medici foarte buni

Pentru ecografii in sarcina (dar nu numai) recomand cu toata incederea pe dl. dr. Parviz REZADOUST. Poate fi gasit la Spitalul Universitar - ambulator, cabinetul C3, program: lu, ma = 07h00 - 14h00; mi, jo = 13h00 - 20h00 sau la clinicile Polisano - Cuza Voda, CMU, Gral. Este un excelent profesionist, un om in care poti avea incredere si cu care se poate discuta foarte deschis. Are multa rabdare si da toate explicatiile posibile. Ultima mea ecografie, morfologie fetala trim II. a durat cam o ora si jumatate. Este o mare placere sa mergi la dansul.

Ca medic obstetrician-ginecolog recomand pe dra. dr. Ala DANILCEAC de la Spitalul Universitar. Poat fi gasita si la Policlinica Gral. Pentru a nu ma repeta si pentru dansa sunt perfect valabile comentariile de mai sus.

Succes viitoarelor mamici.
kidz008190
Postat pe 18 Mai 2010 12:15
SUNT PERFECT DEACORD CU TINE:*
mirela_alex
Postat pe 22 Mai 2010 15:23
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 4 Iunie 2010 16:20
Pentru urmarirea sarcinii si nastere recomand cu caldura pe dr. ANTONIA LEVAY, Cluj Napoca.
Este profesionist si om . Are oricand o vorba incurajatoare si rabdare muuuulltaaa!!!
Bebelusul meu a venit pe lume cu ajutorul lui Dumnezeu manifestat prin mana umana a Antoniei.
Noemmytza
Postat pe 14 Iunie 2010 13:32
Eu am nascut la Spitalul Euroclinic cu doamna doctor Nuraltay Emel. Este un medic foarte bun si un om extraordinar. Dupa toate experientele neplacute pe care le-am avut in trecut dumneaei mi-a dat incredere si m-a ajutat foarte mult nu doar din punct de vedere medical dar si moral.
nicoletta_kidz
Postat pe 15 Iunie 2010 16:00







-----------------------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 18 Iunie 2010 10:38
Buna,
ai cumva un nr de telefon mobil al d-nei dr Emel Nuraltay?A plecat de la Euroclinic si vreau s-o caut deoarece sunt insarcinata in 35 saptamani,as fi mai avut putin si acum am ramas in 'aer'
Multumesc anticipat
Ilinca2011
Postat pe 2 Aprilie 2011 23:18
Bunaziua,
Am fost si eu pentru ecografie transvaginala si mi s-a parut un medic cumsecade.Vi-l pot recomanda astfel si eu pe medicul primar Rezadhoust Parviz de la SUUB.
garbo_470565
Postat pe 5 Iulie 2017 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MAMICI DIN JUDETUL NEAMT 8 De la: cora 27 Mai 2009 10:11
dureri de burta in sarcina 7 De la: kidz000722 19 Mai 2009 09:37
Ne-am ingrasat in timpul sarinii, hai sa slabim, caci se poate 4 De la: anita_maria 20 Iulie 2009 23:36
Alergic la faina de grau 7 De la: anca_0111 1 Decembrie 2010 22:17
Sfecla rosie 8 De la: vasilicasavoiu 12 Martie 2009 11:53
Setari Cookie-uri