sport

de exemplu eu practic fotbalul imi place sa alerg si imi place baschetul

garbo122620
Postat pe 14 Iunie 2010 16:16
m-am reapucat de calararie , nitel mai rar si inot

Club moving in otopeni e foarte bunnn
Cineze
Postat pe 27 Februarie 2015 21:21
Parerea me este ca sportul lungeste viata deci va sugeres sa practicati sportul nu inporta ce fel doar practricati o sa va ajute mult in viata
Starodub_Dorin_1
Postat pe 24 Septembrie 2016 14:00
Eu am ales abonamentul RealSports si sunt foarte multumit de ceea ce imi ofera. Inainte ma luptam cu rutina atunci cand mergeam la sala, insa acest abonament imi ofera posibilitatea de a participa la activitati fizice diverse in functie de ceea ce imi doresc. Cu abonamentul RealSports pot merge pe durata unei luni la mai multe sali de sport. Pretul abonamentului este unul avantajos in raport cu ceea ce ofera.
garbo_464598
Postat pe 29 August 2017 09:39
Unul dintre cele mai constante activitati din viata mea este cu siguranta sportul.Sportul intr-adevar te antreneaza,te pregateste de viata si mai ales te disciplineaza.
Imi place foarte mult sa dansez.Dansul este si el o forma de sport,de altfel pentru mine e cea mai placuta forma de incalzire.Ma gindesc ca nu as putea trai fara acest tip de sport.Ma fascineaza clipele in care urc pe scena si pur si simplu dispar intr-o lume diferita.De aceste momente in care aud o melodie care ma inspira si imi creaza in minte imagini cu o coreografie ce-mi face corpul sa vibreze si sa isi doreasca sa se miste.
Pentru mine dansul este o lume plina de bucurii,frumuseze,pasiune,o lume in care eu sunt personajul pozitiv.
Viata este o coreografie iar eu sunt unul din dansatorii ei...
garbo_477029
Postat pe 18 Octombrie 2017 21:15
Sportul este foarte important pentru viata noastra si bineinteles ne ifluenteaza viata,sanatatea si personalitatea unui om.
Desi nu imi place sa alerg, imi place sa joc bascketball si volleyball,deoarece sunt niste sporturi intradevar interesante.Ele ne invata sa fim disciplinati, organizati si sa stim sa colaboram , ce ne va fi de folos in viitor.Totodata eu practic gimnastica estetica de grup si baletul ce desigur nu se aseamana cu fotbalul sau cu handballul,dar va pot spune ca la fel nu este usor si nici n-are antrenamente simple.De fapt ca majoritatea copiilor eu ma ocup cu schiatul .Cand alunec cu incaltamintea speciala de pe pista am o impresie ca sunt doar eu, vantul si traseul.
In concluzie pot spune ca sportul este important pentru fiecare si este necesar in viata.
garbo_477024
Postat pe 18 Octombrie 2017 21:16
De la: garbo_477024, la data 2017-10-18 21:16:34 Sportul este foarte important pentru viata noastra si bineinteles ne ifluenteaza sanatatea si personalitatea unui om.
Desi nu imi place sa alerg, imi place sa joc bascketball si volleyball,deoarece sunt niste sporturi intradevar interesante.Ele ne invata sa fim disciplinati, organizati si sa stim sa colaboram , ce ne va fi de folos in viitor.Totodata eu practic gimnastica estetica de grup si baletul ce desigur nu se aseamana cu fotbalul sau cu handballul,dar va pot spune ca la fel nu este usor si nici n-are antrenamente simple.De fapt ca majoritatea copiilor eu ma ocup cu schiatul .Cand alunec cu incaltamintea speciala de pe pista am o impresie ca sunt doar eu, vantul si traseul.
In concluzie pot spune ca sportul este important pentru fiecare si este necesar in viata.
garbo_477024
Postat pe 18 Octombrie 2017 21:37
De la: garbo_477024, la data 2017-10-18 21:37:49
De la: garbo_477024, la data 2017-10-18 21:16:34 Sportul este foarte important pentru viata fiecarui om si bineinteles ne ifluenteaza sanatatea si personalitatea noastra.
Desi nu imi place sa alerg, imi place sa joc bascketball si volleyball,deoarece sunt niste sporturi intradevar interesante.Ele ne invata sa fim disciplinati, organizati si sa stim sa colaboram , ce ne va fi de folos in viitor.Totodata eu practic gimnastica estetica de grup si baletul ce desigur nu se aseamana cu fotbalul sau cu handballul,dar va pot spune ca la fel nu este usor si nici n-are antrenamente simple.De fapt ca majoritatea copiilor eu ma ocup cu schiatul .Cand alunec cu incaltamintea speciala de pe pista am o impresie ca sunt doar eu, vantul si traseul.
In concluzie pot spune ca sportul este important pentru fiecare si este necesar in viata.
garbo_477024
Postat pe 18 Octombrie 2017 21:38
Bravo tie 024, dar de ce trebuia sa postezi de trei ori ? Crezi ca suntem atat de grele de cap incat nu pricepem ?
Rotty
Postat pe 19 Octombrie 2017 07:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Kite surfing si water rafting 2 De la: al_ma 7 Mai 2012 11:44
sportiv 32 De la: Adina_Radu 18 Octombrie 2010 18:20
sport 9 De la: garbo122620 19 Octombrie 2017 07:38
Ce sport este potrivit pentru o gravida? 9 De la: IrinaAlbu 21 Martie 2017 12:15
pilates 36 De la: preciouss 30 Noiembrie 2009 19:39
Setari Cookie-uri