigatorii?daca s-au afisat
anutza67
Postat pe 13 Iulie 2010 20:24
au plecat cu totii'n china!
asta au castigat
fleurdelis
Postat pe 13 Iulie 2010 20:26
anutza67
Postat pe 13 Iulie 2010 22:01
Nu s-au afisat nici azi castigatorii?in regulament se zice ca pana la data de 10 iulie se afiseaza casigatorii,ori azi suntem in 15.
Poate s-au afisat si nu gasesc eu
Anuntati-ma si pe mine daca stiti ceva
anutza67
Postat pe 14 Iulie 2010 17:05
M I A U!!!!!!!!
LILO
Postat pe 14 Iulie 2010 17:28
orcum nu se castiga nimica.
garbo133831
Postat pe 14 Iulie 2010 17:32
vrajeala.
garbo133831
Postat pe 14 Iulie 2010 17:33
Am castigat mixerul
Felicitari Alina si Mihaela
Multumesc organizatorilor si sponsorilor pentru acest concurs
Felicitari tuturor fetelor care au postat retete
anutza67
Postat pe 15 Iulie 2010 15:20
Multumesc si eu organizatorilor si sponsorilor!!!!!
A fost o adevarata surpriza!!!
Felicitari Alina si Anisoara!!!!!!!
mykyduta
Postat pe 15 Iulie 2010 20:29
Felicitari castigatoarelor!
In afara celor dinaintea mea,nici eu nu stiu unde pot vedea TOATE retetele si fotografiile,chiar si a castigatoarelor!
Am trimis si eu o reteta ,chiar la inceputul concursului si nu a fost publicata de loc!
Normal era ca toate retetele si fotografiile din concurs,sa fie postate pe o pagina si nu cateva,alandala cu alte retete din arhiva!
Am intrat pe pagina "Castiga electrocasnice pentru bucataria ta!",am vazut castigatoarele si am purces sa le caut retetele si fotografiile retetelor!
Aiurea,n-am gasit macar o reteta!
Sau nu stiu eu unde sa caut?
Poate ma lamureste cineva,de ce reteta mea nu o gasesc deloc si unde pot gasi Toate retetele din concurs!
Sau e secret?
CARMEN_13
Postat pe 27 Iulie 2010 12:52
Incredibil !
Azi mi-a fost publicata reteta ,desi am trimis-o in primele zile de concurs!
Incredibil,cum a fost organizat concursul asta!
CARMEN_13
Postat pe 9 August 2010 15:22
M-am uitat pe retetele postate pe pagina cu Retete culinare,intre 28 iule si 8 aug ,n-au fost retete trimise?

Ati postat DUPA terminarea concursului, toate retetele primite ,de-a valma!

Ar trebui sa va fie rusine,domnilor-doamnelor organizatori,halal concurs !
Daca asta a fost concurs !
CARMEN_13
Postat pe 25 August 2010 01:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Site-ul meu 5 De la: Rotty 18 Septembrie 2012 17:54
carut pentru bebelus!! 1 De la: barza 15 Aprilie 2011 11:21
Livrare rapida pizza Bucuresti 1 De la: garbo_9055 31 Octombrie 2012 15:48
Ce parere aveti despre marcile proprii ale marilor suprafete de vanzare? 2 De la: kapa2003 21 August 2009 13:37
Am nevoie de ajutor 13 De la: elodia 30 Mai 2011 17:37
Setari Cookie-uri